доктора ми каза да отслабна

  • 2 296
  • 33
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Милички, извинявайте че ви занимавам с моите истории, но спешно ми трябва ефикасна диета за отслабване или нещо подобно, аз си знаех, че така ще стане, но не му отдавах чак толкова значение, а сега трябва да действам бързо, аз съм 165 см висока и 75 кг. Благодаря ви предварително!!!!



Ако модереторите сметнат, че темата не е за тук, да я приместят където й е мястото!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 360
ако ти е казал да отслабнеш заради проблемно забременяване - да ходи да се гърми тоя...
и внимавай с някоя спешна и бърза диета да не си разбъзикаш цикъла!

# 2
  • Мнения: 4 324
М дааааааааа jam е абсолютно права

Миналия месец реших да  направя една диета Sad Резултат - забавяне на овулацията и от там и на менструацията.
Този месец не правих никаква диета, а и не остана време за спортуване - резултат - цикъл 28 дена

МНОГО ВНИМАВАЙ !!!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
В "Искам бебе" има подобна тема. Започвам да си мисля, че и при мен това може да е проблем - малко над 80 кг съм при ръст 170 см и вече три години не забременявам Sad
Защо не пробваш НВД - в "красива мама" има много теми за тази диета. Принципът е, че ядеш само белтъчини и мазнини т.е. меса, яйца, риба и др. подобни, повечето зеленчуци и някои плодове. При по-лекия вариант на диетата са позволени и мляко и млечни произведения. Ограничения в количеството почти няма, но никакво тестено и никакво сладко! Аз съм я правила и действително свалих 7 кг за по-малко от месец без да чувствам дисконфорт и без да ограничавам много количеството. За съжаление си ги възвърнах пак толкова бързо Embarassed, но за това сама съм си виновна Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 9 092
В Красива мама овечето диети са малко драстични, с изключение на ВМНВД. Те не са за теб...защо не пробваш просто със здравословно хранене- разделно? Резултатите са невероятни не само за килограмите, но и за организма ти, пречистваш се, храниш се както трябва, не тровиш тялото си, чувстваш се добре. Пробвай и няма да съжаляваш. От опит ти го казвам. За разделното хранене мога да ти помогна с една книжка, стига да искаш.  Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
оххх, момичета много ви благодаря Hug Hug
не очаквах точно това да ми каже доктора, но в семейството ни има такъв случай, една много далечна леля като е отслабнала и е забременяла, а преди това 5 год. не е могла да забременнее, но се моля  Praynig Praynig Praynig да не е и при мен така, че хич не обичам да гладувам, а и трудно отслабвам Confused Cry

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 200
При мен отслабването много помогна, но аз си имам  много килограми в повече. Има някаква логика, но тя не е във върли диети, по-скоро в рационално хранене, без да се изпада в някакви крайности!

# 7
  • Мнения: 4 399
Вероятно никoй няма да се съгласи с това което ще ти напиша, но то се базира на моя собствен опит. Препоръчвам ти гладуването с плодове по системата на Лидия Ковачева. Много е изписано по въпроса и ако искаш можеш да се разровиш в архива. Накратко моя опит е че овулацията ми се изтегли напред, циклите ми съответно се скъсиха, а цервикалният ми мукуз силно се увеличи. Подбни неща са споделяли и други момичета които са практикували гладуването. Килограми се свалят значително бързо, а и сезона е добър. Ако никога не си опитвала можеш да започнеш със 7-10 дена и следващия месец пак да повториш.

Между другото изследвали  ли са ти хормоните? Как са? Известен ли е някакъв проблем при вас или докторът се опитва да налучка нещо?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Stasi, надявам се, че не се сърдиш, че ти се меся в темата Wink
За гладуването на Л. Ковачева съм напълно съгласна, но и съм убедена, че няма да издържа.
Между другото, когато мерих БТ преди години, на 20 кг по малко, увото ми беше идеално - винаги на 13-14-ти ден. Тази година мерих няколко цикъла и беше изместено назад 18 - 19-ти ден, но пък хормоните ми бяха на ред. Не се бях замисляла, че може да е от килцата.

Последна редакция: вт, 02 авг 2005, 17:35 от Лекси

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Не се бях замисляла, че може да е от килцата.
   Ох, май от тез килца ще се окаже поблема #2gunfire #2gunfire
   Аз започвам от утре с гладуването, реших да карам на кафе, вода и плодове, а пък дано бързо да смакна някое и друго килце, сега си купих една книга за гладуването и почвам да чета, та да видим до где ще я докарам ooooh! ooooh!
Вероятно никoй няма да се съгласи ....................................
  Аз съм съгласна с теб, ама е трудно да се гладува Naughty, но явно трябва, е аз ще се помъча да отслабна в името на бъдещото ми дете!!!!
Благодаря ви за съветите, страхотни сте и ви прегръщам и обичкам силно!!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 399
Само замени кафето с билкови чaйове, останалото е добре. Не е толкова трудно, колкото изглежда от страни. Трудни са първите 1-2, максимум 3 дни. Ако изкараш тях, ще можеш да продължиш. Кураж! Аз съм правила и пълен глад, та това с плодовете ми се стори направо благодат, никога не оставах гладна, все си хапвах по някое плодче.

# 11
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Хей, Стаси, това все едно аз съм го писала!

Аз по същата причина като теб започнах от вчера с Лечебно гладуване.

НЕ ТРЯБВА, обаче да пиеш кафе след 3-тия ден!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 360
   Ох, май от тез килца ще се окаже поблема #2gunfire #2gunfire

много се съмнявам, че точно от тия 10 килца в повече ти е проблема! аз имам 20 килца отгоре, което не ми попречи да забременея 2 пъти.
ако цикълът ти е редовен, имаш доказана овулация и хормоните са ти наред - едва ли килцата пречат.
виж, ако има проблеми с цикъла и овулацията... може да се помисли в тая насока.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Стас аз съм за трайното и бавно сваляне на килограми. Недей с тези резки сваляния....нито с глад. Поспортувай малко...спри сладкото и мазното и хляба / само черен ако ти се яде/, салатки...до обед плодове например...на обед една салатка с пишелко например а вечер само салата....или нещо такова. Ще видиш, че резултат ще имаш много по-добър и траен.
А между другото на мъжа ти правена ли е спермограма Rolling Eyes Нали знаеш, че е най-добре да почнете от него.

# 14
  • Мнения: 9 092
Стас аз съм за трайното и бавно сваляне на килограми. Недей с тези резки сваляния....нито с глад.
А между другото на мъжа ти правена ли е спермограма Rolling Eyes Нали знаеш, че е най-добре да почнете от него.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт