Градинарство2

  • 2 869
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Реших да се похваля с моите цветенца:
Ето снимка от "преди и сега", както и малко "индивидуални" цветя:




И най-хубавото цвете!

# 1
  • Мнения: 4 244
Ехаааааааааааааааааа!
И друг път да не се криеш под предлог че ти били нифелни цветята  Mr. Green
Я виж сега, красота!
Все така да се хвалиш с успехи   bouquet 

# 2
  • Мнения: 1 854
Ах,какая красота!Много ми хареса и цвета на чадьрчето и столчето,а цветето на последната снимка как сте го засаждали? newsm10

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ох,4е са хубавииии  Hug Лаури4ка,бравос  Hug
Ама последното цветенце с какво го поливате и храните,4е е порастнало така (пу пу ) Heart Eyes
Това ли е палатката за къмпинга  Wink

# 4
  • Мнения: 2 452
Ох,4е са хубавииии  Hug Лаури4ка,бравос  Hug
Ама последното цветенце с какво го поливате и храните,4е е порастнало така (пу пу ) Heart Eyes
Това ли е палатката за къмпинга  Wink

Последното цвете е правено с любов и е поливано с много обич. Да, това е палатката. Смятаме да правим пробно спане някоя вечер. Wink

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А на къмпинг само вие ли Ще ходите или Изабелка Ще е с вас ?

# 6
  • Мнения: 2 452
А на къмпинг само вие ли Ще ходите или Изабелка Ще е с вас ?

Ние без нея никъде не ходим. Ние всъщност ще ходим заради нея - в понеделник пристига бившата ми професорка от Финландия на гости и отиваме до Торонто да я посрещнем, но за да не си "изхабим" пътуването (4 часа в едната посока) решихме да поостанем събота и неделя и да отидем до канадския Маринланд в Ниагара (бях пуснала сайта някъде).

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз без дребосъ4ката никъде не мърдам Peace А какво Ще хапвате на къмпинга : вие си носите храната или там има ( извинявай за профанските въпроси но нямам грам опит в тази "сфера"  Wink )
Малко ОФФ:видя ли как си намери сродна лекарска дуШа от дале4ната финска земя.Току виж се окаже ,4е се познавате  Wink

# 8
  • Мнения: 2 452
И аз без дребосъ4ката никъде не мърдам Peace А какво Ще хапвате на къмпинга : вие си носите храната или там има ( извинявай за профанските въпроси но нямам грам опит в тази "сфера"  Wink )
Малко ОФФ:видя ли как си намери сродна лекарска дуШа от дале4ната финска земя.Току виж се окаже ,4е се познавате  Wink

Jule, която е "виновна" изобщо да отидем на къмпинг ме навива да си правим барбекю, обаче ние предпочитаме да се храним "навън". По-лесно е! Вероятно ще отидем до Niagara-on-the-lake - там има много приятно бистро; освен това в един от хотелите предлагат "следобеден чай" - ще съчетаем полезното с приятното (ние района го познаваме отлично - нали мъжа ми беше 10 години в Торонто, та близки и познати пристигащи в района го ползваха за "екскурзовод"; бил е в Ниагара десетки пъти!).

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Е,зна4и организацията ви е желязна  Peace Аз тъкмо Щях да те питам как Ще се оправиШ с храната на Изабела на къмпинга,но виждам ,4е сте избрали оптималния вариант  Flutter
Ами освен да ти пожелая приятно къмпингуване и както винаги ....о4акваме снимков материал и репортаж от мястото на събитието  Wink

# 10
  • Мнения: 508
Страшна си:).Ама последното цветенце пред палатката е най-хубаво:)

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Чудесни цветенца имаш. Лека полека градинската работа покаzва реzултати Grinning

# 12
  • Мнения: 2 452
Чудесни цветенца имаш. Лека полека градинската работа покаzва реzултати Grinning

Сега съм купила 10 малки кипарисчета, обаче не зная кога ще ги посадим; все не ни остава време. Решила съм есента да си купя и колекция от пролетни цветя - предлагат се от известна холандска фирма, к. внася растения в Северна Америка - колекцията включва кокичета, мунзухари, иглики, маргарити естествено лалета; другото не го помня, но най-общо даваш една прилична сума (към 100$) и получаваш няколко десетки грудки, което не съвсем лошо.

# 13
  • Мнения: 980
Лаура, градинката ти е прекрасна, особено онова цвете с очички кат zвеzдички Hug Flutter Flutter
Приятно иzкарване на Ниагара и после да се хвалиШ Heart Eyes

# 14
  • Германия
  • Мнения: 8 085
ааа много хубаво!
А някой знае ли как се прихваща здравец, в саксия? Дали ако си намеря  с коренче ще оживее като засадя или нещо друго се прави?

# 15
  • Мнения: 2 452
ааа много хубаво!
А някой знае ли как се прихваща здравец, в саксия? Дали ако си намеря  с коренче ще оживее като засадя или нещо друго се прави?

Купува се от магазина и се пресажда. Аз и здравец си засадих отсрани на къщата и ми порастна доста добре.

# 16
  • Мнения: 151
Здравецът доста лесно се прихваща. На мен ми дадоха от БГ отчеснато, дори нямаше коренчета, а в самолета беше полуумряло, но после го сложих за няколко дена във вода и като го засадих в саксия си пусна коренчета.

# 17
  • Мнения: 4 244
Пепе, моя здравец на двора ми го носи мама от България, беше доста пооклюмал, ама ела да го видиш сега!
Напролет какво цъфтене падна и как е пораснал само
Той е доста издържливо растение и само да ми арадисва мястото много бързо ще дръпне, даже и в саксия да е

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Супер, значи ще рискувам да си отмъкна коренче и да опитам.Благодарско!

# 19
  • Мнения: 2 825
Ей, страхотна ти е градината Simple Smile Simple Smile Simple Smile Поздравления  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Направо се възхищавам на хора, като тебе Simple Smile

Аз защо не мога да се справям с цветята??? Подаряват ми цветя в саксия, уж ги поливам, а максимум две седмици и  умрат Sad Sad Sad

# 20
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аз защо не мога да се справям с цветята??? Подаряват ми цветя в саксия, уж ги поливам, а максимум две седмици и  умрат Sad Sad Sad
Да не ги преполиваш? Често е необходимо и да се пресадят, тъй като ги продават в много малки саксийки.

# 21
  • Мнения: 2 452
Ей, страхотна ти е градината Simple Smile Simple Smile Simple Smile Поздравления  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Направо се възхищавам на хора, като тебе Simple Smile

Аз защо не мога да се справям с цветята??? Подаряват ми цветя в саксия, уж ги поливам, а максимум две седмици и  умрат Sad Sad Sad

Изобщо не ми се възхищавай! Никой не обърна внимание, че избирателно снимах цветята, а зеленчука го пропуснах. То е, защото не става за снимане. Направо е трагичен! Явно ще отлагаме гювеча за догодина.

# 22
  • Мнения: 4 244
Никой не обърна внимание, че избирателно снимах цветята, а зеленчука го пропуснах. То е, защото не става за снимане. Направо е трагичен! Явно ще отлагаме гювеча за догодина.
И що си забиващ сама нож в гърба  newsm78
Айде няма да ти е оценката 6, ами ще я смъкнем на 6-, ама ако не се беше издала щяхме да мижим hahaha

# 23
  • Мнения: 221
Здравеца е лесен за хва6тане, но е най-хубаво да ти е отвън в градината !
Исках и аз да покажа цветенца от моята градина, но не мога да вмъкна картинки. Може ли някой да ми обясни как ?

# 24
  • Мнения: 151
Я и аз да се похваля с моите лилии, хем да пробвам качването на картинки:


Значи аз го направих така:
1. натиснх бутончето с картинката и то вкара таговете
2. кликнах между тях и копирах адрес, на предварително публикувана снимка в нет-а

Последна редакция: сб, 13 авг 2005, 01:13 от Fey

# 25
  • Мнения: 780
Я и аз да се похваля с моите лилии, хем да пробвам качването на картинки:
аз обаче нищо не виждам  Rolling Eyes
Значи аз го направих така:
1. натиснх бутончето с картинката и то вкара таговете
2. кликнах между тях и копирах адрес, на предварително публикувана снимка в нет-а

# 26
  • Мнения: 151
Значи и аз не знам как става това с картинките  Cry
Като го направя се вижда и след известно време изчезва. Дали се вижда поне от тук?:
http://community.webshots.com/user/feyata

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Значи и аз не знам как става това с картинките  Cry
Като го направя се вижда и след известно време изчезва. Дали се вижда поне от тук?:
http://community.webshots.com/user/feyata

вижда се!

# 28
  • Мнения: 4 244
Страхотни са!  Peace

# 29
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
В
Код:
[img][/img]
трябва да дадеш адреса на сътветната снимка (със zавършек на jpg или други), с не на целия албум.

