Отговори
# 30
  • Мнения: 128

Аз отивам на преглед в Плевен.Стиснете по едни палци към 10 часа Crazy

thumbsup Дадено.

# 31
  • Мнения: 1 951
Аз отивам на преглед в Плевен.Стиснете по едни палци към 10 часа Crazy
Е, хубава работа, можеше да пием по едно кафе. Аз цял ден съм свободна. Ако все пак влезеш тук преди да тръгнете за Плевен и ти остане време може да ми се обадиш на 0888691477 - Маргарита.
Ще се радвам да се запознаем  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 395
loranholl е зажалост вече съм се насочила към Майчин дом, тъй като не искам наблюдаващият ме да ме изражда, а той работи в Шейново и не исках да е под носа му съвсем, семеен приятел е на свекъра и въобщее.. Та дни на отворените врати в Шейново има утре 11.02 и после на 25.02 (вчера си взех 9 месеца да си чета, а на милото взех мики маус Joy ) записване само от 8 до 10 тел 9659452 това мога да ти помогна набързо, а аз искам на училище да ходя  Mr. Green

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Добро утро МАЙ-4ета Hug Hug Hug maeva0959  bdbaloni baloni baloni да сте живи и здрави и МАЙ най-прекрасното беб4е на света  baby siska  newsm10 newsm10   с теб сме ще 4акаме да пишеш резултати от прегледа.Виждам,4е сте говорили за имена аз бях решила още преди да разбера какво е бебето,ако е мом4е да е ДИМИТЪР,а ако е моми4е  newsm78 не бях измислила.Но бебо ме улесни се оказа МАЖ така,4е ДИМИТЪР остава,споделих го с татито и той  е съгласен(нали така се казва свекъра)ДИМИТЪР АВДЖИЕВ-младши ами това е от нас засега 4ао и усмихнат ден  Hug Hug Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро и свеж ден на всички!
Сиска....разбира се едни палци и от мен - успех !
Idar спряла си се на чудесни имена!А бащиното при теб съвпада с бащиното при мен WinkЯна беше на лекцията на 9 месеца в петък и доколкото знам чака момченце през Юни!

# 35
  • София
  • Мнения: 850
siska79,при кой доктор ходиш на преглед в Плевен?

# 36
  • София
  • Мнения: 136
Добро утро!
Да се цопна и аз в новата темичка! Пия кафенце и се чудя кога ли ще дойде март месец да излизам в болничен.... Rolling Eyes, че така ми се спииии всяка сутрин ми е мъка ставането.
maeva0959  newsm59, всичко най-хубаво!
siska79, стискаме палци и пиши после...Да ви се похваля, купих ваничка на неонато със стойка и плот за преобуване....както и малко дрешки, остана ми най-важната покупка...количката, нямам търпение и с нея да се сдобия и живот и здраве сме готови и чакаме бебка да ги оползотворява
 Wink

# 37
  • Мнения: 501
Добро утро момичета. Тази сутрин се събудих много много гладна Simple Smile Не ми се бе случвало скоро Simple Smile Сега отивам да ОПУСТОША хладилника. След това ще ходя на гости на майка ми и баща ми и няма да мога да ви чета днес Sad Лек ден на всички. siska79 стискам палци всичко да е ок Simple Smile

# 38
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро!
maeva0959  nbirthday!  Ваня,  newsm59 на патерица! Пожелавам ви много здраве, късмет, любов и прекрасни, здрави и послушни бебчета!

Сиска, стискаме палци  Peace!
Дидочка, радвам се, че се включи! Дано проблемите вече останат зад гърба ви!

Ели не е писала скоро. Надявам се, че вече е в къщи и положението е под контрол!  Praynig

При нас всичко е наред. Тази седмица се очертава да попътуваме и вече нямам търпение.
С имената още до никъде не сме го докарали. Знаем , че искаме да е кратко, с повече гласни, българско име...  Laughing

Хубав и спокоен ден!

# 39
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Добро утро, момичета!
Първо да благодаря още веднъж на всички, които се сетиха за мен и бебка вчера! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Макар че като се събудих вчера, не ми се празнуваше, все пак стана хубав 34-ти  Mr. Green рожден ден, а и е по-специален, нали сме 2  Joy
maeva0959, Честит рожден ден!!! Много здраве, щастие и най-доброто и хубаво майско бебче ти желая!  newsm67
Гледам, писали сте активно за имената.   newsm78 И на мен все ми повтарят, че ще почувствам името, но честно казано досега не ми се случи. Свекърва ми е Валентина, майка ми е Ана, а дядовците са Бойко и Божил. Затова мислихме с таткото малката да започва с Б и се бяхме спрели на Белослава и Бояна, но все още мислим  #Crazy newsm78 Ще видим в началото на май какво сме измислили!  Laughing А иначе и аз съм привърженик на кратките и звучни, по възможност български имена.
Сиска, стискам палци  newsm10 Ели, къде се изгуби, какво става с теб?
Дидочка, радвам се че писа!  Heart Eyes
Хубав ден, аз пак излизам на разходка!

# 40
  • Мнения: 4
Цоп и аз за запис в новата тема.
Нищо по-впечатляващо при нас, растем си, шаваме, чувстваме се чудесно изобщо ... пей сърце, само че по-бързо да идва м. Май  Joy
Аз смятам да съм на работа до края на месеца и приключвам. Ще се отдам на моите си занимания, ще се мажа по 3 пъти на ден с разни помади и ще запиша курс за бременни  Party
Нашият мъж ще се казва Максим, с ударение на "А" и ще е кръстен на баба си Маргарита  Hug И ще има Имен ден на 21-ви януари - Преп. МАксим изповедник  tongue
Но напоследък ни се пръкна идеята да е само Макс, че да видим какво ще заключим. Важното за мен е името да е по-кратко и по-интернационално  sohappy

# 41
  • Мнения: 172
Добро утро и от мен в новата темичка!  Аз съм малко притеснена, защото Рая по-принцип е много активна, особенно през ноща. Но от вчера я усещам много рядко да мърда, а  през ноща само веднъж ме ритна. Чудя се дали просто се е уморила или й има нещо и да тичам към докторката? Сутринта се опитах да я събудя, но ме ритна 2-3 вяло и това беше. Какво мислите, момичета? Нормално ли е? Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 1 395
Виж ако не те риташе въобще дълго време щеше да е притеснително, но щом я усещаш значи е добре. И аз всеки път нашият мъник като има по-лек ден се притеснявам, но вече няколко лекаря си повтарят, че е нормално. Не се притеснявай за такива работи, виж ако цял ден не усетиш нищо може. Щом си мърда значи е наред, а и едва ли цяла нощ си била будна, може да е риткала а ти да си хъркала като пън  Crazy

# 43
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
Как сте днес?Ние с бебка сме добре,закусили ,пили фрешче и сега пред компютъра.
geribg СПОКО!Най-важното е да го усещаш,без значение колко силно.Все пак и то си спинка,така че  е нормално понякога да е по-леко.Смятам че не трябва да го мислиш.Насляждавай се .Просто има по буйни и по спкойни бебенца.Така че е нормално.
Позддрави на всички!!!

# 44
  • Мнения: 172
Там е работата, че аз не спя нормално от както съм влязла в 3 месец и бебка е по-активна нощно време, защото и аз будувам. А как си мечтая да заспя като пън, Simple Smile но уви...Дано всичко е ок, че се плаша сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт