zdraveite :o)

  • 2 233
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017
благодаря на вси4ки  Embarassed много, много сте мили :о)
6те напи6а о6те не6та за нас малко по късно през деня.

# 16
  • Мнения: 4 212
тирето се намира на бутона с въпросителната, а буквата ш и щ са бутоните с едни знаци то4но до ентер.  Party

# 17
  • Мнения: 2 452
Здравей и добре дошла във форума и от нас (Laura & Isabella).
Къде по-точно живееш във Финландия? Аз бях няколко години в Куопио, но до 1999г; оттогава съм в Канада. По въпроса за финландския език не се тревожи; децата го научават лесно.
За да видиш разположението на буквите в Кредора, клинкни с десния бутон върху буквите - последната опция е схема на клавиатурата.

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добре дошла при нас Simple Smile
 има ги ч,ш щ и ю
ч- клавиша в ляво то 1
 ш - на дясно от п
 щ - до ш
 ю - до з  наляво или знака \
ь -  e klaвиша x (или от z nadqsno)
aide byrzo se swikwa ' towa e BDS  или както горе пише в 4ервено BP
зави ми се свят да сменям 4 клавиатури  Laughing Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 825


Ей, Анка благодарско за това чччччччччччччччччччччч бе......аз от 1 година го търся и няма кой да ми каже къде е  Wink

# 20
  • Мнения: 5 183
Привет ит от нас/ Славка и Томас/!!! Добре дошла във форума. Сигурна съм 4е много ще ти хареса и ще ти е от полза! Grinning

# 21
  • Мнения: 1 975
 wavey  здравей и от Норвегия  wavey

# 22
  • Мнения: 4 244
wavey  здравей и от Норвегия  wavey
Къде се губиш бе маменце?
Изгубихме ти дирите - как са дечицата?
Боби, извинявай за оффа  Blush

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ха добре дошла, привет и здрасти! welcome
 Пожелавам ти приятно-ползотворен обмен на клюки, хвалби, жалби, рецепти за хапване, рецепти за отслабване, за хубост, може и плетки абе каквото се сетиш и споделиш, ще бъде прочетено и обсъдено Wink

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравей,Борянка  Grinning
Добре доШла сред нас:Ще видиШ скоро каква "болест" е форума  Wink
Не се притесннявай за детенце,Ще се изненадаШ като видиШ колко бързо се адаптират и у4ат децата  Peace

# 25
  • Мнения: 1 854


Ей, Анка благодарско за това чччччччччччччччччччччч бе......аз от 1 година го търся и няма кой да ми каже къде е  Wink

Леле и аз какьв задрьстеняк сьм била,тенкю Анке,за Ч-то,откога го тьрся и аз...хахахаах  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 017
ве4е видях, 4е е болест  Laughing ни6то не успях да свър6а с работата си. и се намерихме с една стара приателка  Grinning Grinning Grinning
та така, накратко. живея във Куопио, Финландия. хубаво, мъни4ко, университетско град4е. една мама писа, 4е е йивяла тук Simple Smile все не смятах, 4е 6те се задържа за дълго, Гого (слън4ото ми), остана с родителите ми докато специализирах. В крайна сметка ре6их, 4е ли6авам себе си и него от това да бадем заедно. и затова си идва при мен сега. мама (моята) 6те го доведе, 6те остане 5 седмици заради неговата аклиматизация, и после...
в крайна сметка се оказа, 4е ни6то в живота ми не се слу4и "по план" Simple Smile най важното за мен е 4е Гого е един 6тастлив мани4ък 4овек, имаме онази връзка, която аз така се страхувах, 4е 6те изгубя, оставяйки го за няколко месеца... Grinning
само дето сърцето ми се свива, и все се питам не правя ли гре6ка като го отделям от вси4ко познато и сигурно в живота му досега. разбира се, вси4ки приказки за "6анса", които 6те има, за "по добрите" условия, и т.н. ги знам. понякога се 4удя оба4е за приоритетите....
сега 4ета фън 6уй за обзавебдане на детска стая, консултирам се с приателки хомеопати с какво да подкрепя ду6и4ката му за да се адаптира по лесно...
ако на някой му се говори за такива не6та, или има изпитани "рецепти" за преодоляване на стреса (и на мамите съ6то), 6те се радвам.
хубава ве4ер ви пожелавам Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 183
нямам опит с тези неща. Моя Томи се роди тук и не сме се местили. Водих го за 4 месеца при баба и дядо в България, но тои беше бебе. Надали е преживял кой знае какъв стрес...

# 28
  • Мнения: 508
И моите две слънца се родиха на английска земя и не мога да ти бъда кой знае с какво полезна,но съм сигурна в едно нещо  то 100% ,а то е щом детето е до майка с всичко останало са бели кахъри:)

# 29
  • Мнения: 2 452
живея във Куопио, Финландия.

Супер! С какво се занимаваш? Аз живях там постоянно между 1995 и 1999 година, а преди това изкарах няколко зими (от 1992 до 1995). Работех в катедрата по Фармакология и Токсикология и там защитих през 1999 година. Там са едни от най-близките ми приятели! Смятам да заведа дъщеря си догодина, за да се похваля с нея. Laughing, но най-вече за да я заведа до лапландия да се срещне със санта. Ако искаш, пусни ми ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт