Сватбата на "пупенцата "във вишнаво и жълто.

  • 6 060
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785




Бтв Новини … 85;ьо

Мен нещо не ми се връзва.... тва би трябвало да е техният ден, то дефакто стана някъв ден по сценарии... нещо много изкуствено и припряно. Аз това шоу го гледах само когато обикаляха България, но ..... абе не знам дано са си изкарали наистина мечтана сватба, а не сватбата от представата на Славие и Ко.... Peace И тва егати сензациятаа "Подписаха с розово перо...."  hahaha нема такава новина и такава мечта! И това, ако е акцента.....!...... ужас - накратко описано.

пп - Чак сега усещам, че е по-добре да приема вижданията на бъдещата свекърва за сватба, отколкото вижданията на Слави  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 891
Трейси , перото не само ,че е розово, а от щраус.  Sunglasses
Всеки детайл улових аз.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 785
Трейси , перото не само ,че е розово, а от щраус.  Sunglasses
Всеки детайл улових аз.  Mr. Green

Да  бе  ooooh! тва си беше важен акцент - не е като да е от кокошка - розова при това  Mr. Green Мен ако не ми намерят розов щраус не ща да се женя!  Crossing Arms

....

# 18
  • Мнения: 1 367
Трейси , перото не само ,че е розово, а от щраус.  Sunglasses
Всеки детайл улових аз.  Mr. Green

Да  бе  ooooh! тва си беше важен акцент - не е като да е от кокошка - розова при това  Mr. Green Мен ако не ми намерят розов щраус не ща да се женя!  Crossing Arms

....
И то задължително мъжки  hahaha По темата-още на финала ми стана леко неприятно-"сватбата ви ще е еди кога си,еди къде си,имате право да поканите еди колко си гости....".Дано да се е получила хубава сватба,която младоженците да си спомнят само с положителни емоции,въпреки леко менторския тон на Слави,докато им съобщаваше условята.И само на мен ли ми се струва,че Станьо изглеждаше доста нелепо в този костюм,че и с цветенце на ревера...

# 19
  • Мнения: 4 380

Датата и гостите са вероятно единствените условия на Слави- не преувеличавайте! Има си сватбени агенции с дизайнери и стилисти които мислят за подробностите и такива неща са въпрос на съгласуване.
Перцето явно силно е впечатлило журналиста- затова е изтипосано като новина. Laughing

# 20
  • Мнения: 4 585
На подарена сватба зъбите не се гледат.
Слави е егоцентрик, и няма как да не е главно действащо лице на сватба, нищо, че друг е женихът.
Абе тая тема все я чета Сватбата на путенцата, извинете. Embarassed

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
От 100 гости 1/3 са участниците от шоуто ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 380
И аз това виках- егати и "голямата" сватба, ама на повечето и тези им бяха много. Laughing Тези сватби са ги подкарали с народ колкото за рожден ден. Laughing

Слави егоцентрик ли? Shocked Laughing Така ли наричат вече хората с лидерски качества?

# 23
  • Мнения: 4 585
Хаха, поканил интересен събеседник, примерно, дето има право да снима в боксовете на Ферари. И го прекъсва, и се фука че бил висок 196. Това е само един пример, ако държиш, всяка вечер ще го гледам и ще му правя разбор на поведението.
Целият български народ знае колко е висок, какъв верлик ловец е, какъв велик певец е и как продавал мартеници в подлеза. С това автобиографията му се изчерпва, но не му пречи да ни го повтаря, прекъсвайки личности, сто пъти по-интересни от него.

# 24
  • Мнения: 1 949
Слави егоцентрик ли? Shocked Laughing Така ли наричат вече хората с лидерски качества?

А какъв, ако не точно егоцентрик?

В допълнение към поста на Вълка да кажа, че винаги казва "МОЕТО" шоу (при положение, че той е само водещ, без екипа е кръгла нула)... Сега не мога да се сетя за нещо друго конкрретно, но като цяло всичко е "негово", нищо че зад създаването му седи една армия народ  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 585
Освен това егоцентрик и човек с лидерски качества не са взаимно изключващи се.
А как обявяват появата му - все едно по стълбите ще слезе император Константин ХІ Драгаш Палеолог.

# 26
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Хаха, поканил интересен събеседник, примерно, дето има право да снима в боксовете на Ферари. И го прекъсва, и се фука че бил висок 196. Това е само един пример, ако държиш, всяка вечер ще го гледам и ще му правя разбор на поведението.
Целият български народ знае колко е висок, какъв верлик ловец е, какъв велик певец е и как продавал мартеници в подлеза. С това автобиографията му се изчерпва, но не му пречи да ни го повтаря, прекъсвайки личности, сто пъти по-интересни от него.
ооо, забрави и мама Здравка  Laughing Наистина Слави не дава интервюта по простата причина, че той сам си прави такива всяка вечер. Пр. -Какво Ви харесва на нашето Черноморие, защото аз ходя във Варна често ....... след 2 минути обяснения така и не чуваме отговор- той просто задава нов въпрос и ако госта все пак се окаже по-бърз и успее да отговори той отново подчертава своето лично отношение по темата.
За ТВ сватбата- мнооого се разочаровах като чух каква ще им е наградата. Може би агенцията е успяла в такъв малък срок да организира всичко, но едва ли всички техни близки са успели да се организират и да присъстват. А и булката, може би, щеше да е по-щастлива ако сама беше обмислила детайлите около сватбата- не да й налагат някакви масовки в "луксозен ресторант" Tired А и може да е искала сватбата им да е лятото, на открито, може и в друг град да е искала... Наистина не това наричам "сватба на мечтите", можеше поне датата да си изберат сами.

# 27
  • Мнения: 1 367
То верно,че на подарена сватба не трябва да се търсят кусури,но и според мен както каза Menina,това едва ли е сватбата на мечтите.Дано поне да са съобразили сценария на тържеството с желанията на пупенцата.

# 28
  • Мнения: 163
Сватбата беше супер много ми хареса Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 844
само това,което излъчиха днес ли ще показват от сватбата?та то беше много кратко..
иначе..аз лично очаквах нещо повече..сватбата беше хубава..като всяка друга,предполагах,че Слави ще направи нещо много по-уникално..
важното е,че младоженците изглеждаха щастливи,особено булката,дано им остане незабравим миг..пък и пупенцата са си големи сладури,заслужават го. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт