кога усетихте бебо???

  • 13 341
  • 232
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 467
Първа бременност : 3 месеца и 18 дни.
Втора бременност- три седмици по-рано  ShockedМоже би защото знаех какво точно да очаквам.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 079
Първият път 19-20 г.с., сега - 17 г.с.! Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 317
В първата седмица на 4месец,седнах в автобуса и явно го натиснах с колана на дънките си и усетих едно леко гъделче Grinning,все едно мравчици минаха през корема ми.Нооо после след един месец се настани миксер в корема ми Joyи така до края на бременността ми.Въртеше се на въртележка в корема ми,наи хубавата въртележка preggo

# 33
  • Мнения: 2 334
Края на 3-и месец  Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 5 563
С голямото ми момче, както си стоях на една автобусна спирка, бях в 18та г.с., изведнъж усетих нещо като леко пърхане в корема, отдясно. Учудих се на това ново усещане. Не бях сигурна какво е. Повтори се същия ден вечерта и разбрах, че това е да усещаш бебето.  Simple Smile

С малкото ми момче, вероятно защото вече знаех какво е усещането, а и защото коремът не е бил толкова стегнат, тъй като вече се беше разширявал с предишната бременност, го усетих още в 13та г.с.

Това е най-страхотното усещане по време на бременността.  Simple Smile Наслаждавай се!

# 35
  • Мнения: 153
В началото на 4 месец- долу в дясно усетих нещо като потрепване или леко гъделичкане.

# 36
  • Мнения: 260
В началото на 4 месец- долу в дясно усетих нещо като потрепване или леко гъделичкане.
да-все едно имаш аквариум с рибка-много лекичко гъделичкане Peace

# 37
  • Мнения: 6 274
Не само, че има такава тема - има безброй такива теми...
Хора, вие не използвате ли търсачката ???
  newsm78

# 38
  • Мнения: 660
Много късно го усетих към 30 седмица,казаха ми заради дебела коремнта стена Rolling Eyes,чак се бях ошашкала защо не го  усещам..

# 39
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Към 4м.
Не мога да упиша усещането Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 164
При мене се случи в 4-тия месец, но по-явно към шестия.

# 41
  • Мнения: 9 436
Към 18г.с.Първо нещо като къркорене на червата,а после леко гъделичкане!

# 42
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Май към 22 г.с.Докторът ми преди това на ЖК беше малко учуден,че още не съм го усетила и същата вечер както си гледах ТВ хоп-един съвсем лек ритник.После мъжа ми си сложи ръката отгоре и последва още един-беше много готино.

# 43
  • Разград
  • Мнения: 518
Усетих бебетата в края на 3-тия месец  Peace

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първият път в 5-я месец,а врорият път в 4-я

Общи условия

Активация на акаунт