бременна и объркана

  • 3 841
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Е,не!Днес човек наистина не знае,къде по напред да се разпише!А бе мацки,поне като ще пускате пързалки,ами наговаряйте се де!Една по една,а не се бутайте!То чак вече е безинтересно (като съдя по броя на отговорите). Я виж кака ти Албенка,какъв фурор предизвика днес!Стигна 25 страница. Ще има да я гоните вий!Аматьори!

# 16
  • Мнения: 12 662
Каква е тая Албенка, та всяка анонимка се стреми към нея. А нас ни е страх да не се подхлъзнем. Мисля, че модераторите ги разбират тези неща и биха могли да реагират.

Бременната и объркана - реши кое ти е по-важно - да те глези и обгрижва или че не можеш да го понасяш.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Дори и да не е Албенка, просто момичето не е случило на ден, в който да пусне темата, за това малко ще я вземат на сериозно  Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Изтървала съм за Албенка Crossing Arms В трета тема вече я споменавате, и ме загриза яко любопитството, какво толкова е разправяла Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 940
.............. исках да се разделим, той за да не ме загуби, е направил съвсем умишлено бебо , въпреки предпазните мерки........

Интересно...кви са тия мъже бе.

# 20
  • Видин
  • Мнения: 685
Бременната и объркана - реши кое ти е по-важно - да те глези и обгрижва или че не можеш да го понасяш.
И аз съм на това мнение. Помисли много добре, защото не си мисли че той ще идва всеки път когато го помолиш. Не искам да ти прозвучи като упрек, просто се замисли и над това, колко жени живеят с мъже които обичат, а те изобщо не им обръщат внимани, нито на жените си, нито на децата. Желая ти успех и дано всичко да се нареди Praynig

# 21
  • Мнения: 4 733
Направо се чудя дали да си дам сериозния отговор като гледам какво сте писали преди мен...

# 22
  • София
  • Мнения: 17 591
Май хормоните яко те друсат.

# 23
  • Мнения: 7 474
Хем не го искаш, хем сама си го викнала.
Май не знаеш какво искаш Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 686
Ами изгони го и се оправяй сама с детето(ще му направиш голяма услуга) Wink

# 25
  • Мнения: 1 289
Ами явно като си си отваряла краката си искала да бъдеш с него. Не те е изнасилил, нали?  Rolling Eyes
Сега защо не го щеш?

Из това си помислих - малко твърдо се е изразила Пас, но излиза, че спиш с нежелан човек, което не ми се връзва.
Пък хем си искаш бебето. Според мен е тъпо да оставаш сама бременна, но ти си знаеш.

.............. исках да се разделим, той за да не ме загуби, е направил съвсем умишлено бебо , въпреки предпазните мерки........

Сигурно е надупчил презерватива. Ама то като сапунен сериал ми се струва. Защото мъж умишлено да го направи ми е почти невъзможно в реалността.

# 26
  • Мнения: 12 662
Ами явно като си си отваряла краката си искала да бъдеш с него. Не те е изнасилил, нали?  Rolling Eyes
Сега защо не го щеш?

Явно трябва да си преразгледам ценностната система. Случвало ми се е да правя страхотен секс с мъж, който не искам да е баща на детето ми и вникакъв случай не бих приела в дома си.

# 27
  • Мнения: 2 448
Ами явно като си си отваряла краката си искала да бъдеш с него. Не те е изнасилил, нали?  Rolling Eyes
Сега защо не го щеш?

Явно трябва да си преразгледам ценностната система. Случвало ми се е да правя страхотен секс с мъж, който не искам да е баща на детето ми и вникакъв случай не бих приела в дома си.

А за предпазни средства не си ли чувала за тези случаи на страхотен секс?
Момичето не пише, че презерватива се е скъсал.

# 28
  • Мнения: 12 662
А за предпазни средства не си ли чувала за тези случаи на страхотен секс?
Момичето не пише, че презерватива се е скъсал.

Пише, че той го е направил нарочно. А ти за миниатюрна дупка на онуй гуменото не си ли чувала.

# 29
  • Мнения: 2 448
Нека каже какво има предвид това нарочно.  Wink Убедена съм, че не е използвала презерватив. Най вероятно става дума за прекъснат полов акт, когато мъжът може да извърти някой номер. Ако не е това пък на. Да не говорим, че за мен темата е пълна измислица, но да речем, че останалото го пиша по принцип в една такава ситуация.

Освен това, като жена смята някой мъж за неподходящ баща на детето и има си аборти, иначе колкото тя е родител, толкова и той. Мъжът също има права над детето. Да се разберат за грижите, както и това дали мъжът иска да живее с детето, подчертавам живее, не гледка от един път седмично и дава парици.

Общи условия

Активация на акаунт