Как издържат бебоците на жегата

  • 2 073
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Ние стоим почти през целия ден голи,даже памперса сваляме.Ноща я изкарваме с едно чаршафче и най-леката тениска. Grinning

# 1
  • Мнения: 1 616
Тук при нас е ад и на бебчо му е много зор. Непрекъснато се поти и вече целият е в ситни пъпчици, макар че го държа гол или само по памперс... Чакаме разхлаждането... Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Ние сме на едва 7 дни и просто не знам дали всичко е наред с бебето. Нали не се поти, пък и не нервничи...незнам. Вкъщи е тотален мор - ДУХА ВЕНТИЛАТОР ДЕНОНОЩНО, ПРОЗОРЦИТЕ СА ОТВОРЕНИ, страх ме е да не го простудиме...
Абе изобщо, чакаме с нетърпение да се разхлади. Praynig

# 3
  • Мнения: 5 577
Алекса, внимавай, че вентилатора е нож с две остриета...много бързо се настива.

# 4
  • Мнения: 1 983
и Вики много трудно понася жегата, много се поти, въпреки че е гола-само по памп, а нощно време се буди много и реве от жегата Rolling Eyes

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
През деня Деси е с много ефирни роклички с презрамки, а през ноща спи само по боди. Не смея да я оставя само по памперс, защото леглото й е под прозореца. Завивам я само с чаршафче, но тя все се отвива.  Иначе и на нея и излязоха ситни пъпчици по коремчето. През деня по няколко пъти я мия или я бърша с влажни кърпички.

# 6
  • Мнения: 1 427
Алекса, внимавай, че вентилатора е нож с две остриета...много бързо се настива.

И аз така мисля,много трябва да се внимава с вентилаторите.То големи хора настиват с вентилатора,а какво остава за мъничетата.Мое мнение е все пак,защото съм си патила от такава настинка Sad

# 7
  • Мнения: 2 531
А климатици пускате ли??? Аз за сега пускам в другата стая, като отварям вратите, че ме е страх да пусна в стаята на бебето.

# 8
  • Мнения: 5 255
Не е разбрала за жегите, защото стоим на климатик и вечер късно излизаме  Wink

# 9
  • Мнения: 2 255
Калоян горе-долу май добре се оправя с жегата - явно е топлолюбив кат майка си  smile3503 , но след обяд като спи пускам климатика в стаята, защото иначе става вир вода и спи по-малко, хем е само по боди-потник.

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 10
  • Мнения: 5 577
Ние се препичаме като раци, и сме изнемощяли, но нямаме климатик, нито вентилатор (т.е има, но не го позлваме, за да не истинем)...
От сряда щяло да се захлажда.  Praynig

# 11
  • Мнения: 2 657
Единственото ни спасение е климатика.Не знам от кога не е изключван.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Много им тежко и на двете ми хлапенца, като каката като по-голяма по-леко като че ли ги понася, но бебо въпреки че е само по памперс е непрекъснато мокър и все мрънка и плаче.
Аз го обливам от време на време с вода, но като че ли много не помага.
Уви до климатик скоро няма да стигнем Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
Направо е кошмар. Добре, че до обед навън, след 6-7 часа пак. Едни води непрестанно се леят от него....  Апартамента е южен целия и познайте къде пече слънце цял ден #Crazy
Мамите с климатици какво ще кажат за тях? Аз натам съм се ориентирала, ама мъжо нещо го е шубе да не простудиме малчо. Ама си мисля, че ако се пуска от време на време няма да има проблем newsm78  Вие какво ще ме посъветвате?

# 14
  • Мнения: 2 066
Цял ден климатика е включен. Само вечер беба спи в стая без климатик, ама вратата към нашта спалня е отворена и влиза студен въздух. Много си е добре детето, а навън е едно нервно, въпреки, че излизаме само сутрин и следобед - след 18ч.

Общи условия

Активация на акаунт