Има ли мами от Хиподрума,Лагера,Борово

  • 3 236
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
 Hug здравейте,ще ми е много приятно да се запознаем и да запознаем и ббебоците даже! Hug

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 15:50 от reiana

# 1
  • Мнения: 139
Хайде мами покажете се! Ще ми е приятно да се намерим Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 847
привет,аз съм от Хиподрума и съм бъдеща априлска мама, но ще се радвам да се присъединя, веднага щом сме готови за раходки  Blush

# 3
  • Мнения: 139
Здрасти! Много ще се радвам да се присъедините! Паркът при Ритуалната е много хубав! Там се подвизаваме ние Hug

# 4
  • Мнения: 847
аз живея точно да парка, така че в момента, в който можем да се разхождаме, ще дам знак Simple Smile
има ли и други мами от форума в нашия район?

# 5
  • Мнения: 139
Има,но не пишат в тази тема! Иначе ще те запозная и с други момичета Hug

# 6
  • Мнения: 847
еиии,супер, тъкмо се бях притеснила, че парка е пълен, пък не мога да открия никоя майка в нет-а.
Мога ли да се посъветвам с теб- къде са ви педиатрите и кои са? Чудя се между 20 П-ка и детския център на Ами Буйе...

# 7
  • София
  • Мнения: 572
Здравейте, ние живеем в Лагера. Като се затопли и ние ще ходим вечер след градината по паркчетата.

# 8
  • Мнения: 139
Йо-йо-ние сме в 20-та поликлиника,но не съм доволна честно казано! Нашето педи е д-р Йосифова! Може другите да са добри Peace
Кати,само кажете и ще се съберем Hug

# 9
  • Мнения: 572
Пу за мен, Аз живея в БЕЛИТЕ БРЕЗИ, и ще ми е приятно да бътам количка из квартала с дружки!

# 10
  • Мнения: 847
reiana, ние вчера се запознахме с д-р Сотирова. Кабинетът й е при ПИБ на България. Стори ми се много готина и пряма, пък да видим.

meyz i bebeati, нямам търпение да се раждаме вече и аз да се присъединя към раходките!

# 11
  • Мнения: 139
Йо йо радвам се за вас! Много успешно раждане ти пожелавам и ви чакаме за разходки! Heart Eyes
Мейз и бебеати-мойта приятелка е точно от Белите брези-ще се прадваме да се запознаем и с вас! Hug

# 12
  • Мнения: 572
Хайде3 да се стопля че вече нямам сили само из улиците да се мотая, а за да ида в парка ми се иска за повече време!
Ио-йо , стискам палци!

# 13
  • Мнения: 847
Благодаря! Сигурна съм, че всичко ще е наред!

# 14
  • София
  • Мнения: 155
Здравейте!

Присъединявам се към компанията. Аз живея с/у Лучаното на Белите брези. Живяла съм 5 г. до Била в Хиподрума и паркът на Ритуалната ми е познат - там търчах след племенника. Чакам бебе в края на април началото на май (4-ти). Още не съм се спряла на педиатър. Моето джипи е педиатър в ХХ поликлиника, но аз я ползвам за направления и болнични и слава богу не ми се е налагало за нещо по-сериозно. Сега се чудя кого да избера за бебето.

Ще чакам някой слънчев ден да се запозная с цялата компания  Hug

Общи условия

Активация на акаунт