Къде ще поЧиваме?

  • 12 331
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Tatjana,много е хубав и просторен хотела,коѝто сте избрали!Разгледах му саѝта.Ние имаме резервация в Crystal Family Resort & Spa.Дано да е хубаво!Желая Ви приятно прекарване!

Val,бих искала и Испания да посетя,чувала съм страхотни отзиви,но може би догодина!Вече изпратихме капарото,така че каквото избрахме,избрахме!Понякога изпадат хубави оферти в последния момент,но от друга страна е малко рисковано,понеже хубавите хотели се препълват бързо.



Истина е Peace,доста е рисковано това в последният момент.НО при нас в момента е такава ситуацията,4е аз трябва да си ходя за Бг и оЩе не сьм реШила то4но кога.И наистина хубавите хотели са пьлни и за тях няма оферти Laughingза последният момент.
Когато реШите да идвате за Испания кажи Wink.

# 106
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Други приемат ли се за Испания? Легна ми тази страна на сърцето.....
Голямата истинска ваканция вече мина за нас. Сега остава България за няколко седмици.  Wink

# 107
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Други приемат ли се за Испания? Легна ми тази страна на сърцето.....
Голямата истинска ваканция вече мина за нас. Сега остава България за няколко седмици.  Wink
Има място за вси4ки Hug,на топли4ко Wink

# 108
  • Мнения: 520
Ок,Val,мерси много!Винаги е полезна една консултация преди тръгване! Simple Smile И аз съм насреща с информация за Гърция,ако ще идвате насам!Тук също е доста топличко! sun

Kalinka,и на мен така ми е легнала и то отдавна!

# 109
  • Мнения: 481
Ще почиваме в Южна Франция,в началото на Август. Crossing Arms
Аз исках в Испания  Cry Сигурно до другото лято ще ме е яд,че съм отстъпила.От сега кроя планове,как ще ми се реваншира мъжа ми,заради компромиса. Twisted Evil

# 110
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тази година Ще минем набързо през България да видим родата и после отиваме в Гърция,Халкидики след близо 4 години пауза.Така се радваааааааааам  Party

# 111
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Други приемат ли се за Испания? Легна ми тази страна на сърцето.....
Голямата истинска ваканция вече мина за нас. Сега остава България за няколко седмици.  Wink
Има място за вси4ки Hug,на топли4ко Wink

Вал, при нас сега е топличко. Ама аз и на 49 градуса съм добре....Иначе, да ти се оплача, много за малко бяхме в Толедо. Голям маратон му ударихме. Затова се надявам един ден да се върна там.....

kate.t,
Южна Франция също е супер. Няма да съжаляваш. Е, по-различно е, но има много красиви неща там.

Golden Queen,
ама и Гърция е супер...Въобще има толкова прекрасни места по земята...  Tired


# 112
  • Мнения: 703
Трябва да си ходя в БГ.Да се видя с родителите си.Аз не си ходя често и ми е много мъчно за родителите ми..За никой друг.
От Финландия за българия пътуването е скъпо.
От Швеция и Норвегия е евтино,от тук не..Епа как,финландците не дават никакъв шанс на нискотарифните(има само една)
Значи имаме малко отпуска и в последния момент ще вземем билети...от тия Ластмомент. Thinking

# 113
  • Мнения: 57
Ние сме в БГ - ще съчетаем посещение с родата и почивка на Златни пясъци. Хич не съм привърженик на нашето Черноморие, но миналата година там работихме с приятеля ми и се запознахме, та сега заради добрите спомени решихме там да отидем на почивка. Иначе честно казано ми се ходи към Гърция, но догодина.

# 114
  • Мнения: 520
Ние сме в БГ - ще съчетаем посещение с родата и почивка на Златни пясъци. Хич не съм привърженик на нашето Черноморие, но миналата година там работихме с приятеля ми и се запознахме, та сега заради добрите спомени решихме там да отидем на почивка. Иначе честно казано ми се ходи към Гърция, но догодина.

Аз също не съм привърженик на нашето Черноморие!Последно като ходих преди няколко години бях силно разочарована.....!Морето е пълно с водорасли и има зеленикав цвят,което показва,че е мръсно и болно.Пък да не говорим за мръсните плажове,обслужването по заведенията и ресторантите и храната,която се сервира.При положение,че качеството е никакво,цените са прекалено високи.Абе и още много примери мога да дам,но предпочитам да не ги пиша,защото започвам да се ядосвам!И после се чудят защо както българските,така и чуждестранните туристи избягаха от България.И ето,ние например това лято вместо да отидем да си похарчим парите в нашата си държава,ще ходим в Турция.За съжаление сме светлинни години назад от съседките ни Гърция и Турция!Миналото лято пък ходихме на Боровец!За там също мога да изпиша цял роман от разочарованията ни,въпреки че бяхме отседнали в 4* хотел Рила!

# 115
  • Мнения: 2 786
Ние сме в Гърция   grinning039  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт