Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 238
Изпитах истинската чиста любов на майка към детето и иначе винаги съм била спокойна и уравновесена,а сега съм удоволетворена че с отглеждането на дъщеря ми се справям добре(повече от колкото съм си представяла.За външния вид-ами май само по бюста си личи,че съм раждала докато кърмих беше много добре,но след година кърмене нещата не са много добре(май по скоро на допир отколкото на външен вид),абе размера е отпреди бременноста,плътноста не,иначе си имам момичешката фигура от преди. Wink

# 46
  • Мнения: 6 713
Физически нямам никакви промени.
Психологически - мога да се занимавам с много неща едновременно - работа, бебе, домакинство, без помощ от баби. Много е трудно понякога, но съм горда със себе си, че мога да го постигна. Определено съм по-отговорна, по-внимателна, по-спокойна. Промени ми се и мирогледа към света, добих някакси по-реалистична представа за него. Grinning

# 47
  • Мнения: 494
Физическите промени при мене са само отрицателни, но психологически ми се струва, че съм много по- уравновесена и спокойна. Преди много лесно се ядосвах и палех, сега не е така.

# 48
  • Мнения: 5 940
Физически промени вече не забелязвам да има. Най-много се харесвам на снимките при изписването от родилния дом. Някаква мекота, нежност в излъчването, която не съм познавала преди това, не съм я виждала отстрани, може и да я е имало...
Иначе след раждането станах много, много по-спокойна, по-ведра. Стовари ми се ново, неподозирано  щастие. Започнаха нови откривателства. Цял един нов свят.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 752
Като цяло живота ми придоби истински смисъл.

# 50
  • Мнения: 1 485
Физически-отслабнах много след раждането,повече от колкото бях преди,
психологически-да си майка е може би най-великото чувство Peace

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Като цяло живота ми придоби истински смисъл.

Напълно подкрепям  Hug

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Физически промяна не откривам ,поне за добро.
Психически  промените бяха драстични.Даването на нов живот , ме накара да видя нещата в други краски.Вече мисля, че има за какво да живея Peace

# 53
  • Мнения: 2 172
Като цяло живота ми придоби истински смисъл.

Напълно подкрепям  Hug

Толкова ли нямало за какво да живеете преди това  Thinking Не може животът да придобива смисъл,след появата на детето.Малко ми звучи като:"...до този момент не бях свършила нищо съществено и едва сега се чувствам пълноценна,след като дарих живот..."  ooooh!

# 54
  • Мнения: 180
Психически - станах по - спокойна.
Физически  - косата ми е по лъскава и хубава.

# 55
  • Мнения: 805
Хората казват, че жената е най-красива през живота си след като роди.
Аз наистина смятам, че след първото раждане изглеждах много добре.
За след второто, ще видим като се възстановя.
Психически - по-щастлива съм, пренаредиха ми се приоритетите, по-уравновесена съм, по-спокойна, абе всичко ми е по-.

# 56
  • Мнения: 489
За физически промени не мисля, че има нещо положително. За психиката, определено се научаваме да бъдем много по търпеливи. Но за момента с 2-те деца в къщи, мога да кажа, че съм доста изнервена и недоспала. #Crazy

# 57
  • Мнения: 1 322
Авторката е написла "сгъсти ми се косата" - и моята се беше сгъстила, ама като стана малкия на 3 месеца и като се започна оня мити косопад, беше истински кошмар.

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Определено станах по-сълзлива. Особено на тема деца. Като видя по тв или прочета някъде за нещастие или болка, свързана с дете и сълзите ми рукват като реки. И когато мога хуквам да помагам с каквото мога. Това е най-трайната и сериозна промяна. Иначе дребни промени, свързани с коси, изнервяне и т.н. има, но не ги броя. За кожата на лицето и тялото нищо не мога да кажа - просто имам перфектна, макар и силно чувствителна кожа.

# 59
  • Мнения: 3 638
И аз станах по-сълзлива и чувствителна, особено като се отнася за деца... Пък да не говорим как се насълзявам и на разни сантиментални филми  ooooh!
Иначе като положителни промени отчитам, че наистина се чувствам истински жена след раждането, не знам как по друг начин да го обясня. И естествено съм страшно горда, че съм успяла да износя и да родя две прекрасни деца едновременно и то естествено  Flutter В първите месеци се чувствах изпълнена с някаква свръхестествена енергия, не усещах умора и като гледам филмчетата ни от този период лицата и на двамата с мъжа ми излъчват някакво невероятно щастие.
И още нещо - в интимен план нещата са много по-положителни, усещането е много по-хубаво от преди, само аз ли съм така?  Blush

Общи условия

Активация на акаунт