Изненада или сами си казвате.....

  • 2 541
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 297
Скоро осъзнах, че вече почти за всеки празник предварително казвам на половинката си какво искам да получа. Винаги съм била човек, обичащ изненадите, но напоследък подаръците си ги планувам от далече.
Интересно ми е дали и при вас е така и ако е така, какво най-често си пожелавате?

# 1
  • Мнения: 7 723
Казвам си.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз направо си го купувам и после ми го "осребряват".

# 3
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
И аз обичам изненадите,то кои не ги харесва newsm78 Но предпочитам да си кажа какво бих искала да получа Hug

# 4
  • Мнения: 5 622
Според мъжа ми съм ужасна и винаги успявам да си разваля изненадите..Ами той пък да се старае да не е толкова предвидим  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 297
То май на всякъде е така, не само при нас. Като се има в предвид моя колко е оправен и аз в пове4ето случаи си искам парите и сама си го купувам, колкото и нахално да звучи.
Последно си спомням, че на рожденният ми ден се беше подготвил да ме изненада, но...Вечерта преди големият ден, лежи до мене на леглото и ми вика:
"има едно нещо, ама няма да ти кажа....то е изненада и тн"
на мене това ми и трябваше-почнах да ровичкам на сам натам, да търся, да ама ни6то не намерих. Итака след половин час слезе до колата и ми го подари часове преди деня. Това му беше май наистина последният опит за истинска изненада. Обаче и той си е виновен, че не може да пази тайна. Май и двамата просто сме си свикнали вече всичко да се знае предварително

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 14:03 от .:Macinka:.

# 6
  • Мнения: 3 459
Винаги си казвам, мразя изненадите.

# 7
  • Мнения: 589
Никога не си "поръчвам" подарък.Но пък половинката ми винаги успява да ми подари неща, които ми се е искало да имам.Може би ме наблюдава малко преди повода по какво се захласвам...

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нищо не казвам и нищо не чакам за празниците. Каквото искам, намирам начин да си го купя сега и веднага. Може да не доживея даден празник, знам ли...

# 9
  • Мнения: 494
Обичам изненадите!Обикновено го оставям да се мъчи Mr. Green Само последният път му подадох лекоооонко жокера" Обади се на приятелка". Имаше ефект Whistling

# 10
  • Мнения: 274
От мъжка гледна точка и от финансова такава, този въпрос е според  зависи. Ако жената до теб е некоя меркантилна и нагла, по-добре е ти да я изненадаш. Ако я оставиш тя да иска, рискуваш да те разори. Но ако е некоя по-залюхана, по-добре я остави да си каже кво иска, защото почти със сигурност ти ще избереш нещо по-скъпо от очакваното и ще се прецакаш яко.

# 11
  • Мнения: 7 723
От мъжка гледна точка и от финансова такава, този въпрос е според  зависи. Ако жената до теб е некоя меркантилна и нагла, по-добре е ти да я изненадаш. Ако я оставиш тя да иска, рискуваш да те разори. Но ако е некоя по-залюхана, по-добре я остави да си каже кво иска, защото почти със сигурност ти ще избереш нещо по-скъпо от очакваното и ще се прецакаш яко.
  newsm09 Аз залюхана ли съм, бре? Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 896
Не казвам.Направо си го избирам.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 14:51 от Ulia

# 13
  • Мнения: 6 461
Обичам изненадите, но разбира се и подхвърлям по някога какво желая  Sunglasses

Преди два дена дочух  мъжО да разговаря с децата...."...ще направим ли изненада на мама за осми март?... Mr. Greenи те, разбира се му отговарят ...даааааааа...каква, каква Laughing "

# 14
  • Мнения: 494
Руске,не си Peace
Ти нали си доволна от това,което получаваш? А пък,знаеш ли,колко мъже циции познавам? Изобщо не е сигурно,че 1.мъжът ще избере по- скъпото и 2.че скъпото ще е по- хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт