Бягаме далеч от прегрешение и спазваме Дюкан без нарушение - 154

  • 25 533
  • 541
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 269
ВНИМАНИЕ! ДА НЯМА СЪРДИТИ СЛЕД ПРОЧИТАНЕТО НА ТОЗИ ПОСТ. ИЗРАЗЯВАМ СЕ СЪВСЕМ "ПРАВО КУМЕ В ОЧИТЕ" БЕЗ ЛИЧНО ОТНОШЕНИЕ, ДОРИ НЕ ЗАПОМНИХ НИКА...

Едно девойче в миналата тема много настоятелно искаше съвет за торта с 6 с. л. нишесте. Па и на следващата страничка си повтори въпроса, все едно никой не е видял...
Мило девойче (хич не ме интересува, ако се окаже, че можеш да си ми майка, стилът ти ми е достатъчен - като на нацупена тийнейдрърка, искаща отговор сега и веднага), тук никой не е ДЛЪЖЕН да обслужва останалите 24/7. Дай малко време на хората и най-вероятно някой ще вземе отношение. Ако не вземе след ден-два, питай пак, ама не толкоз грубичко, става ли?


Сега да ти отговоря аз, че малко съм яхнала метлата, подразни ме поведението ти. Разбира се, нямам нищо лично спрямо теб и пиша подробно, за да си вземат поука и всички други, които имат подобно поведение. ЕТО И ОТГОВОРА: ЧЕТЕТЕ, БРЕ, ДЕЦА!!!


Ето какво пише с големи и шарени букви малко по-рано В ПРЕДНАТА ТЕМА:


МОЛЯ НОВОДОШЛИТЕ ДА ПОПРЕНЕБРЕГНАТ В НАЧАЛОТО - ДОКАТО СЕ ОРИЕНТИРАТ ДОБРЕ В РЕЖИМА - РЕЦЕПТИТЕ В ТЕМАТА С РЕЦЕПТИ - ТАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА РЕДАКЦИЯ Е ОГРАНИЧЕНА И "ЧИСТОТАТА" НА РЕЦЕПТАТА ЗАВИСИ ОТ СЪЗНАТЕЛНОСТТА И ГРАМОТНОСТТА НА АВТОРА. РЕДАКТИРАНИ И РЕЖИМНИ РЕЦЕПТИТЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯТ ТУК: http://dukanskirecepti.wordpress.com


Намираме рецептата:
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/11/23/%D1%82%D0%BE%D1% … 1%83%D0%BB%D0%BE/


И я да видим какво пише в нея:
Цитат
Бележка от Крикри - Според мен тортата, кокото и привлекателна да е, не става за първа и втора фаза. Нишестето е предвидено по 1 ч. л. на ден и то само за сгъстяване на сосове, а не са кремчета и блатове. Имаше едно момиче, което сваляше ужасно бавно, въпреки че беше трицифрена. При разбор на менюто се оказа, че всеки ден си позволява кремче с нишесте, внимавала да е около 1 ч. л., но независимо от това резултатите й не бяха никак окуражителни. След спирането на кремчето започна да сваля както трябва.



Други въпроси има ли?

# 16
  • Мнения: 226
Не се сдържах
зеленко  Hug Hug Hug
Lucie  моля те не си скуби косата ще мръднеш Hug

# 17
  • Мнения: 2 922
Добро утро  kaffeetrmker_2

katyadjin  Heart Eyes

Lucie, дръж се, ще тръгнат нещата!   bouquet

kri   Hug

feelgood, хубави кафенца в красиви чаши!

Вещи

# 18
  • Мнения: 2 425
Добро утро и от мен  Hug
Искам специално да благодаря (те си знаят защо) на pepi1974, tatianka, galli_ (нямаш никакво място на ЛС  Confused), massimo (нямаш никакво място на ЛС  Confused), Nyala, feelgood, ko6nicata, blumchen_fee, ФИЛЮДКА, waq, cote, smileys, rien.
Благодаря ви момичета, невероятни стееее   bouquet
Кри кри, много се радвам за минусчето  Hug
Лусиииии, да го пускам ли пак моя ритник  Crazy Пускам . Дано се размърдат вече килца  Peace
Накрая да прегърна и Весито, Марчлелка, Саги, Сузи, Жабка, Вещи,   Hug Hug Hug