МНого красиви са ти водните лилии. Аz много ги харесвам. Simple Smile А на последните снимки тиквички ли са?

# 30
  • Мнения: 151
Адрес на картинката съм дала Розичке, точно както си го обяснила. Струва ми се, че в случая проблемът е в сайта, където са ми снимките, защото когато пращам линкове по друг начин хората също виждат само този, към албума.
А иначе за лилиите да ви кажа, че много съм си мечтала да си имам собствени, но не вярвах, че някога ще стане. А пък ето сега виждате - поредното доказателство, че желанята се изпълняват.
А другото е тиквички, да. А също имам и 2-3 корена краставички, от които съм много доволна тази година.

# 31
  • Мнения: 780

Много хубави тези лилии, но локвичката и цялата аранжировка ми напълни душата! Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 

# 32
  • Мнения: 4 244
Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 
И аз по същата причина още умувам по въпроса, щото моя мъж иска да си сложим една локвичка newsm78

# 33
  • Мнения: 780
Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 
И аз по същата причина още умувам по въпроса, щото моя мъж иска да си сложим една локвичка newsm78

Ние със сигурност ще се наложи да поизчакаме и засега да наблегнем на люлките и пързалките, а през лятото ще трябва да се задоволят с надуваемата им локвичка  smile3560

# 34
  • Мнения: 2 452
Ние обаче ако си сложим локвичка в задния двор, с тези двете наште изследователки и откривателки,  какъв ли ще е шанса в нея до развъдя жабчета и лилии?  Thinking 
И аз по същата причина още умувам по въпроса, щото моя мъж иска да си сложим една локвичка newsm78

Ние със сигурност ще се наложи да поизчакаме и засега да наблегнем на люлките и пързалките, а през лятото ще трябва да се задоволят с надуваемата им локвичка  smile3560

За "локвичките" е по-добре да изчакате докато децата станат на 5-6 години. Според всички източници, до тази възраст има най-много злополуки; затова аз възпирам моя съпруг засега.

# 35
  • Мнения: 151
И ние ще трябва да направим нещо по въпроса с безопасността, защото дребния скоро ще започне да се движи самостоятелно. Тук се препоръчват едни стоманени решетки, които се слагат на ок. 10 см. под водата.
Tака и рибките ще са в безопасност.
За решетките е най-добре да си се планират преди да е готово езерцето, та за бъдещите притежателки на езерце - обмислете и тази опция, сега е момента.

# 36
  • Мнения: 780
Хайде дойде време (както обещах) да се похваля и с моята градинка. Обаче тук е зима още и нямам много цъфнали цветя. Лятото къде по-многоцветно и приятно става. След 2-3 седмици обаче чакам да ми цъфнат доста разноцветни цветя и пак ще снимам.
Сега хайде на камелиите и азалиите!
http://au.pg.photos.yahoo.com/ph/gjy46/my_photos
(Снимките с днешна дата 15.08)

# 37
  • Мнения: 151
Ехее ако такава пъстрота е през зимата как ли ще е през лятотото Simple Smile

Ние се опитахме да завъдим камелия, но измръзна - явно и е студеничко навън Sad.

# 38
... Обаче тук е зима още и нямам много цъфнали цветя. ...
Да ви имам зимата.
Абе момичета, вземете се разберете и елате та ми оправете градината. И аз само ги моря тия пусти китки  Sad
Мили, а пощата в тая зелената кутия ли ви я пускат Flutter

# 39
  • Мнения: 4 244
Абе момичета, вземете се разберете и елате та ми оправете градината. И
Но проблем - прати една покана да си направя визата и довтасвам моментално  Mr. Green
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята

Мили - дворчето ти е прекрасно  Hug
Де да можеше и моето да изглежда така зимата  Close

# 40
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята
Стига деее, раzбрахме, че на кой колко му е голяма градината, поне теzи, които каzаха или покаzаха иzцяло своите. Rolling Eyes Започва да приличва на вицовете zа мъжете, които сравняват на кой му е по голямо онова нещо  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 244
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята
Стига деее, раzбрахме, че на кой колко му е голяма градината, поне теzи, които каzаха или покаzаха иzцяло своите. Rolling Eyes Започва да приличва на вицовете zа мъжете, които сравняват на кой му е по голямо онова нещо  Mr. Green
newsm66 newsm66 newsm66Повече дума няма да отворя за градинарство тъй да знаеш  newsm43

