Какви дрехи обличате, когато сте в ******?

  • 7 336
  • 62
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
...в мензис?  Blush Особено сега лятото?
Голямо чудене винаги пада, когато имам критични дни какво да си облека.
Всичките ми дрехи са или светли, или тесни по тялото, а блузките късички.  Thinking
А пък в тези дни не мога да съм с прашки, с по-затворени бикини съм за да...сещате се, надявам се.
За из квартала имам решение - обличам дълга тениска, за да не се виждат резките от бикините по тесните панталони, бермуди, шорти.
Обаче сега трябва да съм облечена по-така и не знам... Май се налага спешно поличка да си купя за тези случаи. Имам само една, ама тя не ми се струва много удачна...
Оф...да ми имате проблемите.... #Crazy newsm78 Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 авг 2005, 16:59 от Kissa

# 1
  • Мнения: 1 190
Ами пробвай с тампони и мини превръзка за ежедневна употреба-не е нужно да ги носиш с гащи Wink , удобно, не мислиш за това какво да облечеш!

Поздрави

# 2
  • Мнения: 7 186
Дори и не се замислям какво обличам, защото ползвам тампони. Понякога даже забравям, че съм в цикъл. Не мога да търпя превръзки, ползвам много рядко и то само вкъщи.

# 3
  • Мнения: 6 155
И мен ме тормози същото Close Особено сега пък в жегата  Tired
И понеже не можах да измисля какво да обличам, си седя първите 2-3 дни в къщи. Ако много се налага да изляза - дънки Rolling Eyes

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз използвам само тампоми. Случвало се е наистина да забравя, че съм в цикъл. А  в тази жега, не мога даже и да си представя да сложа превръзка Sick
Затова проблеми с дрехите нямам, носи и бели и тесни и къси блузки.Пробвай и ти Wink

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Тампоните пречат  на кръвта да изтича и може да стане инфекция, затова ползвам само ако трябва да се обличам за по-специален случай.
Иначе обличам по-свободна рокля, пола, в тъмен или червен цвят. Широки бермуди с мъжка тениска отгоре.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Първите два дни изобщо и дума не може да става за тампони, че съм като заклано прасе  Cry Cry Cry
Затова нося по-тъмни панталони и по-дълги блузи.

Тампоните пречат  на кръвта да изтича и може да стане инфекция

 Shocked
Това пък къде го прочете ?!?
Съвременните тампони попиват достатъчно и ако се сменят често няма никакъв проблем.

# 7
  • Мнения: 7 186
Първите дни спокойно могат да се носят тампони, но се сменят на 3 часа максимум и няма никакъв проблем. Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
И аз ползвам тампони, но след първите два дни, защото нищо неможе да ме удържи, като дойде с кофите  ooooh! Много е гадно, наистина, слагам дънки или гледам да не излизам ден - два. И преди беше кошмар, но след раждането направо се лее #Cussing out

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Дори и не се замислям какво обличам, защото ползвам тампони. Понякога даже забравям, че съм в цикъл. Не мога да търпя превръзки, ползвам много рядко и то само вкъщи.

Абсолютно по същия начин процедирам Grinning Превръзки ли? Това не е за мен...

# 10
  • Мнения: 1 014
Нося абсолютно всякакви дрехи. Продължавам да си нося прашките (защото друго не понасям) и даже обличам бяла пола.

# 11
  • Мнения: 1 014
Бе, това за тампоните направо ме уби Laughing

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Гинеколог ми го е казвал, но това не е гранция за истинност.  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 014
Ми, те и ежедневните превръзки оплюха...

# 14
  • Мнения: 291
Първите 2 дни съм оле-мале, за тампон не мога и да помисля и хода с дънки или най-добре се чувствам с дънкова пола, а блузките са ми вталени. След офанзивата минавам на тампони

Общи условия

Активация на акаунт