Странно-признаци за раждане?

  • 18 361
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо. От вчера насам обаче ниииииииищооооооо.
От няколко дни имам уж симптоми за раждане- смъкнах кг и др. подобни, но..........нищо по-особенно.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 13:07 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 8 769
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо. От вчера насам обаче ниииииииищооооооо.
От няколко дни имам уж симптоми за раждане- смъкнах кг и др. подобни, но..........нищо по-особенно.
Ти бременна ли си или имаш бебе на посочената в заглавието на темата възраст?

# 2
  • София
  • Мнения: 44 041
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо. От вчера насам обаче ниииииииищооооооо.
От няколко дни имам уж симптоми за раждане- смъкнах кг и др. подобни, но..........нищо по-особенно.
Доня Туфиня - бременна е в 9-месец.
Ами това е тапата...скоро ще раждаш...казват до седмица след падането, най-много...
Моята пада няколко дни подред и наистина в края на седмицата родих...
Леко раждане ти желая!
И хубаво е да споделиш с наблюдаващият те.

# 3
  • Мнения: 197
Стягай си багажа за болницата, и леко раждане, и здраво бебче и всичко хубаво,   което пожелаеш да ти се збъдне    bouquet  ylinfant

# 4
  • Мнения: 114
тапата е и на мен ми падна 4 дни преди да родя,но тогава незнаех ,че това е тапата Grinningи по добре иначе щях да се притеснявам.Успех и леко раждане Peace

# 5
  • Мнения: 805
Тапата е.
На мен ми падна 20 дни преди термин. След 8 дни наобяд започнаха контракциите, но бяха леки и си стоях вкъщи. Вечерта отидох в болницата и след 2 часа гушках бебе Ясмина.
Успех!

# 6
  • Мнения: 7 723
Айде, честито!
Леко раждане ти желая   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 172
Както вече са ти казали момичетата по-горе това е въпросната тапа  Laughing
Може да пада и няколко дена,но все пак съвсеем скоро ще родиш.То така се започва.
Част от моята тапа падна вечерта към 18:00 ч.Доки каза,че до 2 дена максимум трябва да родя.А контракциите ми започнаха същата вечер.Другата част от тапата ми падна вече при прегледа за разкритие през нощта към 03:30.А в 7:50 родих  Peace

# 8
  • Мнения: 1 217
Тапата е .
Моята падна 4 часа преди секциото.Бях много щастлива,защото това за мен беше знак,че не избързвам със секциото и бебчо ще се появи когато си му е времето.

# 9
  • Мнения: 219
Дааа, това е тапата. На мен ми падна и след три дни родих . Леко раждане  Peace

# 10
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Както са ти казали това е тапата. На мен ми пада няколко дни и скоро след това родих. Леко раждане и да се похвалиш Hug

# 11
  • Мнения: 530
Да тапата .Пожелавам ти леко раждане и скоро да гушкаш бебчо.

# 12
  • Мнения: 1 322
Леко раждане и от мен.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 312
Айде леко и от мен! Да се похвалиш после със здраво бебче и бързо и безболезнено раждане.
На мене пък тапата ми падна докато ми изтичаха лееекичко водите - просто се пльосна на пода - пльок! Та виждаш, че не е толкова срамно това с тапата.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На всички ли са ви падали тапи? При мен нищо такова нямаше, направо се събудих една сутрин с контракции на 2 мин. и половина. Странно ми е, дали и при второто раждане ще е така? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт