Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 27-а тема

  • 51 532
  • 351
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
marulka_s, как ги облече тези кренвирши?  newsm78

# 46
  • Мнения: 1 679
Ето снимки и от мене /с няколко дни закъснение/:

Пълнено телешко филе - ефектно и вкусно по рецептата на esy:





esy, благодаря за рецептата и инструкциите  smile3525

И от вчера:

- печени ябълки



- прочетох на календара, че на Свети Харалампий се правят пити с мед и направих набързо питки Добруджанки.

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 19:28 от Smiley*

# 47
  • Мнения: 4 433
marulka_s, как ги облече тези кренвирши?  newsm78
мда и  аз питам,много вкусно изглеждат Crazy

# 48
  • Мнения: 774
Диди, много интересно и хумористично оформление на темата!  bouquet

Милена, в нашия хороскоп пише за десерт - черешов сладкиш! Ако може като твоята черешова торта! Невероятна е!  bouquet

Марулка, много вкусни изглеждат сармичките ти! Grinning

Smiley*, филето ти е невероятно! Crazy

От мен една проста супичка  Grinning:

# 49
  • Мнения: 2 082
Цитат
nano, може ли рецептата за локумките. Една съседка подари на децата кутия локум и сега и се точа да я употребя.

ето яhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151851
най-долу-рецептата е на irinopolis .наистина са лесни-нямат много продукти и са пръхки...

# 50
  • Мнения: 1 352
Пиле фрикасе за вечеря:

# 51
  • Мнения: 9 776
Боб с наденица + салата от ряпа. Класика просто Wink:

# 52
  • Мнения: 1 550
Благодаря за комплиментите, момичета Hug Heart Eyes

Ягодка, радвам се да те видя отново тук Hug Малката ягодка май е кротко бебе, щом мама е успяла да спретне една вкусна супичка Wink А за десертите- аз без торти мога, без шоколад- не Mr. Green

Берина, за теб и парче от тортата, макар и малко нескопосно отрязано


За вечеря при нас- ньоки (така ли се пише Confused) с пиле, патладжан и изсушени на слънце доматчета Crazy

# 53
  • Мнения: 4 358
Ах Милена тази торта ме преследва от както я видях при Кеми.
Ще ходя да чета в тортената да не би да си писала за рецепта - или пък при Кеми newsm78.
Признавам си не съм гледала два дни.
Но ако ми падне това парче - леле как ми се дояде тортаааааа.
Миленка за бой си Hug Wink

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Момичета, ето рецептата за кренвиршите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258128.msg10135604#msg10135604

# 55
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря!   bouquet Много вкусно изглеждат!  Peace

# 56
  • Мнения: 11 607
Милен@, а и останалите майстори - кулинарки......Ще пускате манджите си и снимките си след мен,че иначе се комплексирам и депресирам.......

Как сега да си пусна аз моите? Никой няма да ги погледне.......

А и торта...Конкуренция на моята.......Нямам късмет и това си е....Причината ще е в Диди,че тя е пуснала новата тема....Сигурно са я подкупили newsm78........Пепико, на кого ме остави???? И Гица я няма да ми подаде кърпичка......

От мен да мине.....

рецептата е тук - Фокача с картофено пюре + Парче - улисах се и я поизгорях лееееееекичко Mr. Green отгоре

Фокача със спанак - рецептата е близка до предната, но с плънка от спанак + Парче

Никога не съм яла фокача, не знам дали съм ги издокарала, определено повече се хареса картофената фокача. С втората мъж ми каза,че утре ще закуса с кисело мляко.

Сач с пуешко, сметана, кашкавал и китайски микс зеленчуци

Торта с бананов крем + рецептата е от тук - Парче

Да отбележа - тортата не ми допадна, но домашните казаха,че ще се изяде, да не се притеснявам!


Сега се търсят желаещи да почистят кухнята ми......Обаче доброволци няма никакви.....и явно трябва да се превърна в неволята си........Мразя да чистя след като съм готвила! Обичам да готвя, но не и да минавам след себе си!


# 57
  • Мнения: 4 358
Цоцка стига са вайка пак ма жена Hug.Сто фокачи извъртяла, та и сач та и торта.
Идеално е всичко Peace
Ягодка добре завърнала се Hug Hug Hug
Момичета от вкусно по вкусно е тук.
От мен набързо едни яйчица с добавки за тази вечер Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 679
yagodka, благодаря. И аз съм от зодията с черешовия сладкиш.  newsm53

Милен@ и аз без торти мога, без шоколад- не , ама ако ми предложиш парченце поне от твоята торта, няма да откажа, че и допълнително ще поискам.  newsm10

# 59
  • Мнения: 9 107
Нен-чо кажи  рецептата за тези солени кексчета много апетитно изглеждат а със сигурност са и много вкусни.    bouquet

Сигурно не ви отговаря, защото не може да се познае по тоя ник Laughing. Всъщност е пеп-4о Peace.

 Joy Joy Joy Joy Joy Полин  Hug

Момичета, не съм се разсърдила де, но сядам на компютъра сутрин преди работа и след вечеря.

Солените кексчета не са нищо особено, като всеки солен кекс, но с добавка нарязани ситно шунка, филе, прошуто, луканка, кашкавал, моцарела и сирене.   Но пък станаха въздушни, ароматни и вкусни, а в къщи определено се държи повече на соленото, отколкото на сладкото.

Ако държите на пропорциите, ще напиша утре  сутрин рано Peace


Милена, тортата ти е невероятна   bouquet

Дидка, къде се заплесна, та препече фокачата  Laughing Laughing

Ягодка, добре дошла отново в редиците  Hug

Момичета, много е вкусно тук тази вечер   bouquet   bouquet  bouquet за всички

Аз ще показвам след малко


Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 21:37 от пеп-4o

Общи условия

Активация на акаунт