Какво ви накара да се усмихнете днес?

  • 2 448
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 919
За съжаление много рядко ми се случва да се смея от сърце. Sad
Това не е хубаво Hug

Една приятелка,като си пуснах кюто сутринта. Laughing

# 16
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Няколко снимки.

# 17
  • Мнения: 419
От години се старая да намирам поводи за усмивка. Когато няма на какво и на кого се усмихвам на себе си пред огледалото.
Цитирам по памет – Когато се усмихнеш на света и той ти отговаря със същото!
 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 421
аз си се усмихвам всеки ден.особенно сутрин на децата Peaceсъщо така се и смея много...

# 19
  • Мнения: 164
Тази сутрин се усмихнах,когато детето ми ме събуди с целувка Grinning

# 20
  • Мнения: 2 013
Дъщеря ми! С всеки изминал ден раздава все повече и повече съзнателни усмивки.Разтапям се... Heart Eyes

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
усмихнах се на новина, че Мадона пристига в Бг.
И веднага се озъбих на ето това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371586.0

# 22
  • Мнения: 2 132
Смехът е здраве!Всеки ден се усмихвам PeaceДаже в момента се смеем с мъжО на един как паркира пред нас Joy

# 23
  • Мнения: 206
Съпругът ми станал за работа, направил ми закуска с кафе и ми ги оставил на земята до леглото.За малко да стъпя върху тях като се събудих.

# 24
  • Мнения: 620
Срам ме е да споделя за днес точно какво беше Blush
Но иначе се усещам ,че се усмихвам/умилявам на чисто човешките жестове на хората,които проявяват един към друг.

# 25
  • Мнения: 1 629
Цял ден си се депресирах на воля и точно се прибирах, когато мина едно такси с три огромни антени, по 2 метра - реещи се в нощното небе като пипала. Паднах да се хиля.

# 26
  • Мнения: 5 940
Излязох за половин час без чадър и като се върнах синът ми изреди всички части на лицето ми една по една - нос, очи, уши, уста, уточнявайки, че всяка е "моко" /мокро/. Накрая заключи "мама гавата, косата моко", "мама няма чадъ, мама къпе дъъд". Това ме разсмя здравата, иначе аз по природа съм си ухилена.

# 27
  • Мнения: 4 187
Гледката от терасата ми... И не само днес... всеки ден се усмихвам на това, не мога да й се нарадвам... всеки път е различно- облачно, мъгла, дъжд или пък слънце.. и всичко се променя.

Почти същото Wink. Цял ден бях в къщи, колкото пъти погледнех през прозореца се усмихвах, небето, морето....винаги различни.

# 28
  • Мнения: 3 461
Най-ужасната пясъчна буря от години, а аз излизах от фризьорски салон...

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 20:41 от Noia

# 29
  • Мнения: 1 159
Усмихнах се на слънцето,което си проправи  път сред куп облаци!Смях се на каламурите на една духовита колежка!Ако не се смеем,за никъде не сме!

Общи условия

Активация на акаунт