мътна урина

  • 4 823
  • 12
  •   1
Отговори
  Привет на всички,правим опити за бебе,обаче 1 седмица след ОВ започнаха придърпвания в яйчниците,като се изпикая и ме прерязва,забелязах и розово на салфетката,а днес,че и урината ми е мътна и малко мирише на химикал,нямам никакви болки,много съм притеснена,какво може да е това,бъбреци ли,не сам в бг и не мога да отида сега на лекар  #Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Пусни си стерилна урина.

# 2
Ще се прибирам в БГ чак др.месец,в Англия съм и незнам къде да отида за тези процедури,затова питах ако някой има представа какво може да е.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще се прибирам в БГ чак др.месец,в Англия съм и незнам къде да отида за тези процедури,затова питах ако някой има представа какво може да е.

Вероятно някаква инфекция на пикочните пътища  Thinking

# 4
  • Мнения: 4
А може ли да е симптом на бременност,сега четох,че при някои момичета е било така,получи се  след опитите за бебе,повече ме притесни розовото по салфетката,не кръв,а розово newsm78,и имам постоянно опъване на яйчниците,основно сутришната урината е мътна,после се оправя Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
А може ли да е симптом на бременност,сега четох,че при някои момичета е било така,получи се  след опитите за бебе,повече ме притесни розовото по салфетката,не кръв,а розово newsm78,и имам постоянно опъване на яйчниците,основно сутришната урината е мътна,после се оправя Confused

Да не е е от овулацията това розово - понякога цервикалната слуз е леко оцветена в розово.
А урината ти мътна ли е или по-тъмна? Пишкаш ли по-често?

# 6
Мерси,Нати,че откликваш на притесненията ми,незнам,може и овулация да е,а урината е тъмна сутрин,мирише малко остро,после се прояснява на 2.3 пикаене и не мирише, така е от 2.3 дни,а розовото не е течение,като се изпикая,усещам по скоро като силен гъдел и пулсиране като при оргазъм и тогава виждам на салфетката зацапване newsm78,луда работа Thinkingвече незнам какво да мисля,бременност или здр.проблем Rolling Eyes

# 7
 Cryсега забелязах и малки кървави слузчета като пикая,ако не изхварлям нещо,явно ми идва по рано,М ми доиде на 20.01,ще се побъркам вече Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 603
да не е някакъв цистит?  Thinking

# 9
незнам,всичко стана след опитите за бебе,не ми се е случвало и за това св шашкам

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако е цистит или ако са песъчинки и предположим, че тази кръв е от там, би трябвало да имаш болка или парене  Thinking А ти казваш, че нито като пишкаш те боли, нито пък бъбреците  Thinking
Може наистина да ти идва по-рано  Thinking

# 11
Днес е обадих на моя гинеколог в БГ и му обясних ситуацията,той каза,че може да е от овулацията или пикочна инфекция,да изчакам и пак да му звънна,а лека болка имам след като се изпикая,а не по време на пикаене,нямам и парене,тайно се надявах,че може да е бременност,ама... newsm78

# 12
  • Мнения: 478
ели1309
незнам как са при вас нещата с ходене на лекар, тук ако не успеем да се разберем с личен лекар за изследвания или нямаме време - имаме много частни лаборатории които работят едва ли не денонощно. без изследване на 1.) микробиология урина, 2) урина общо химическо и седимент, 3) ПКК+ДКК+СУЕ , не може да се говори.
 Ако е инфекция е крайно несериозно да се изчаква
дали си струват тези работни часове които не искате да пропуснете, ако евентуално усложнено състояние изисква по късно повече лечение.

Общи условия

Активация на акаунт