Дизаин на детска стая

  • 5 026
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Аз сама дизайнерствах на детската стая
Избрахме нормални дървени мебели в светъл топъл чамов тон - 3крилен гардероб, етажерка за книжки, малки етажерки за книжки, скрин и 2 легълца.
Отделно им сложих масичка с столчета (нямаше комплект с мебелите) и една закачалка за палтенцата в формата на молив
Намерих страхотен плат - небесносиньо с звездички, лунички и планетки по него.
Направих им перденца и чаршафчета от него.
Избрах много нежни тапети с животни и играчки по тях в бледи пастелни тонове, да не се натрапва.
Сложих светъл мокет - бледожълто в тон с звездичките по пердетата.
На стената имат голяма лампа в формата на луна, на другата стена съм закачила малки рамчици с снимките им като бебета и по средата керамична фигурка Слънце и облаци (сама я правих), на третата стена има плакат на Ан Гедис и също на наклона (под покрива сме)


Ехооо...дай малко снимки - както я описваш е направо вълшебна Wink

# 16
  • Мнения: 4 212
Аха, фиданке, светят в тъмното, нали са фосфорни. Mr. Green Оба4е и до ден днешен не проумях защо са вредни, ако са де. И аз на тавана ги налепих, 4е после при махането се наложи таван да измазваме, толкова беше силно тва лепкавото.Оба4е нащи звезди са стар модел от 93 Mr. Green махнеш ли ги веднъж не можеш ги залепи втори път. Както и да е де....Ванина е ве4е на тема дрехи и плакати. Flutter

# 17
  • Мнения: 4 244


Ехооо...дай малко снимки - както я описваш е направо вълшебна Wink
Разполагам само с тези

# 18
  • Мнения: 7 430


Ехооо...дай малко снимки - както я описваш е направо вълшебна Wink
Разполагам само с тези

Благодарско Деби Kissing Heart наистина красива стаичка си имат дечурлигата ти newsm08

# 19
  • Мнения: 1 465
Ето тук идейки за бебе6ка стая , ако те интересува http://www.aubert.fr/.
Зна4и първо кликва6 върху картинката с бебе6кото легълце и след това в/у надписа les chambres de bebe И после кликва6 върху  разли4ните chambres - демек стаи в превод.
Тази ми е лиубимата за мом4е,
а тази е за по-голямо дете може и моми4е

Последна редакция: ср, 03 авг 2005, 19:55 от Pollia

# 20
  • Мнения: 4 212
Поля, много е готина, ама тези стаи4ки са от скъпи4ите. Жената иска нещо в стил направи си сам.

# 21
  • Мнения: 1 465
Това е само идея,
а и в момента има промоции, така 4е там където се местят ако има промоции може спокойно не6то подобно да измислят. Между другото е само 300?, а и не е необходимо абсолиутно вси4ко то4но по картинката да купува6 - само най-необходимите не6та Wink

# 22
  • Мнения: 4 244
Аз мебелите за детската ги купих също на промоция и спестих към 200 евро
А понеже е чисто дърво (представяте ли си талашитени мебели в къща на дърводелец  #Crazy) та чакахме тая промоция за да поръчаме.
На малкия леглото го купих след това и е малко по различно като детайли, но е от същия материал. В началото спеше в ратанена люлка, но я продадох

# 23
  • Мнения: 1 465
Тея, между другото това "свете6тото тяло" със звезди4ките, току 6то го показах на мъж ми и ве4е сме го заплиули за бебо - много е забавно и красиво newsm10

# 24
Ето тук идейки за бебе6ка стая , ако те интересува http://www.aubert.fr/.
Зна4и първо кликва6 върху картинката с бебе6кото легълце и след това в/у надписа les chambres de bebe И после кликва6 върху  разли4ните chambres - демек стаи в превод.
Тази ми е лиубимата за мом4е,
а тази е за по-голямо дете може и моми4е

Те са хубави ама вече не са за нас  Laughing
Как е на френскаи стая за момиченце или спалня за момиченце  или принцеска стая
нещо такова да питам Гугъла
Вики е на 2.5 вече

# 25
  • Мнения: 1 465
стая за моми4е - chambre pour fille или chambre de fille
Всъ6тност как не се сетих, пробвай по-скоро това:
chambre junior

Последна редакция: ср, 03 авг 2005, 21:05 от Pollia

# 26
  • Мнения: 1 975
Има едни звезди4ки, които се лепят по тавана.
това със звездичките много ми хареса
Виждам, че си в Дания, но въпреки това как се казват те   bouquet

и ние имаме звезди4ки. купихме ги от TOYS,R US не помня как се казват, но са неонови - и светят като се изгаси лампата  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 221
Има едни звезди4ки, които се лепят по тавана.
това със звездичките много ми хареса
Виждам, че си в Дания, но въпреки това как се казват те   bouquet
В смисъл кое как се казва ?
Звезди4ките ли ?...

# 28
В смисъл кое как се казва ?
Звезди4ките ли ?...

Цитат
Да за да се опитам да ги потърся в интернет тук близо до Илиноис

# 29
  • Мнения: 221
В смисъл кое как се казва ?
Звезди4ките ли ?...

Цитат
Да за да се опитам да ги потърся в интернет тук близо до Илиноис

Казват се самосвете6ти звезди4ки. Ето тук може6 да погледне6: http://www.justbuy.dk/index1.html
Има и ов4ици Simple Smile, ангел4ета, сър4ица и снежинки.

Общи условия

Активация на акаунт