# 42
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
newsm66 newsm66 newsm66Повече дума няма да отворя за градинарство тъй да знаеш  newsm43
Е, хайде сега, толкова ли сме обидчиви Wink  Whistling

# 43
  • Мнения: 4 244
newsm66 newsm66 newsm66Повече дума няма да отворя за градинарство тъй да знаеш  newsm43
Е, хайде сега, толкова ли сме обидчиви Wink  Whistling
Е, не , ама се вързах на фльонга Confused Embarassed

# 44
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Е, не , ама се вързах на фльонга Confused Embarassed
Joy тоzи иzраz май не го zнаех

# 45
  • Мнения: 780
Мили, а пощата в тая зелената кутия ли ви я пускат Flutter

Аха.. в нея. Тез дене мъжо я смени, че предната беше по-малка и му се мачкали копютърните списания!  Sick Ама пак зеленка си беше  Wink

# 46
  • Мнения: 780
Абе момичета, вземете се разберете и елате та ми оправете градината. И
Но проблем - прати една покана да си направя визата и довтасвам моментално  Mr. Green
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята


Искам пък и аз на Шотландия!!!!  Crossing Arms
Ама си знам, че опашката е бая дългичка, тъй че ще чакам Tired

# 47
  • Мнения: 146
Mili много ти е красива градината smile3501,аз мислех,4е долу при вас вали сняг smile3533 като гледам прогнозите по телевизията newsm78

# 48
  • Мнения: 221
Аз пак да питам... как се слагат снимки ?
Или който както може ...Simple Smile
&то се отнася до градинарството мога да се похжаля, 42 добре се справям, и мам голяма градина с много и най-разли4ни цветя. Имаме и плодови дървета и е много прекрасно.
Къ6тата ни гледа към едно езеро...романтика Simple Smile

# 49
Аз пак да питам... как се слагат снимки ?
...
Имаш ли качени някъде в уеб пространството?!

# 50
  • Мнения: 221
имам само на Виктор
но тези с цветята ми са само на РС-то...
4удя се за6то не работи опцията "Вмъкни изображение"  newsm78

# 51
  • Мнения: 4 244
Мименце трябва да са ти задължително качени някъде в уеб пространството иначе няма как да ни ги покажеш на нас.
Нямаш ли възможност на сайта дето са снимките на Виктор да вмъкнеш и едно градинско албумче  newsm78
После ни пусни адреса и ще се кефим на изгледите към езерото

# 52
  • Мнения: 221
Ами освен така да направя, явно не може по другия на4ин...
Като стана готова 6те дам знак Simple Smile

# 53
  • Мнения: 86
Пепе, моя здравец на двора ми го носи мама от България, беше доста пооклюмал, ама ела да го видиш сега!
Напролет какво цъфтене падна и как е пораснал само
Той е доста издържливо растение и само да ми арадисва мястото много бързо ще дръпне, даже и в саксия да е
Taka  stana. Towa cwete e ku4e marka, no nosi mnogo spomeni ot BG , nali s nego se ki4em na wseki proleten praznik.

# 54
  • Мнения: 780
Mili много ти е красива градината smile3501,аз мислех,4е долу при вас вали сняг smile3533 като гледам прогнозите по телевизията newsm78

E-хееее.. ти къде се губиш?? Ами то наближило вече!! Стискам палци!! Hug Heart Eyes Да не сте се преместили вече???

# 55
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Леле австралиики, да ви имам зимата Wink Обаче се впечатлих и от дървените оградки, точно като на Острова са  Laughing В Америка и Канада има ли такива   Whistling

# 56
  • Мнения: 146
Mili тук съм си,пък и по-надолу от Brisbane не мърдам,4е голям стуууд coldЩе ти пиша на ICQ-то да не ме нахокат,4е ви развалям темата с градинките smile3538

# 57
  • Мнения: 221
Хайде мами отивайте да гледате !
Сложих сним4ици Simple Smile
www.diakova.dk
там по4ти най-отдолу има къ6тата и други не6та Simple Smile там са ми цвтенцата Simple Smilenewsm57
...а пък ако ви се гледа пове4е можете да идете и на Виктор 9 месеца, там го има как помага в градината!  1swing

# 58
  • Мнения: 4 212
Бебто ти в голям красавец, пу пу. А градината лятно време е ме4та, и хамакаааа, ох, романти4но и спокойно. Оба4е най съм впе4атлена (аз като любител, ама пристрастен) от котетата, супер са, и кокошката с пиленцата също. Абе супер снимки и зимните пейзажи са много добри, разхладих се малко.  Grinning

