Градинарство2

  • 2 876
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 151
Адрес на картинката съм дала Розичке, точно както си го обяснила. Струва ми се, че в случая проблемът е в сайта, където са ми снимките, защото когато пращам линкове по друг начин хората също виждат само този, към албума.
А иначе за лилиите да ви кажа, че много съм си мечтала да си имам собствени, но не вярвах, че някога ще стане. А пък ето сега виждате - поредното доказателство, че желанята се изпълняват.
А другото е тиквички, да. А също имам и 2-3 корена краставички, от които съм много доволна тази година.

# 31
  • Мнения: 780

Много хубави тези лилии, но локвичката и цялата аранжировка ми напълни душата! Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 

# 32
  • Мнения: 4 244
Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 
И аз по същата причина още умувам по въпроса, щото моя мъж иска да си сложим една локвичка newsm78

# 33
  • Мнения: 780
Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 
И аз по същата причина още умувам по въпроса, щото моя мъж иска да си сложим една локвичка newsm78

Ние със сигурност ще се наложи да поизчакаме и засега да наблегнем на люлките и пързалките, а през лятото ще трябва да се задоволят с надуваемата им локвичка  smile3560

# 34
  • Мнения: 2 452
Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 
И аз по същата причина още умувам по въпроса, щото моя мъж иска да си сложим една локвичка newsm78

Ние със сигурност ще се наложи да поизчакаме и засега да наблегнем на люлките и пързалките, а през лятото ще трябва да се задоволят с надуваемата им локвичка  smile3560

За "локвичките" е по-добре да изчакате докато децата станат на 5-6 години. Според всички източници, до тази възраст има най-много злополуки; затова аз възпирам моя съпруг засега.

# 35
  • Мнения: 151
И ние ще трябва да направим нещо по въпроса с безопасността, защото дребния скоро ще започне да се движи самостоятелно. Тук се препоръчват едни стоманени решетки, които се слагат на ок. 10 см. под водата.
Tака и рибките ще са в безопасност.
За решетките е най-добре да си се планират преди да е готово езерцето, та за бъдещите притежателки на езерце - обмислете и тази опция, сега е момента.

# 36
  • Мнения: 780
Хайде дойде време (както обещах) да се похваля и с моята градинка. Обаче тук е зима още и нямам много цъфнали цветя. Лятото къде по-многоцветно и приятно става. След 2-3 седмици обаче чакам да ми цъфнат доста разноцветни цветя и пак ще снимам.
Сега хайде на камелиите и азалиите!
http://au.pg.photos.yahoo.com/ph/gjy46/my_photos
(Снимките с днешна дата 15.08)

# 37
  • Мнения: 151
Ехее ако такава пъстрота е през зимата как ли ще е през лятотото Simple Smile

Ние се опитахме да завъдим камелия, но измръзна - явно и е студеничко навън Sad.

# 38
... Обаче тук е зима още и нямам много цъфнали цветя. ...
Да ви имам зимата.
Абе момичета, вземете се разберете и елате та ми оправете градината. И аз само ги моря тия пусти китки  Sad
Мили, а пощата в тая зелената кутия ли ви я пускат Flutter

# 39
  • Мнения: 4 244
Абе момичета, вземете се разберете и елате та ми оправете градината. И
Но проблем - прати една покана да си направя визата и довтасвам моментално  Mr. Green
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята

Мили - дворчето ти е прекрасно  Hug
Де да можеше и моето да изглежда така зимата  Close

# 40
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята
Стига деее, раzбрахме, че на кой колко му е голяма градината, поне теzи, които каzаха или покаzаха иzцяло своите. Rolling Eyes Започва да приличва на вицовете zа мъжете, които сравняват на кой му е по голямо онова нещо  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 244
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята
Стига деее, раzбрахме, че на кой колко му е голяма градината, поне теzи, които каzаха или покаzаха иzцяло своите. Rolling Eyes Започва да приличва на вицовете zа мъжете, които сравняват на кой му е по голямо онова нещо  Mr. Green
newsm66 newsm66 newsm66Повече дума няма да отворя за градинарство тъй да знаеш  newsm43

# 42
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
newsm66 newsm66 newsm66Повече дума няма да отворя за градинарство тъй да знаеш  newsm43
Е, хайде сега, толкова ли сме обидчиви Wink  Whistling

# 43
  • Мнения: 4 244
newsm66 newsm66 newsm66Повече дума няма да отворя за градинарство тъй да знаеш  newsm43
Е, хайде сега, толкова ли сме обидчиви Wink  Whistling
Е, не , ама се вързах на фльонга Confused Embarassed

# 44
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Е, не , ама се вързах на фльонга Confused Embarassed
Joy тоzи иzраz май не го zнаех

Общи условия

Активация на акаунт