проблеми с цикъла и поликистоза

  • 4 606
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 131
Мила, от кой град си, че това д-р Кирчева може да се среща и в други градове.
А относно билките и всякаквите други лечения, колкото и да съм се уморила вече от тях, то ви саветвам да ги пробвате всичките (ужасно е) ,защото доказано лечение няма и не се знае, на кой, какво ще му подейства.

# 31
  • Мнения: 131
Иначе и аз да си кажа, че тука ми е хубаво да споделяме. Пих си 6 месеца "Линдинет 20"  спрях го миналия месец и почнахме бебе правенето, но не като основна задача, а ако стане.  Ендокриноложката ми ми пусна пролактин, той е добре, но да видим днес си пуснах и прогестерона да го видим и него как ще е. И в понеделник пак при нея, че да видим дали "линдинет-а" ми е помогнал. Този месец (след спирането му) ми дойде като по часовник, но не бързам да се радвам. А как си мечтая в понеделник да ми каже, че вече има бебче Praynig

# 32
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
От гр. Пловдив съм, д-р Кирчева има малка клиника до Братската могила. Тя е трудноподвижна, ходи с патерици и има няколко асистента. Когато ме "погледна в очите", за да ми направи ирисова диагностика, всичко си излезе наяве - нищо скрито от нея не остана.
Мисля, че е добра, кандидатства в Рекордите на ГИНЕС и доколкото знам има и филм за нея. При нея идват хора от цяла България и без записване не става. Каквото и да ми е дала за пиене, резултатът е налице - с нетърпение чакам да го видя на видеозона, засега се радвам и на ефектите - повръщане, болки в гърдите и ниско долу. Grinning

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Емс,ти само заради това ли се регистрира,да направиш реклама на Кирчева???
Момичета,не експериментирайте с каквито и да било билки!Кирчева е една измамница ooooh!Ако имате проблеми със забременяването,хадете в клиники по стерилитет,там са истинските лекари.

# 34
  • Мнения: 2 802
Иначе и аз да си кажа, че тука ми е хубаво да споделяме. Пих си 6 месеца "Линдинет 20"  спрях го миналия месец и почнахме бебе правенето, но не като основна задача, а ако стане.  Ендокриноложката ми ми пусна пролактин, той е добре, но да видим днес си пуснах и прогестерона да го видим и него как ще е. И в понеделник пак при нея, че да видим дали "линдинет-а" ми е помогнал. Този месец (след спирането му) ми дойде като по часовник, но не бързам да се радвам. А как си мечтая в понеделник да ми каже, че вече има бебче Praynig
Непременно пиши, да видим как са резултатите и стискам палци всичко да е ок! А това лекарство за какво точно е? Питам понеже аз пия Достинекс /за висок пролактин/ и на мен този месец ми дойде точно на 28 ден дали е от него newsm78.

# 35
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Емс,ти само заради това ли се регистрира,да направиш реклама на Кирчева???
Момичета,не експериментирайте с каквито и да било билки!Кирчева е една измамница ooooh!Ако имате проблеми със забременяването,хадете в клиники по стерилитет,там са истинските лекари.
Naughty ooooh!Абсолютно точно!

# 36
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Много жалко, че мислите така!Всеки избира сам лечението си! Пожелавам ви късмет с вашето!

# 37
  • Мнения: 131
Аз също съм пробвала с билки, но не ми помогнаха. Те може и да не помогнат, но поне с нищо няма да ти навредят. А за това дали една лекарка е добра или не, то може да се говори много, не се сещам за лекар, за който да съм чувала само позитиви.  Аз много си харесвам моите лекари, но като чета из форума има доста различни мнения за тях.

# 38
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
напълно съм съгласна с теб! На всеки различно действат! Бях попитана конкретно за въпросната докторка, затова и обясних по-подробно, а не че искам да й правя реклама.  Имам прекрасен племенник, а сега  и на мен ми се случи да видя мечтаните чертички. Доволна съм, и че не ми разрязаха корема, както две светила планираха, защото съм нямала шансове да забременея.

Общи условия

Активация на акаунт