# 59
  • Мнения: 221
Бебто ти в голям красавец, пу пу. А градината лятно време е ме4та, и хамакаааа, ох, романти4но и спокойно. Оба4е най съм впе4атлена (аз като любител, ама пристрастен) от котетата, супер са, и кокошката с пиленцата също. Абе супер снимки и зимните пейзажи са много добри, разхладих се малко.  Grinning

Много ти благодаря, наистина е рай ! Голям късмет извадихме с тая къ6та:)
Прятелите ни от града идват на по4ивка при нас Simple Smile  Nature Sunny

# 60
  • Мнения: 780
Хайде мами отивайте да гледате !
Сложих сним4ици Simple Smile
www.diakova.dk
там по4ти най-отдолу има къ6тата и други не6та Simple Smile там са ми цвтенцата Simple Smilenewsm57
...а пък ако ви се гледа пове4е можете да идете и на Виктор 9 месеца, там го има как помага в градината!  1swing

Мимееее, поздравления за тези красоти дето си ги отглеждаш!!!  smile3501

# 61
# 62
Мимката, мноого убави снимки. Много релаксираща обстановка. Пък щерката като видя котетата няма да казвам как изквичя и си поръча набързо, набързо. То не че не сме почнали подготовката за коте .... Crazy - купихме му вече вратата, сега остава да го изберем..После като Лауричка ще ми белее главата с котка и куче

# 63
  • Мнения: 221
Ние много сме свикнали с котенцата, а и те са много добри4ки. Виктор умира за тях. Оба4е те бягат и той се натъжава...ама няма как засега. Понякога влиза в ко6а им дори да пипне Simple Smile
Някъде по сайта има снимки на Виктор с котките Simple Smile
Мъжът ми е по животните, той така е израснъл и не може без. Майка му има съ6то много животни.
На мен не ми пре4и, ние живеем в къ6та, те са по цял ден навън...

# 64
... ние живеем в къ6та, те са по цял ден навън...

Абе и ние в къща...ама нашият младеж как само го виждам да спи навън......Виж котета са по-неконтролируеми и сигурно няма много, много да му виждам оченцата. Ще е достатъчно обаче докато израстне белите дето ще ги заформят с господин песа Crazy Whistling. Ще разказвам после......
А малчо ви е истинско богадство - такъв сладур и палавник - пу пу  Hug

# 65
  • Мнения: 221
На6ите котета си знаят пътя и къ6тата. Слу4ва се понякога да ги няма с дни, оба4е си идват така или ина4е като им домъ4нее за храна и за ко6а Simple Smile
После спят по един цял ден и така Simple Smile
Да им имам трудния живот ! Simple Smile Котка да си у дома Simple Smile

# 66
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
На6ите котета си знаят пътя и къ6тата. Слу4ва се понякога да ги няма с дни, оба4е си идват така или ина4е като им домъ4нее за храна и за ко6а Simple Smile
И предполагам ви носят и "подаръци" от рода на мишки и подобни. Confused

# 67
На6ите котета си знаят пътя и къ6тата. Слу4ва се понякога да ги няма с дни, оба4е си идват така или ина4е като им домъ4нее за храна и за ко6а Simple Smile
И предполагам ви носят и "подаръци" от рода на мишки и подобни. Confused
Аууу, Розичка - как ме сети. На наши познати котака така метлосва по няколко дена и току им донесе гълъби и други летящи същества. И те милите все гледат да ги крият от щерката им, че да не остане разочарована

# 68
  • Мнения: 4 244
Мимозке, снимките ти са великолепни!!!!
Не мога да спра да им се наслаждавам от 2 дена  Hug
А градинката ти е едно малко бижу!   bouquet

# 69
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аууу, Розичка - как ме сети. На наши познати котака така метлосва по няколко дена и току им донесе гълъби и други летящи същества. И те милите все гледат да ги крият от щерката им, че да не остане разочарована
Именно, и наши приятели, които имат котета и ги пускат да кръстосват напред наzад, получават переодично такива иzненадки Sick, zатова я попитах.

