Подарък за Свети Валентин?

  • 4 737
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Здравейте приятелки.
Никога до сега не съм празнувал Свети Валентин (както и осми март), но вече смятам, че всяка жена заслужава да и се обърне внимание и  да бъде уважена на тези два хубави празника. Забързаното ми ежедневие и ламтежа за пари, безкрайните запои с безбройните  приятели, ми оставят все по малко време за Нея. Решил съм да и направя подарък за Свети Валентин (и за осми март), но не мога да измисля нищо по-различно от Шанел 5, което никак не е оригинално. За това, много Ви моля за помощ.
Благодаря ВИ  Hug

# 1
  • Мнения: X
Намери й любовник.

# 2
  • Мнения: 274

Тя ми е казвала, че никога не е и няма да ми изневери.
 

# 3
  • Мнения: 25 449
За Свети Валентин - това или това. Изненадай я с тройка.
За Осми март те съветвам да заложиш на класиката - това и това. Ако те бие парата, може и това.

# 4
  • Мнения: 3 405

Шанел No.19

# 5
  • Мнения: 274
За Свети Валентин - това или това. Изненадай я с тройка.
За Осми март те съветвам да заложиш на класиката - това и това. Ако те бие парата, може и това.

Парите не са проблем. Благодаря за идеите, но тя не чисти, защото като се оженихме и получи алергия от домашен прах и пара. Т.е. и не глади.

# 6
  • Мнения: 274

Не става. Ще помисли че се ебвам. Като студентка я хванали с фалшива карта в трамвай Но.19 и тя много се срамува от този факт.

# 7
  • Мнения: 7 474
Кажи и че я обичаш - ще я изненадаш приятно Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 161
Подари й възглавница с надпис:бичкам те мило зайче.

# 9
  • Мнения: 274
Кажи и че я обичаш - ще я изненадаш приятно Mr. Green

Това даже ще и го напиша в пееща картичка на сърчица, която закупих вече от Мола. Но подаръка си остава...

# 10
  • Мнения: 2 161
Знаеш ли какво-подари й Lcd телевизор във форма на сърце.

# 11
  • Мнения: 8
Момичета ,от къде може да се купи пееща картичка във Варна?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 576
За Свети Валентин - това или това. Изненадай я с тройка.
За Осми март те съветвам да заложиш на класиката - това и това. Ако те бие парата, може и това.

Парите не са проблем. Благодаря за идеите, но тя не чисти, защото като се оженихме и получи алергия от домашен прах и пара. Т.е. и не глади.

Хаха, че удобно. Искам и аз такива алергии. LaughingДа взема да симулирам ли пред моя? newsm78

А за подарък, купи й серенада.Само да не сте на 10ти етаж.

# 13
  • Мнения: 274
Знаеш ли какво-подари й Lcd телевизор във форма на сърце.

Шанел, това е яко. Ще е е много щастлива, защото на такъв телевизор не могат да се гледат мачове. А дори и да могат, приятелите ми ще го сметнат за педалско, т.е. няма да се влачат в къщи.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Даже намерих и линк.http://www.serenadebg.com/

Общи условия

Активация на акаунт