Тъй като не съм писала отдавна как върви моята трета, та да кажа. За сега добре. Влязох в трета 62 кг. Докато не бях добре, бях 60.5. Сега съм 61.5  Peace

# 19
  • Мнения: 485
Добро утро
Дано за вас е добро-аз започнах с аналгин, но ще се оправя

За друго влязох днес във темата
Ако не ме лъже паметта- днес правя годинка с вас- беше ми приятно   bouquet
Скромна почерпка


Само да вметна, че нямам много голямо постижение с Дюкан-сама си го надробих - но затвърдих онези килограми, които свалих преди Дюкан и всъщност вече от две години не съм виждала 74, и по-скромното от една година не съм виждала 63 въпреки лашкането на 4-5кг. Това е!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 08:27 от svetlat

# 20
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен!
Днес още -500 гр.  Crazy Супер!
Много съм доволна!!!  Laughing


За протокола "Какво ще похапвам днес"

Сутринта - неизменните 3 с.л. трици с кисело мляко.
Пилешки дробчета под капак с джоджен и черен пипер(поляти с 1 ч.ч. кисело мляко)
Бяло пилешко месо със сосче.

П.П. svetlat ,ЧЕСТИТА ГОДИНКА!    bouquet

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 105
Добро утро!
На линия съм - режимна, но много заета.
Надявам се скоро да имам повече време - да ви изчета и да пиша!
Минавам да почерпя - днес моята принцеса става на 5 години - почерпката - режимна

    
и не съвсем режимна торта
 

# 22
  • Мнения: 110
   Добро утро и от мен!
  " Запазената" ми 2-ра страничка!Ха-ха-ха и както казва КОТЕ-2-ра стр.-2 кг!!!
   СВЕТЛАТ,адмирации за волята,търпението и постигнатото за 1 година! newsm51 newsm51
   На всички Дюканки-Сладуранки/вие си знаете/ smile3525 smile3525 smile3525
   БОБИИИ,честито на принцеската ти.Мноогго да те радва и късмет в живота и желая!!! newsm59  bigdance2
   ТУМБА-ЛУМБА,за 85 дни разликата във визията ти е ОЧЕВАДНА!От сърце ти желая успех за по-нататък!!!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 08:48 от vesito5

# 23
  • Мнения: 258
Здравейте милички момичета и момчета  Hug

Вещи   bouquet

Аз си ви чета всеки ден и се информирам надлежно. Доволна съм, че съм на режима, чувствам се добре, като изключим кризите на глад понякога /въпеки, че добре си хапвам/. Свалянето го има, бавничко е, да ви призная, ама пък се случва. Имам доста за сваляне и сигурно тялото ми има нужда бавно да свиква с новите клица, знам ли аз вече. Гледам има мацки, които са започнали заедно с мен режима +/- 5 дни и са с почти двоен резултат от моя...

Искам да ви видя всички на живо, скоро ще се присъединя към вашите срещи... само още малко да увелича минуса, че да не ме е срам много ... на фона на толкова стройни тела  Wink

Успех на всички свалящи, задържащи, на всички в темата.  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро!  Hug
Вещи,    bouquet .
Люси, музичка,  ritnik . Та кога и къде ще е мача? football running  hahaha Joy
Фолииии, хайде появи се! Имаме нужда от твоя вълшебен прашец!  Praynig
 Филюдка,  Heart Eyes , Веси  Heart Eyes , Жабке  Heart Eyes , Шуши  Heart Eyes , рошавка  Heart Eyes ,  с.м.н.  Heart Eyes , Дидка23  Heart Eyes , ив_микова  Heart Eyes , музичка  Heart Eyes , благодаря ви за вниманието вчера!  Hug
Тумба лимба, много хубави снимки видях! Продължавай в същия дух!   bouquet

Боби, да ти е здраво и усмихнато слънчицето!   bouquet Hug
Светлатче, честита ти годинка, слънчице!   bouquet Аз май твои снимки от преди не съм виждала, но мога да кажа, че сега изглеждаш прекрасно!  Hug
Айнурче,   love001 .

Лек и усмихнат ден пожелавам на всички!  Hug


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.  ooooh!  hahaha

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 08:35 от mar4ela5

# 25
  • Мнения: 3
След три месеца диета и тонове месо и зеленчуци и 1001 пъти пишкане ето го резултата:

Преди - 7 ноември 2008 - http://picasaweb.google.com/lh/photo/FMoRrpUcqAObcOXaNK-kkQ?feat=directlink

Сега - 5 февруари 2009 - http://picasaweb.google.com/lh/photo/8B9aXeqoszHC6TJ70rq-cA?feat=directlink

За 240 дена ще трябва да съм в трета фаза. Стискайте ми палци и ако ме видите да се търкалям някъде - заплюйте ме!

п.с. ако знаех колко малко усилия трябват за да сменя Прасчо с Фиданчо - ехееееее да съм го направил още в 3-ти клас

# 26
  • Мнения: 145
Добро утро,сладури! Laughing

Lucie Hug Hug Засилвам се отдалече,и те бутааааам,хайде,смятай,че си отлепила....

Cote-не можах да дочета старата тема,и незнам дали някой  ти е отговорил за комбинирането на 4П и 3 дни нормално хранене,но аз да си кажа-мойто мъж започна с мен,и беше стриктен докато свали 17 кила,след което ентусиазма му се изпари,и в момента е вече 5-6 месеца на някаква странна комбинация от 2/3/4,т.е.от понеделник до четвъртък е на П,а уикенда си хапва плод,хляб,десерт и въобще каквото му се хапва и пийва,без да се улива,защото аз не му давам! Twisted EvilРезултата му е напълно запазен,килограмите са стабилни,така че може и вие да опитате,въпроса е да го следиш да не прекалява в трите дни които хапва!


Усмивки и свалени грамчета! Heart Eyes




# 27
  • Мнения: 2 425
Светлатче, честита годинка   bouquet
Боби, да ти е жива и здрава дъщеричката  Hug
TheNMaster, честито ти минусче  Hug
vladiznaiko, да разбирам ли, че и ти имаш месечинка  Simple Smile, ако е така, честито  Hug

# 28
  • Мнения: 444
 smile3511 smile3515 Сърдита съм на кантара, не стига че нямам минус, ами даже плюс, явно заради ПЗ вчера... пфу... той нещо откача.. дали пък няма нужда от смяна на батерия.. амаха....
Вчера готвих пиле със зеле- за недоверчивите, че ще стане вкусно и без мазнина..- е, стана и то доста вкусноо  yes

Днес се събудих с още по-силни болки в гърлото и веднага спретнах един чай, дори не успях да се наспя. Сега ще мисля какви бонбони за смучене да си взема, но да не са Хексоралетен, че... не ми се нравят.......
Продължавам и днес с режимното си пилешко и бъркани яйчица евентуално.. само да измисля как да ги направя.

марчела, Люси- хайдее да сваляме най-после..  newsm50

Признавам си- дори и днес да нямам минус... във втора е много по-интересно и вълнуващо. Всеки ден си в очакване на минус, то пък се оказва плюс.. така един стимул те облива.. абе хубави емоции.  Peace

# 29
  • Мнения: X
След три месеца диета и тонове месо и зеленчуци и 1001 пъти пишкане ето го резултата:

Преди - 7 ноември 2008 - http://picasaweb.google.com/lh/photo/FMoRrpUcqAObcOXaNK-kkQ?feat=directlink

Сега - 5 февруари 2009 - http://picasaweb.google.com/lh/photo/8B9aXeqoszHC6TJ70rq-cA?feat=directlink

За 240 дена ще трябва да съм в трета фаза. Стискайте ми палци и ако ме видите да се търкалям някъде - заплюйте ме!

п.с. ако знаех колко малко усилия трябват за да сменя Прасчо с Фиданчо - ехееееее да съм го направил още в 3-ти клас

леле браво
и какво чувство за хумор само

я каква гора от фиданки сме тук

аз новини нямам
продължавам да задържам

снегът ни затрупа: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340107
много е красиво обаче и на мен ми е кеф
само ми се ревеше малко като трябваше да си откопавам возилото

хайде лек режимен ден  Hug

Вещи, в десятката както винаги с оформлението
от къде вадиш тази фантазия, страшна си

зеленкоу, дай да видим колко сте порастнали
и не се ядосвай на разни тук
все се намират такива птици

Общи условия

Активация на акаунт