Мамчетата здраво пазаруват, а пък ЮНЧЕТАТА вече чуват! Тема № 30

  • 10 330
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 475
MIndi аз съм много доволна от Перкуталфа- 25лв струва  Peace, бебешкото олио на ХИП е по-добро/смених Джонсъна с него/ аз си мажа с него  само краката и ръцете! Peace

Ayas да не би да намекваш, че сте разбрали пола, я не се скатавай ами бързо да казваш и на нас!    Thinking Wink

Разбрах
Ами едно тихичко честитоооооо тогава!! Hug

Катеринке, аз лично съм изпробвала нарочно портокаловия сок, да видя дали действа, както всички говорят за него и е факт, че  и при мен се размърдва беба, като пийна един сок Peace Хайде стискам палци утре за прегледа- и после да показваш снимки на госпожиците!!

Fate успех  на прегледа и не се притеснявай!

Amorelove аз също по принцип съм с ниско кръвно 90 на 60, тези дни съм дори с кръвно 80 на 45 , хем почнах да ям шоколад колкото и да не го харесвам - казах на лекарката и тя ми каза да спра с шоколада само повече течности да пия, за да не качвам повечко килца!!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 15:39 от somebody

# 46
  • Мнения: 9 814
ayas, страшно се радвам за теб! . Абе, той твоя доктор интересно се е "поизпуснал". За мен си е било нарочно. Laughing
 По принцип се започва с приема на Зимафлуор от 20 г.с., защото това е времето, когато се образуват зъбните зародиши на плода.
http://www.framar.bg/zimafluor-tabl.-1-mg.-250-pid30013581.html
KaterinkaM  Heart Eyes, от известно време и аз спя добре. Ама това пусто пълнолуние...винаги ми действа и се цъкля по цяла нощ.
за бебешката козметика- и аз като ayas, мажех с преварен зехтин и то близо 8 месеца. Ползвах обаче и козметиката на Нивеа. Сега съм решила да се доверя на Джонсън.

# 47
  • Мнения: 69
Amorelove, mindi, много се вълнувам!  Hug Hug Hug

Ayas, за миг помислих, че са развалили изненадата напълно, но май не е съвсем.... smile3521 Така че всички ще тръпнем с теб в очакване до последно Simple Smile

Гъделичкова, и ти си от лудите, дето много работят. А това, че имате ново ръководство е ужасно. Аз преживях този стрес преди 2 години и те разбирам отлично. Жалко, че ти се случва точно сега и трябва да се пънеш и доказваш наново в месеци, когато е по-добре да почиваш повече  Peace

Кате, с теб сме!!!  Praynig Praynig Praynig

В 4 влизам пак на дълга среща с гръко-шефа...  Sick Sick Този път ще гледам да медитирам вместо да го слушам  smile3506

# 48
  • Мнения: 753
Gydelichkova, да, много сладко беше Simple Smile Той е голям симпатяга и много обича всякакви дечица, но милият и предния път направи грешката, но в 7ми месец. Е, има и доза съмнение, но май ще е като предишния път Simple Smile /Тогава каза, че виждал тестиси - е, при такова изказване...Simple Smile/
Somebody, аз донаписах в онзи си пост Simple Smile
Имах волята, нооо пък сега се радвам на друг вид щастие Simple Smile - да знам какво е в корема ми.

Оо, Катеринка, така кажи, че шефът ти е грък... Thinking -никой да не се обижда...

Сега, при днешните новини Simple Smile имам по-сериозен повод да мисля върху името Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 15:45 от ayas

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 854
KaterinkaM, много хубаво сте решили да снимате. И ние така снимахме с апарата когато лекаря ни каза, че Андреа 100% е момиче и че залага 1000 лв. за това, а аз му казах, че щом е момиче хич не искам 1000 лв.  Joy Много е забавно клипчето и даже май мога да го кача в албумчето ако искате.

ayas, много се радвам за теб, така де, ти не знам какво търпение имаш, ама ние също сме любопитни и много се зарадвах като прочетох  Wink

mariah , добре дошла!

# 50
  • Мнения: 96
Катеринка, като прочетох че шефа ти е грък .. Sick последния ми работодател беше грък, при това ми беше 2 гръцка кантора в която работя и от опит мога да кажа, гледай си спокойствието, а на срещата от 4 наистина се опитай да не слушаш, големи са гадове гърците Sick

# 51
  • Мнения: 753
Anyto, много готино изказване за залога Simple Smile Ние за жалост с мъжа ми не сме по снимането, но аз имам една памет като на слон както се казва и помня за себе си такива подробности, чее...Simple SmileСега много се сещам от снимките на Стояни.

На близките /някои, ще ги спестя Simple Smile/, които трепетно очакваха момиче, нищо няма да казвам. Аз държа бебо да знае колко е бил желан, а той е такъв и е създаден, за да живее своя си живот Simple Smile , а не за да угоди на нечии прищявки Simple Smile

# 52
  • Мнения: 7
Здравейте,юнски мами Hugискам и аз да се запиша при вас,термина ми е на 08.06 и ще си имаме момиченце baby_neutralще ви помоля,ако може да ми дадете потребител и парола да ви разгледам снимките Praynig

# 53
  • Мнения: 136
ayas, хехе, твоят лекар малко на мен прилича - първото нещо, което му е на акъла, за отрицателно време му е и на устата и първо говори, после мисли  Joy  А за неказването на роднините и очакваните им реакции напълно те подкрепям  Peace  Тия хора не разбраха ли, че полът не е концерт по желание (освен ако не се е прибегнало до методите, за които онзи ден казаха по новините)  Crossing Arms

На няколко пъти щях да те питам и какви сгради проектираш - жилищни кооперации, обществени сгради, търговски? Предполагам, че професията ти е страшно интересна, но и пипкава...

Аууу, и аз имам опит с гръцки работодатели. Първата ми работа е в гръцка фирма, скъсваха ми задника от работа, задълженията ми ставаха все по-отговорни и все повече, а заплатата си стоеше на мизерните 250 лв. Дори за една Коледа баш шефът от Гърция се беше смилил над персонала и ни даде по 50 лв. бонуси и тукашната ми шефка, която също беше гъркиня, ме кара да му пиша благодарствено писмо за "щедростта"  Sick  С кеф се махнах оттам, хич не съжалявам

 

# 54
  • Мнения: 753
Gydelichkova, все повече ми харесват Близнаците  Peace

Най-много съм правила жилищни с обществена функция на първо ниво. Иначе имам две големи промишлени /те включват и административни подобекти/, които са построени. Участвала съм и в изцяло обществени, имам преустойства и интериори, почти всичко. Много ми харесва и на мен, но си иска да му се посветиш. Аз преди първото дете си понапълних CV-то - тогава само работех и после само малки довършвания правя по предишни обекти или както е сега - малка жилищна сграда. Работата ми позволява да я правя от всякъде, но трябва да знам кои часове мога да работя, а с дечко да е примерно мъжа ми или да спи.
Сега приоритет са дечицата, а  както ми се искат три... Но е рано да го мисля. Като всяка професия, нужно е да се поддържаш във форма Simple Smile

Иначе си права, че има и пипкавост в нея - има творчество и удовлетворение да я видиш построена, но има и хамалогия вднъж като измислиш сградата. Ако някой ден стана велика Simple Smile, може само по идеите да си остана - а друг да ги изчертава, но това казват, че става след 40г., когато архитектите, които до тогава са проектирали, спирали да правят глупости - това е лаф на един преподавател от УАСГ Simple Smile

Да ви кажа, от вчера съм се замислила калко ли ще ни е интересно какви майки с дечицата ще сме - след юни като се съберем, на мен ми е страшно любопитно. Всяка ще е открила в себе си неподозирани страни,а и бебоците ще са ми интересни Simple Smile Само да устискаме до тогава и живи и здрави да сме.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 16:22 от ayas

# 55
  • Мнения: 9 814
Аууу тези гърци били страшна работа бе.
Ужасссс Sick
Аз съм работила при шеф французин и беше неероятен педант. ooooh!Висяли сме в офиса по 16 часа на ден без почивка събота и неделя, докато не се довърши даден проект. И въпреки страшно доброто възнаграждение, което имах там с кеф се махнах.
dpn82, добре дошла.

# 56
  • Мнения: 193
dpn82 добре дошла.Искам да питам вие спрели ли сте се на имена.По-точно на някой ще кръщавате ли или което ви харесва?

# 57
  • Мнения: 753
Аз днес явно съм много превъзбудена и все пиша Simple Smile
Ами писали сме си за имената, но аз да кажа пак - на майка ми ще да е /първото е на свекъра - така бяхме решили/ - тя е Виолета - за момиче-същото, а за момче имам колебание - Велин, Велислав - и двете са старинни имена и означават Велин=голям, велик, Велислав=да има голяма слава. Отказах се от Венелин, който пък значи венец - пак старо име, празнува на Цветница /затова го бях набелязала/. Мисля, че прекрасният ми мъж няма да има против, то и за първото той прие моето предложение Simple Smile , но разбира се, ще обсъждаме с него.

# 58
  • Мнения: 1 475
Повечето които пишем от самото начало в темата за юнки сме се спрели на имена и вече ги обсъждахме в предни теми - хайде сега пак ще ги обсъдим, нашето ще е АНДРЕА/име, с което искам да си кръстя детето още от времето, когато аз бях дете/! Heart Eyes И въпреки, че нашия татко е Андрей,няма нищо общо с избора ми за име и не е на него, въпреки, че всички ще мислят точно обратното!

# 59
  • Мнения: 71
И аз съм бъдеща юнска мама Simple Smile..доколкото всички казаха бебето ще е момченце...
присъединявам се към темата и ще се опитам да се включвам активно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт