Перфектното мъжко лице?

  • 30 663
  • 467
  •   1
Отговори
# 45
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235

Класика!!!
Даже възрастта му отива - остарява красиво.

# 46
  • Мнения: 660
Днес само теми за пИрфектни жени и мъже гледам да го е.....,подгонил ви хормона преди да е дошла пролетта ха ха ха JoyНо помечтайте си,аз мечтая за този от аватара  ми,ама само в мокрите сънища ще си остане Wink

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 19:13 от анаморф

# 47
  • София
  • Мнения: 2 430
Знам,че на мнозина ще им се стори смешно,да той не е с перфектното лице,даже не е с красиво лице ,но адски много харесвам ЖАН РЕНО Crazy
 newsm18 newsm18 newsm18

# 48
  • Мнения: 275
За мен - това на Ален Делон. Въпреки, че е от на майка ми поколението - за мен си остава с най-перфектно лице.

http://pro.corbis.com/images/E9123.jpg?size=67&uid=%7BD2ABB0 … 0-72CA50CA6886%7D

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 19:02 от Anelia11

# 49
  • Мнения: 743
Не мога да си избера нито един от изброените в анкетата. Но ще ви покажа този красавец   NJOY!

# 50
  • Мнения: 8 999
От тези в анкетата ми се повръща. Аз харесвам ръбести и ъгловати физиономии. За мен перфекно лице има Хю Лори, Жерар Депардийо, Жан Рено, Жан Пол Белмондо....
Като бях малка /7-10 г./ си падах по Жерар Филип, Ален Делон и други такива образи със злачен поглед и тайнствена усмивка.
Но никой не е казал, че младостта е по-мъдра от старостта.

# 51
  • Мнения: 1 849
От тези - Джони Деп.
Другите са егати сладникавите същества, ще се бием пред огледалото сутрин с тях  Rolling Eyes
Peace Моето мнение съвпада с мнението на доста от тези преди мен, предпочитам мъжки, ръбести, груби физиономии за мъжко лице. Всички изброени са (даже и Джони Деп) някакси момчешки и сладникави. Нещо от типа на Никалъс Кейдж, Ерик Робъртс и Клинт Ийстууд, дори и Ферар Депардио, а Чарлз Бронсън, Стив Маккуин, Жерар Филип - от едно време.

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Джони Деп от анкетата
Напоследък взе да ми харесва Olivier Martinez много Simple Smile

Olivier Martinez 1
Olivier Martinez  2

# 53
  • Мнения: 7 837
И по какъв признак са подбрани? Или просто, някое бг списание, е решило по нескопосан начин да имитира People...

# 54
  • Мнения: 1 731
От изброените нито един .Харесват ми мъже с лице тип Бойко Борисов или Христо Морфов. Heart Eyes Party Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 41
http://img2.timeinc.net/people/i/2006/specials/beauties06/mstbea … en/mel_gibson.jpg
http://www.poster.net/gibson-mel/gibson-mel-photo-xl-mel-gibson-6224568.jpg
Малко и от нашата младост  Wink Винаги като ме питат за хубав мъж и се сещам за Гибсън.

# 56
  • Мнения: 1 072
Всички сте прави, но Клайв Оуен си е Клайв Оуен.

# 57
  • Мнения: 2 257
Падам си по грозновати мъжаги - тип Робърт Де Ниро, Джак Никълсън и така нататък. Тези сладурчета на снимките предизвикват само умиление, каквото едно бебе би предизвикало в мен.

Ален Делон, гледам, подмятате. Този ми харесва. Този е красив. Безбожно и неприлично красив.

# 58
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Цитат
От тези в анкетата ми се повръща. Аз харесвам ръбести и ъгловати физиономии.
Малко по-мъжки и не толкова "лигавки"
[/list]

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 22:19 от iva_to

# 59
  • Мнения: 323
За мен-Анди Гарсия Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт