Петъчна тема в сряда

  • 4 374
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Добро утро.Днес ме вълнува мисълта,използвате ли специални ,агресивни похвати,за да привлечете вниманието на някой мъж?Светкавично разкрачване тип Шарън Стоун,а да сте забравили,че сте без бельо,навеждане силно напред,а да сте забравили,че имате скъсани две копчета на блузата?Такива малки,незначителни,дребни,мръснишки нещица,добре отработени и дали във времето своя принос в отношенията с другия пол?И ако винаги носите бельо и винаги сте със зашити копчета,какво ви е отношението към жените,които използват тази стратегия?Благодаря.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
петъчна ... в сряда ... от Chanel ...
запис.

# 2
  • Мнения: 4 585
Жената със скъсани две копчета не е мръсница, а мърла.
Ако се скъсат пред очите ми, е друго.

# 3
  • Мнения: 274
Пльос!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 161
Хубаво се пльоскате,но още нямаме нито една главна героиня.

# 5
  • Мнения: 274
Само пръчове и чакаме да ни флашнат

# 6
  • Мнения: 337
всичко това за мен са евтини трикове, по-скоро изтъркани, отколкото работещи, незнам Thinking, може пък някой да ги използва.
Има и други начини да впечатлиш някого, все пак
Аз не съм от тия. Naughty

# 7
  • Мнения: 274
Този тип поведение/действие е познато като Indecent exposure или flashing .
Мотивите може да не са чисто сексуални. "Флашъра" може да го прави с цел подигравка примерно.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Така като се замисля, имахме в класа едно момиче, което ходеше само по манта и средното копче много често и липсваше. Та като се наведеше да пише и ни се изкривяваха вратовете .... даммм при все, че се чукаше с батковците от техникума.

# 9
  • Мнения: 2 829
Главните героини още спят Laughing Laughing

Лично аз не  си падам по тези похвати за свалка .,малко вулгарни ми идват....

Отношението ми към тези жени---всяка се оправя както може--една без копчета на блузата,друга без бельо,трети влагат мисъл и стратегия Flutter---иначе са интересна гледка де Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 448
Разкрач тип Шарън Стоун, не.
Скъсани копчета също, но съм разкопчавала най горното.   Flutter Но не в знак на непознат мъж, а на такъв, с който вече имам някаква заигравка.

# 11
  • София
  • Мнения: 395
Обичам да съм забелязана от мъжа към който изпращам сигнали, но не и център на внимание.
Обичам флирта, когато е скромен, не вулгарен, свободен и неангажиран.Понякога такъв флирт при мен е по - сполучлив от показване на плът.

# 12
  • Мнения: 1 006
...Ако се скъсат пред очите ми, е друго.

Друго си е ти лично да ги скъсаш.  Laughing  Или да ти ги скъсат.

Агресивните похвати не са ми приоритет. По-лесно и подходящо е да предизвикваш агресия /силно казано, но се хванах за думата/ по по-скрит, дипломатичен начин.

А иначе ако един мъж изпитва нещо мръснишко към теб ще те забележи и без нищо да правиш. Въпреки това имат нужда от подсещане.

# 13
  • Мнения: 2 161
Моля,не се хващайте само за тези два примера.Те са изнасилвани хиляди пъти.Но ми се струва,че всяка жена има мръснишки номер.

# 14
  • Мнения: 2 448
Цитат
ако един мъж изпитва нещо мръснишко към теб ще те забележи и без нищо да правиш

Няма как мъж да изпита нещо мръснишко към жена, ако първо не я е забелязал.

Общи условия

Активация на акаунт