Препоръчайте ми

  • 1 157
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,в момента правим ремонт,и обиколих много магазини за мебели но не си харесах нищо,търся по конкретно кухня...та бих помолила някой да ми препоръча магазини за кухни,мебели и всичко останало...но да са по ниски цените и да е качествено ще е чудесно   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 155
Също ще е чудесно да кажеш от кой град си   bouquet

# 2
  • Мнения: 8 999
Искаш ниски цени ...., супер дизайн...., високо качество ..... Хм, къде мислиш, че живееш?

# 3
  • Мнения: 721
направи си кухнята по поръчка с твои размери и идеи.у нас всичко е така и сравнявайки цените винаги ми е излизало по евтино.но Peace майстора мебелист е от огромно значение.успех

# 4
  • Мнения: 498
напиши от къде си?

# 5
  • Мнения: 3
От София

# 6
  • Мнения: 488
Можеш да посетиш ХОП МЕБЕЛИ.
Моята кухня е от там и вече 3 години я ползвам. Материала е най евтиния, ПДЧ и съответно и кухнята не беше скъпа тогава.
Ето я и нея: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=341754
www.hop-mebeli.com

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ako имаш възможност посети магази Икея - (в Солун или Букурещ са ти най-близо). Ще останеш доволна от цена и качество. Погледни инфо в темата за Икея. Но не знам дали ще ти се занимава да ходиш по чУжбинАта.

# 8
  • Мнения: 3
Някой дали знае мебелната къща в Люлин 4 дали работи в неделя  Confused

# 9
  • Мнения: 3 830
Фирма за мебели по поръчка или по индивидуален проект. Peace

# 10
  • Мнения: 2 100
За мен най-доброто решение за кухня е тя да е по индивидуален проект и добър майстор, който да я направи.  Peace

# 11
  • Банкя
  • Мнения: 823
Можеш да посетиш ХОП МЕБЕЛИ.
Моята кухня е от там и вече 3 години я ползвам. Материала е най евтиния, ПДЧ и съответно и кухнята не беше скъпа тогава.
Ето я и нея: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=341754
www.hop-mebeli.com
И аз ти препоръчвам ХОП МЕБЕЛИ - имат прилични цени, като си измислиш ти дизайна, той определено ще е супер, качеството е като за ПДЧ добро. Моята е вече на 2 години е не е мръднала. Може би са ти малко далеч, защото питаш за Люлин, а те са в Дружба, но си струва да отидеш с конкретни идеи и да попиташ колко ще ти струва изработката с различни материали и десени. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 930
Аз също съм за мебели Хоп - Дружба 2. Можеш да си избереш отделни модули, каквито ти пасват и харесват. Цените са направо много добри. Втора кухня обзавеждам от тях. Шкафчетата се докарват разглобени - не знам на другите места как е. Преди няколко месеца взимаха по 10 лв. на шкафче, ако искаш да ти ги сглобят у вас. Когато питах за горните шкафчета ми казаха, че в сглобяването влиза и закачането за стената, но не съм пробвала. Синът ми -19 годишен ги сглоби, а баща ми ги закачи на стената. Този магазин определено го харесвам - трябва да ми дават вече отстъпка за редовен клиент  Laughing , защото и дивани купих от тях. Не съм им рекламен агент, но ходя къде ходя, пак от тях купувам. За Дружбите транспортът е безплатен  Peace, а за близките квартали - 5 лв. Доволна съм.

# 13
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз също съм за мебели Хоп - Дружба 2. Можеш да си избереш отделни модули, каквито ти пасват и харесват. Цените са направо много добри. Втора кухня обзавеждам от тях. Шкафчетата се докарват разглобени - не знам на другите места как е. Преди няколко месеца взимаха по 10 лв. на шкафче, ако искаш да ти ги сглобят у вас. Когато питах за горните шкафчета ми казаха, че в сглобяването влиза и закачането за стената, но не съм пробвала. Синът ми -19 годишен ги сглоби, а баща ми ги закачи на стената. Този магазин определено го харесвам - трябва да ми дават вече отстъпка за редовен клиент  Laughing , защото и дивани купих от тях. Не съм им рекламен агент, но ходя къде ходя, пак от тях купувам. За Дружбите транспортът е безплатен  Peace, а за близките квартали - 5 лв. Доволна съм.
До преди година като поръчвах спалня, гардероб и други си носих старите договори за изработка и те преценяваха, каква отстъпка да ми дадат (обикновено 10%).
Ноември месец, като си поръчах един допълнителен шкаф за хола, на база досегашните ми договори ми направиха клиенска карта но само с 5% отстъпка. Rolling Eyes По-малко е, но все пак е отстъпка. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 930
Е-е, това наистина не го знаех. Благодаря, Акси! Имам 3 отделни покупки от тях и смятам да купувам още неща. Не са ми казали за отстъпката, ама то човек трябва да пита. Последно купих холен диван за 450 лв - при 5% отстъпка са 20 лв., ама кой ти ги дава. Ще попитам - в тази криза и ниска покупателна способност на хората, би трябвало да измислят някакви отстъпки за редовните си клиенти.

Общи условия

Активация на акаунт