# 70
  • Мнения: 221
Само няколко пъти донасяха ми64ици, но ни6то не им правеха, а си играеха с тях. После ние им ги вземахме и така. Един път само едната котка донесе една пти4ка, но то си ли4е6е, 4е бе6е паднала.
Единственото, което носят е едни малки трън4ета, 4е ходя да ги събрам малкия да не ги намери Simple Smile newsm79 newsm79

# 71
  • Мнения: 221
Много благодаря !
Вси4ки ми хвалят градинката, а на мен все не ми харесва. Ама то като си в къ6ти толкова дълго време и все не6то ти се 4опли...Ина4е аз много оби4ам цветя и се грижа за тях, но ве4е нямам място. Всеки който ми дойде на гости все ми носи по едно цвете. Казала съм да не ми носят ве4е Simple Smile smile3525

# 72
  • Мнения: 2 452
Много благодаря !
Вси4ки ми хвалят градинката, а на мен все не ми харесва. Ама то като си в къ6ти толкова дълго време и все не6то ти се 4опли...Ина4е аз много оби4ам цветя и се грижа за тях, но ве4е нямам място. Всеки който ми дойде на гости все ми носи по едно цвете. Казала съм да не ми носят ве4е Simple Smile smile3525

Градинката ти е чудна! Де да ми носеха и на мен цветя! Аз тази година събрах опит и догодина ще зная как и какво да посадя от едногодишните растения. Моите градинки са нови; още доста време ще ми трябва за да ги направя прилични.
За котките и мишките: излизам една сутрин пред входната врата, за да взема нещо и виждам една мишка точно пред вратата - явно ни бе направен подарък. Изкрещях - сигурно са ме чули в центъра на Отава. Мъжа ми умря от смях поради реакцията ми (то си е за смях), но я занесе в двора и я хвърли. Добре поне, че не я беше внесла вкъщи.

# 73
  • Мнения: 221
Браво за ентусиазма Simple Smile Ако иска6 съвет казвай, аз съм на сре6та Simple Smile а ти може6 и сама да си поръ4ва6 да ти подаряват цветенца.
А котките трябва да се наблюдават, за6тото може да им дойде на ум и да си скрият ми64ицата в къ6ти:) oops

# 74
  • Мнения: 2 452
Браво за ентусиазма Simple Smile Ако иска6 съвет казвай, аз съм на сре6та Simple Smile а ти може6 и сама да си поръ4ва6 да ти подаряват цветенца.
А котките трябва да се наблюдават, за6тото може да им дойде на ум и да си скрият ми64ицата в къ6ти:) oops

Нашата котка не може да влиза и излиза свободно. Най-много да ми остави още някой подарък пред вратата.
Аз ентусиазъм имам в изоблие, но първо, тук при нас почвата е много лоша и трябва непрекъснато да купуваме пръст, за да можем да подържаме растенията; освен това водата ни е много богата на минерални вечества и желязо и някои растения не са "щастливи" от това и последно, не съм от най-сръчните градинари, затова и най-малкия успех ме радва! Сега съм решила да си купя комплект луковици за пролетта; да видим какво ще стане.........

# 75
  • Мнения: 221
Не бой са Вася, ний сме с теб !
Само гледай да купи6 луковици, които могат да претърпяват студ, ина4е 6те трябва да ги вади6 всяка зима

# 76
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Аууу, Розичка - как ме сети. На наши познати котака така метлосва по няколко дена и току им донесе гълъби и други летящи същества. И те милите все гледат да ги крият от щерката им, че да не остане разочарована
Именно, и наши приятели, които имат котета и ги пускат да кръстосват напред наzад, получават переодично такива иzненадки Sick, zатова я попитах.

Аз не съм от градинарките Embarassed ,защото си нямаме градинка тук,ама аз да си кажа"вещото" мнение за котетата
Тук комшийското коте е много игриво и закачливо като пружинка е #Milti все дебне косетата под един храст ,където се събират ,ама пусто стопаните му сложили звънче
Милото ,а да се доближи и звънчето дрън-дрън и косетата хвър
И така милото коте по цял ден тъпичко ,но упорите ги "гони" милото

А едно време си имахме и ние у дома в БГ коте ,което постоянно носеше по някое мишле на терасата ,и майка като излезе сутрин и види мишлето познай, #Sillyцялата махала разбираше.
Караше ме аз да се оправям с мишлето(пък мен не ме е страх)и за две мин. вече е в кофата
Да ама котето започна много често да го прави този номер,и аз открих начин за екстра джобни пари hahaha на всяко мишле по 5лв.  newsm03

# 77
  • Мнения: 221
Весела историйка Joy

Общи условия

Активация на акаунт