Разделно хранене-част 33

  • 21 024
  • 372
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
Мади , Вили , Честит Рожден ден и на двечките ! newsm59  bigdance2 Tada Да сте живи и здрави , много щастие и сбъднати мечти ви пожелавам! Весел празник и наздраве !
Алексче ,  Heart Eyesвие наистина сте неуморни  Peace! Аз , като чуя за ремонти и ми се вгажда Sick! С удоволствие щях да ти правя компания за постенето , но след НВД-то , ще ми дойде множко!
Лени ,  Heart Eyes още ли ти е така тежко с храненето? Дано да премине вече този период , че знам колко е мъчително Praynig!Важното е , че всичко останало е ок  Peace!
Сладкишче ,  Hugмного се радвам , че детенце вече е добре  Peace! Щом сама си търси ядене, бързо ще навакса свалените килограми.
Ками ,  Hug може пък и да ти се размине  Praynig.Щом досега не си искарала нищо от детските болести , сигурно имаш стабилен имунитет и може да не се заразиш. Добре , че детенце я кара леко Peace!
Антоан , много ми хареса рецептата за кифлите - непременно ще я пробвам!
Милички , желая ви приятна вечер!Аз отивам да пия чайче , че днес нещо се намръзнах! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 63
Dundy Sladurska благодаря ти за куража...
къде ли ми е отишла волята  Cry  Cry  Cry

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 20:51 от van4etto88

# 32
  • Мнения: 14
Ето ме и мен в новата тема
Честит празник на рожденничките  bouquet  bouquet  bouquet
Алекс,мисля да изкарам 10 дни на житния режим,но не на всяка цена-само докато се чувствам добре.Имам горчив опит с плодуване-на 7 ден се усетих,че немога да изям повече от половин
ябълка и това ме накара да прекратя.Апък какъв зор видях със захранването -повече от месец
А след това започвам с постите и си търся дружки Grinning

# 33
  • Мнения: 3 371
Ванчето ,  Hug разбира се , че никой за нищо не се сърди  Peace!Тук сме да си помагаме и да се подкрепяме , нали ? Колкото до килограмите , както ти е казала и Сладурска - не се отчайвай!Понякога резултатите идват по- бавно , но за това пък са и по- трайни  PeaceИ нещо , което съм установила от личен опит и винаги го препоръчвам - спри за известно време да се мериш ! Непрекъснатото сверяване с кантара на моменти е доста депресиращо , вместо стимулиращо .Така ,че забрави за кантара известно време и ще се почувстваш много по- добре  Peace!

# 34
  • Мнения: 63
gospojata това за кантарчето и от другаде ми го казваха и аз естествено слушам и изпълнявам, но се минаха 2 седмици и реших да се премяря.... и какво... шок и ужас, килограмите са ми все същите  Confused  newsm78
а уж по обиколките ми усещам че има разлика  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
премерих си ханша, талията, краката и сега за сравнение, не е кой знае каква разлика, но я има. Това ми е стимул, и ми дава хъс да не се отказвам, пък и като осетих какво е да се храниш здравословно, не бих се върнала така лесно към предишния ми начин на живот

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 20:58 от van4etto88

# 35
  • Мнения: 7 263
Dundy Sladurska благодаря ти за куража...
къде ли ми е отишла волята  Cry  Cry  Cry


Много се радвам, че си тук  Hug
Сега за килограмите - колко имаш излишни? Не колко искаш да свалиш - най -просто колко си висока и колко тежиш.
После - трябва да приемаш много вода, друго което се сещам провери колко калории на ден приемаш и дали са съобразени с теглото ти. Значи има формули по които да сметнеш колко калории на ден трябва да приемаш за да поддържаш килограмите си. На първо време свали от тях 300 калории на ден и карай така - но не минавай в крайни ограничения, защото така организма се стресира и стопира изгарянето на мазнини.
Намали въглехидратните храни и сладките плодове. Наблягай на сурови и варени \ задушени, на пара \ зеленчуци, и чисто месо без тлъстини. Намали консумацията на хляб, кашкавал и варива до абслютния минимум.
Прави някакви спортни упражнения или ако не си фен на спорта, танцувай да речем.
Разкажи нещо повече за чисто физическите си данни и активност и мога да дам и още съвети Peace

# 36
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Ванче, щом дрехите ти стават широки, значи се разделяш с нежеланите тлъстинки, те са леки и катнарът не ги отчита .
Според мен теглото не трябва да е водещо.
Ще ти дам пример- когато тръгнах на тае бо, тежах 46 -47 кг .
След около 3 месеца бях качила до 50, а изглеждах по- добре, по-стегната и оформена .
tiqna,добре дошла  bouquet, отмъквай си рецепти колкото си искаш  Hug.
Bi-si, добре си решила, щом организмът ти отказва да яде , по- добре да прекъснеш .
Аз съм изкарвала по 10 дена и накрая само като си помисля за жито и ябълки и  Sick, но бързо ми минава Laughing.
Госпожо, неуморни или луди, това е, цял живот все нещо правим ,майсторим и няма край, но... така е в къща .
Понякога ми се иска да живея в две стаи и кухня  Crazy.
Сладурска, аз пък много ги харесвам сушените домати .
Имаше някакви рецепти с тях, ще ги потърся.
Ками, колко време ще си е в България твоето братче, няма ли да се видите изобщо?
Вчера беше един плодово- овесен ден, днес продължавам.
На всички желая прекрасен ден Hug.
http://farm1.static.flickr.com/54/119080506_35a0a556f1.jpg?v=0

# 37
  • Мнения: 47
Здравейте на всички Simple Smile Може ли да се включа и аз при вас в темичката...ей така и аз да си споделям.Аз съм на РХ от седмица,но определено се чувствам много по-добре от преди,но и по-бързо огладнявам.Честно да си призная започнах РХ за да сваля някое кило...засега май няма много резултати,но и МЦ ми дойде преди 3 дни,така че го отдавам на това(иска ми се) Party.Пак да си кажа,че съм много доволна и се чувствам отлично.Ще ви досаждам от време на време,може ли?

# 38
# 39
  • Мнения: 559
Привет дами!
Дойде време да напиша и втората рецепта на д-р Емилова.Просто от няколко дни сме под пара тук,че нашият тате пак отива в Австрия и багажи работи та не успях.А пък и много ми беше тъжно,защото си го обичам много и страшно ми липсва,като го няма.Децата също са тъжни.Лошото е,че сега нямам никакъв ищах за готини манджи и прочие,защото ми е тъпо.Но ще ми мине ако и вие ми помагате.Нали сме дружки.Разбирам Ками,как страда по любим човек,че няма да го види. Cry Cry Cry
А ето и супата:
2глави лук на ситно и 4 моркова се слагат във вече кипналата вода.Която е около 3 л.Добавят се 3 суп.лъж. булгур и 400гр.картофи на кубчета.Като се сварят те,добавяме 3 с.л. овесени ядки и 3 с.л. пшенични трици.Сваляме от огъня и прибавяме вътре 300 гр.спанак нарязан на едро.Овкусяваме с черен пипер и на вкус други.При сервиране,в чинията подправяме с лим.сок!
Това е дано да Ви хареса!
*Naia*-добре дошла и от мен,ще ни е приятно да ни правиш компания. Hug

# 40
  • Мнения: 2 724
Антоан, дълго ли ще отсъства таткото ?
Ще помагаме с каквото можем, разбирам те и теб ,и Ками, и то много добре.
А децата ти са големи сладури ,колко години им е разликата?

# 41
  • Мнения: 63
Добро утро  Party
добре дошла и от мен на *Naia*  

да отговоря на Lennyh, мила висока съм 170см. и тежа 82кг.  Blush от които ужасно ме е срам  Blush
вода нямам навик да пия по много, но се опитвам да го поправя това, калории не броя, но в своя защита ще кажа че хляб не съм вкусвала от... мно0о0ого време, кашкавал от него не съм се лишавала, но е бил в малки количества, пърженото го избягвам...
Ще дам всичко от себе си да намаля до минимум въглехидратните храни и сладките плодове, и на края до спорта... правя упражнения в къщи от каланетиката, нямам възможност да ходя на фитнес и т.н
ох, стига за сега толкова и от мен

Гледам тук пишете за житен режим, как издържате с толкова малко храна за толкова много дни... направо сте ЖЕЛЕЗНИ  Hug bowuu Hug bowuu Hug bowuu
antoan2006 ми даде страхотна идея за обяд   chef

# 42
  • Мнения: 559
Ох ,след поредната доза реване пак съм тук.
Тате ще го няма по обща преценка около 6 мес.Сега сме с децата великото трио в добавка с нашият Феро,тоест котаракът ни.
Децата имат разлика точно 9 години и 3 месеца.Исках да имаме три деца ,но преди Антоан загубих едно при раждането.Затова засега се оформя тази разлика.Но не се отказвам и смятам да родя пак ако ми е писано.Искам три деца-те са ми мечта.
Сега ще направя нещо вкусно за обяд-разделно защото щерката е в пубертета и искам да се храни максимално здравословно ,за да избегнем акне и прочие.
Като го сготвя-ще ви кажа дали е ок.
Благодаря за подкрепата. Hug

# 43
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладурани и от мен  newsm51
Алексче, благодаря ти мила първо за кафенцето и ужасно много съм ти благодарна за рецептите, които си ми намерила в нета, сега ще си ги запиша в дебелата книга  Party Благодаря ти  Hug
Ная, добре дошла и от мен   bouquet В началото е нормално по-бързо да огладняваш, тъй като стомаха ти не е затормозен с различен по характер храни. Сега, като се върна назад си спомням, че в началото до като свикна с РХ се храних по малко и на често и постепенно увеличих часовете между храненията.   bouquet
Ванче, абсолютно е права Алекс, че това е добър сигнал по дрехите, кантара изведнъж ще започне да отчита след седмица, две или повече, но ти не се отказвай. И няма от какво да те е срам - невъзможни неща няма. Така че горе главата!  Hug
Антоан, тук сме така че ще си правим компания  Peace Аз също съм сама от две седмици. Любимият често пътува по работа и не за толкова дълъг период и сигурно ти е доста тежко. Аз само след два дена ще съм с любимият ми мъж  Party
Ками, как сте днес?
Лени, Мади, Кюбит,Госпожата, Би-си, Сладкишче - хубав ден и  Hug

# 44
  • Мнения: 559
Понеже не ми се излиза,тъй като съм в апатия по любимия спретнах обяд с наличните у дома неща.Получиха се канелони със пълнеж от зеленчуци н доматен сос.Досега ги правих само с кайма болонез,за моите хора,но нали са вид тестена храна аз не ям.Сега като ги пекна и ще видим дали ще се прибавят към любимите ми неща.
Поздрави на всички.
Dundy Sladurska ,блазе ти,че ще си с любимият толкова скоро!Благородно ти завиждам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт