свети валентин

  • 1 854
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Гласувах с ''вввв''. С това мисля да го изненадам, чудесна идея!
Joy предполагам, че много ще се изненада

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не празнуваме Свети Валентин, не можах да отговоря на анкетата.
Изненадваме се без поводи.

# 17
  • Мнения: 603
И ние принципно не празнуваме Св. Валентин , но този път точно ще ходим с таткото да подписваме, тъй че това ще ни е повода за празнуване  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 9 973
моля към анкетата да се добави отговор `сссс`. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 521
Айде де,страшно ме заинтригува с тази анкета.Кажи отговорите-какво означават буквите Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Ние не празнуваме св.валентин. Празника не е български, а е откраднат.

Що за анкета е това  newsm78

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И аз бих гласувала със "сссс".Смятам че е по-оригинална изненада. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 444
Ще сме си вкъщи с мъжлето и вече обмислям как да направя вечерта по-романтична  Hug Със сигурност ще е различна с очакваното мъниче в корема Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 240
Не празнуваме св. Валентин, така че няма за какво да го изненадвам. Ако имаше читава анкета, можеше да те улесни в избора.

# 24
  • Мнения: 179
Аз харесвам празника, харесвам и Трифон Зарезан. Добра комбинация са.
През предишните години сме си разменяли някои дребни сувенирчета /някои от тях пълен кич, ама много важно/, книги с любовна поезия, дискове с любовни песни. Имаше и подаръци закачки с еротичен подтекст, но там няма да навлизам в подробности. Картички също винаги е имало.
Тази година ще отидем заедно на пазар, за да отпразнуваме новата кола /купена на старо/, ще си разменим каквото всеки си е намислил предварително и каквото си е избрал по време на пазаруването, т.е. елементът на изненада и поднасяне на опакован подарък няма да го има, поне от моя страна. После ще наблегнем на приятната вечеря с вино. Доколкото го познавам, той ще ме изненада с нещо дребно, но аз съм тази, която съм вързана вкъщи и обикалянето на магазини ми е лукс - с количка почти никъде нямам достъп. Макар че ако се бях организирала по от рано, сега щях да съм съвсем готова /отчитам си го като грешка/.

# 25
  • Мнения: 805
Първоначално мислех да му подаря бебе, но то взе че се роди по-рано...
Предполагам, че ще му спретна романтична вечеря между кърменето...

# 26
  • София
  • Мнения: 5 562
Хммм... Между "Не!Не!Не! и Не!" и .... "Вино Вкусно Вярност Връзка" естествено избирам "вввв"....  hahaha

"сссс..." за Свети Валентин е добре (Приемам го като акроним за "Секс Секс Секс и пак Секс"  Joy)

Хубав празник на всички!   bouquet     Joy

# 27
  • Мнения: 1 121
Така като ви чета никой няма да празнува Св. Валентин. Ние с мъжът ми ще празнуваме, мисля да му направя една хубава торта, украсена със сърца и цветя, дано да стане хубава.

# 28
  • Мнения: 2 013
Мисля,че ще празнуваме навън с приятели.
Още не съм решила какво ще му подаря,обмислям няколко варианта от които единие е - аз,със червена панделка  Laughing
А какво е "вввв" щото и аз така отговорих? newsm78

# 29
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не мога да разбера защо празнуваме св. Валентин ,при условие ,че това е католически празник.
Ние Християните си имаме страхотен празник на младите ,влюбените -това е св. Лазар!!!! Naughty

Така се изказа,все едно католиците не са християни,ами сектанти. Naughty

По темата,ще празнуваме с приятели на ресторант двата празника (и Валентин,и Трифон ще са с нас дето се вика)
В анкетата ще гласувам като включите отговор сссссссс,хареса ми. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт