Дамски фитнес Кървс?

  • 14 804
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
В София ще отварят такъв фитнес само за жени, а моя приятелка, която живее в Щатите отдавна ми говори за тях. Някаква верига са.
Нека момичетата в чужбина изкажат мнение. На мен ми допада идеята за упражнения и уреди само за жени, без напомпени натегачи и разбирачи.
Системата им обещава отслабване, стягане и тонус от тренировки 3 пъти седмично по 30 мин.

Някой има ли опит с тях?

Аз гледах официалния им сайт и звучи супер. Това за картите с индивидуална информация за калориите, натоварването, които могат да се  сравняват и разпечатват е страхотно ако е така.

# 1
запис да следя темата. звучи много добре. А в кой квартал ще го отварят този фитнес център?

# 2
  • Мнения: 1 885
В Лозенец. Поне така пише тук:

http://www.curvesbulgaria.com/

Пише че ще има и в Пловдив и Варна.

Ето това пък е официалния сайт, който е по-интересен:
http://www.curves.com

# 3
  • Мнения: 1 885
Само да информирам. Намерих телефон и се обадих. В София отварят на 9 март Simple Smile

# 4
  • Мнения: 289
А да имаш представа за цените?  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 461
Има и при нас в Бахрейн, ползвала съм го и го препоръчвам. Около 13 уреда, вкл. и нещо като степер, който се редува с останалите. Отчита се една минута, скачаш и ползваш следващия уред, препоръчително е да се минат всички поне по 2 пъти. На пръв поглед звучи лесно, обаче доста пот се лее.

# 6
  • Мнения: 289
Има и при нас в Бахрейн, ползвала съм го и го препоръчвам. Около 13 уреда, вкл. и нещо като степер, който се редува с останалите. Отчита се една минута, скачаш и ползваш следващия уред, препоръчително е да се минат всички поне по 2 пъти. На пръв поглед звучи лесно, обаче доста пот се лее.

Звучи супер, определено ще отида  Peace

А ти колко време ходи? И какви резултати имаше? Благодаря Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 15:34 от Gorgeous

# 7
  • Мнения: 1 885
Момичета, още нямам идея за цените, но се обадих да си запиша час за другата седмица. Има безплатна консултация, на която определят физическото ти състояние. За първите имало 66% намаление.

Това, че се седи малко на всеки уред ми харесва много, защото иначе ми писва.  Peace

# 8
  • Мнения: 3 461

А ти колко време ходи? И какви резултати имаше? Благодаря Simple Smile

Ходих две седмици, чувствах се много добре, но грам не свалих въпреки потта, която се лееше от мен и от всички останали. Изоставих го, защото имам миниатюрна херния и започна доста да ме боли, а условията бяха доста обвързващи, 3 месечен или едногодишен договор. Даже платих за 3 месеца, но ми върнаха парите. В началото ти измерват тлъстини, всичко.

# 9
  • Мнения: 1
az v4era se zapisah,, plashta se 49 lv. za karta/4lenska/ ednokratno i 79 lv na mesec,,,
super e ,,mnogo sam intusiazirana:-))) Grinning

# 10
  • Мнения: 289
az v4era se zapisah,, plashta se 49 lv. za karta/4lenska/ ednokratno i 79 lv na mesec,,,
super e ,,mnogo sam intusiazirana:-))) Grinning

А това постоянна цена ли е или със сегашните отстъпки, които предлагат? Hug

# 11
  • Мнения: 459
Изравям темата, за да попитам за впечатления. Видях, че са открили такъв фитнес във Варна и ми се искаше да сондирам мнение... Благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

# 12
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ами вече излязоха резултатите на първите дами, които посещават. Като цифри изглежда доста добре. Явно си зависи колко си пухкав, за това колко ще свалиш. Аз нямам пълен месец и не мога да дам данни, но веднага щом го направя ще споделя Simple Smile Иначе, ако не друго е забавно да подскачаш с приятелки във фитнеса и да се кикотитеж Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 184
А къде са тези резултати? Досега четох негативни отзиви в друг сайт и честно казано се колебая newsm78 , дали си струва?

# 14
  • Мнения: 459
Би ли споделила къде мога да прочета или видя тези резултати, защото наистина много съм му навита, отидох и да разгледам. Само, че ако е само за забавление - някак си не ми се дават толкова парички.... Embarassed

Буба, а ти къде чете отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт