Аман от самоинициативи!!!

  • 6 987
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 24 467
Предлагам развод между бившата и настоящата /мъжът без друго не играе тука/ и присъждане род. права на една от двете, а на другата- мерки за контакти с детето, отсъждане на лекуващ педиатър и одобрен от съда кръг от лекари- специалисти и одобрен списък с лекарства и начин на лечение и работата просто спи.
Имената и ЕГН-тата!

# 121
  • Мнения: 12 662
Важното е, че се осъществи комуникация.

# 122
  • Мнения: 2 723
Важното е, че се осъществи комуникация.
Тя до сега не им е помогнала особено  Mr. Green

# 123
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Егати сапунката Joy Аз лично "познавам" една такава майка - оставила двете си деца на бившия си мъж /незнам дали има настоящата в момента/. Та тя е преценила, че при бившия децата ще са по-добре или по скоро, че тя ще има повече време за себе си Laughing Взема ги през седмица за уикенда, а през другото време скача от мъж на мъж/все семейни/. същевременно се оплаква колко и е тежък живота, как е трябвало да си остави децата...... и незнам още какво си newsm78

# 124
  • Мнения: 1 062
Комуникацията им, много куца. Иначе, нямаше да я има тая тема.
*fenix* , дай подробности, ще я разнищим тази дама, и ще си кажем тежката дума.  Flutter

# 125
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Комуникацията им, много куца. Иначе, нямаше да я има тая тема.
*fenix* , дай подробности, ще я разнищим тази дама, и ще си кажем тежката дума.  Flutter
Не съм се интересувала за живота и през последната година, та нищо чудно и да е авторката ако всъщност има две деца оставени на бившия /както твърди другата анонимка/. Това, което знам за въпросната ми "позната" е, че номерът и е да си нарочи някой женен господин и да започне да му се оплаква от бившия си и живота с него /който от моите наблюдения хич не е бил лош, но нея не я е устройвал/ като същевременно четка самочувствието на жервата си и го кара да се чувства велик Joy и постепенно шарана налапва въдицата. Следват романтични вечери, подаръчета, екскурзийки по света и у нас........ Работи по двама, трима едновременно Laughing  Та в крайна сметка кога да има време за децата, че то не остава от хойкане. А иначе гледа да мине за примерна майка - жертва на бившия, който и е взел децата. Свят шарен, хора всякакви Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 11 692
Толкова весело май никога не е било...!
Ако двете анонимки сте бившата и настоящата,защо не вземете да се разберете.Мисля,че е в интерес на цялото семейство.

# 127
 Темата се изроди,както става напоследък. Някой си се припознал,друг познал свой познат...
 А има толкова причини да пишеш като гост...Благодаря за дискусията,квалификациите,категориите и т.н.
 Моля за намесата на модератор-нека темата бъде заключена!

# 128
  • Мнения: 1 062
Ако искаш, темата ти да се заключи, помоли модератор лично. На съответния подфорум. С призиви в постовете - трудно ще стане. Ето, от трета страница молиш.

# 129
..............................Не съм казвала,че жената ми е виновна. Просто,след като се разбра,че бащата прехвърля на нея задълженията си, и казах,че очаквам при друг такъв случай да не го прави повече,а да накара детето да ми се обади,щом тя не желае лично да го прави.Обаче,познавайки характера на бившият,знам,че тя се страхува от раздори с него,ако му се противопостави и каже-майката трябва да знае,помолила ме е през главата и да не правя нищо................

Засега Анонимна,

прочетох с интерес темата ти. Много съжалявам и ти съчувствам за чисто битовия проблем и за факта, че си принудена да изпратиш детето да живее отделно от теб.

От друга страна няма как да бъда съгласна с теб. В едно семейство задълженията се разпределят по равно и когато единият партньор няма възможност да свърши нещо, то то се върши от другия. Независимо дали ти харесва или не другият партньор е новата му жена и тя води детето ви на доктор заради мъжа си, не заради теб. Независимо ти какво очакваш тя да прави за в бъдеще не си в схемата и не си човека, който ще й казва какво да прави, нищо че се касае за детето ти. От нейна гледна точка се касае за детето на мъжа й, който я е помолил да се погрижи за него и ти вобще не я интересуваш. Не би и трябвало. И не виждам абсолютно никаква причина жената да прави каквото и да било през главата на мъжа си (дори и без да се страхува от него), той й е мъж, ти не си й никаква. Пак е направила компромис да води разговор с теб по телефона, аз бих ти затворила. Казваш, че си имала уговорка, която не е спазена - ами насочи претенциите си към този, с който си се уговаряла, не вярвам да имаш уговорка с жената.  Откъде-накъде ще я притесняваш след като не можеш да опонираш на бившия си?

И не знам защо твърдиш, че на всички ни било ясно, че бивша и настояща не трябвало да се търпят. Аз съм в такава ситуация и нямам абсолютно никакъв проблем с другата дама, защото и двете сме доста интелигентни. Поддържаме контакт на добри познати, но никоя от нас не си позволява да се бърка в живота на другата, да я занимава със семейните си и битови проблеми, камо ли пък да й казва какво да прави.

Общи условия

Активация на акаунт