Miss Sixty онлайн магазин,доставки до Бг

  • 4 799
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Ето го,регистрирах се,мисля,че няма проблем с доставките до България.
Пише,че е 15 евро,максимум 7 артикула.

Някой поръчвал ли е вече?

# 1
  • Мнения: 1 207
От както го направиха ми направи впечатление,че имат доставка до Бг,.но като гледам цените в сайта на тези неща който ги има  тук в магазина са същите.
За намаленията не мога да кажа.Не съм сравнявала.

# 2
  • Мнения: 1 941
Понеже никога не влизам в магазините на Miss Sixty, много моля да ми кажете тази чанта дали я има в София? Или директно да я поръчвам от сайта?
http://www.misssixty.com/item/YOOX/MISS+SIXTY/tskay/5999F2F1/rr/ … 381V/areaid//sts/

# 3
  • Мнения: 3 209
От както го направиха ми направи впечатление,че имат доставка до Бг,.но като гледам цените в сайта на тези неща който ги има  тук в магазина са същите.
За намаленията не мога да кажа.Не съм сравнявала.

И аз забелязах същото  Rolling Eyes И намаленията им са еднакви. С тази разлика, че ако поръчаш от сайта, ти начисляват и 15 евро доставка и всъщност ти излиза по-скъпо...

# 4
  • Мнения: 1 111
 Аз съм пазарувала от там, още през септември.Поръчах си ботуши 220 евро плюс доставка 15, дойдоха за четири дни с ИнТайм.Щях да си ги купя от тук, обаче точно този модел го нямаше.На мъжът ми сестра му и тя си поръча същите, но преди две седмици с 50% намаление. LaughingСега съм си заплюла едни сандали. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт