Какво ви накара да се усмихнете днес?

  • 2 439
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 222
Искам по-често да се усмихвам. Повече...

# 46
  • Мнения: 395
сутринта апартамента който гледахме и ще вземем под наем-огромен 4 стаен, слънчев и най-важното собственика толкова усмихнат и приятен човек, че зареди всичко наоколо с положителната си енергия и следобяд си умрях от смях гледайки малката как се опитва да се нахрани с киселото си мляко, което пустото отиваше навсякъде освен в устичката й, а тя седеше там на проходилката и се заливаше от смях заедно с мене и накрая вече прелечаше на индиански вожд----
но за съжаление както казаха и по горе вече се смея и усмихвам все по-малко и по-малко

# 47
  • Мнения: 919
Усмихнах се,щом погледнах как сладко спинка дъщеря ми. Heart Eyes

# 48
  • Мнения: X
От вчера се усмихвам и днес ми е още усмихнато. Не, че е нещо кой знае какво, но направихме подаръци на децата си които не успяхме да направим за рожденните дни. Много си ги харесаха, много се зарадваха и това ми е предостатъчно, за да съм усмихната  Simple Smile

# 49
  • Oslo
  • Мнения: 659
Писмо от мой преподавател , който ме уведомява че разработката ми е оценена отлично. Дребничко, но много приятно -  особено в 8 сутринта на петък 13 Laughing

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Спомена за вчерашния РД Hug

# 51
  • Мнения: 2 013
Днес не само се усмихнах ами се смях със сълзи.
Сутринта във фитнеса,инструктора ми подава хапчетата за отслабване и ми вика:
-От тях ще започнеш много да се потиш,да знаеш!
Аз отнесена на някъде,чувам "много ще свалиш",при което с една доволна усмивка :
Нека,нека!А дано!!!
При което момчето  Shocked
Аз,като му видях физиономията усетих,че съм изтърсила глупост и :
-Ти какво каза всъщност-свалиш или потиш?!
-Потиш!
От начало пълен спек  Embarassed но после голям смях падна  hahaha Joy

# 52
  • Мнения: 465
Прочетох на  корицата на Нюзуик-"Сега всички сме социалисти".В Америка.
 JoyПрез лятото Били Джоел и Елтон Джон ще пеят заедно в Чикаго.Помислих си ,че Goody би се усмихнала.

# 53
  • Мнения: 421
всеки ден се усмихвам на децата си/без изключение/.и в замяна всеки ден получавам усмивки и от тях Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 958
всеки ден се усмихвам на децата си/без изключение/.и в замяна всеки ден получавам усмивки и от тях Hug

Мъжът ми, децата, усещането, че си свърших планираните задачи, топлината вкъщи и това, че се събудих отпочинала. Все наглед дребни неща, но ако с тях нещата са добре, дните минават леко!

# 55
  • Мнения: 1
Накара ме да се усмихна любимия човек , така както ме кара да се усмихвам всеки ден ...  newsm76 newsm76 newsm76

# 56
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Много неочаквано писмо в края на деня. Толкова ми липсва този човек!
Изключително ошашавяващ превод на нещо простичко.
Синът ми и котаракът, които лежат на дивана с една и съща физиономия на лицата.

# 57
  • варна
  • Мнения: 1 830
Днес за първи път видях племеника си Simple Smile

# 58
  • Мнения: 405
Винаги, когато дъщеря ми ме погледне се усмихвам Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 21
КОГАТО СИНА МИ СЕ СМЕЕ И АЗ СЕ СМЕЯ Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт