Малко съпричасност към една идиотка

  • 3 993
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 618
Съжалявам за забавянето...за мое най-голямо съжаление бебче няма...не оцеля! Гинекологичният ми проблем се оказа доста съществен.
Благодаря ви момичета за подкрепата...беше ми изключително нужна!   bouquet
Нямах сили да пиша...само четях, радвах се и тайничко / и незлобливо/ завиждах на всички бъдещи мами! Извинете ме за което!
Наистина не успявах да намеря нито точното време, нито точните думи за да изкажа благодарността си на всички, които ми подадоха ръка , в този така труден за мене момент!!!
Смятам, че вече съм в кондикция... Единственният светъл лъч в живота ми е, че този който си тръгна с гръм и трясък ... се върна осъзнал грешката си. Не му вярвам...но съм склонна да му дам още един шанс. Дано да е за добро....!!!!!
Може да ви прозвучи пресилено или превзето, но наистина ви се покланям момичета и ви желая всичкото щастие на този свят- заслужавате го напълно!!!    bouquet  Hug

# 31
  • Мнения: 4 070
Ние пък съжаляваме за загубата ти и за това,че имаш проблем, но щом любимия е до теб ще решите нещата по-лесно(заедно)!
Успех и много късмет!!

# 32
  • Мнения: 629
petrra,  Hug Hug Hug
Горе главата.Дано скоро всички проблеми се оправят. Радвам се, че имаш подкрепата на любимия човек.

# 33
  • Мнения: 181
Petrra, аз също ти желая много много щастие и късмет. Дано нещата между теб и любимия ти да потръгнат и да бъдете много много щастливи заедно  1dating luvbed married preggo stork-girl stork-boy newsm07

Общи условия

Активация на акаунт