Фини дами станахме щом с Дюкан се запознахме - 155

  • 24 570
  • 445
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
mimensita,това нещо в хлебопекарната и аз го произведох в началото на седмицата. Амиии стана лепкаво отвътре, беше и за 4 дена и тъй като не го сложих в хладилника след като изтина, последния ден и мухляса. Но на попарка с кисело мляко и изварка е супер.Нали знаеш пени се не пени,че го ядем,да не стават зян триците .

# 436
  • Мнения: 1 172
Здравейте!
От днес започнах диетата, но май не бях напълно подготвена... Embarassed И видях малко зор (с продуктите). За сега се справям, ама до кога ли?! Mr. Green
Гледах тази темичка в началото (вероятно няма да мога да изчета всички 154 теми Rolling Eyes ) и видях колко хубаво са дадени примери за обезмаслените млечни продукти, защото аз както хич не съм наясно с тия неща... ooooh! Благодаря за тази информация!  bouquet
Мога ли да ви помоля по същия начин да ми дадете примерчета за постни шунки, подходящи сирена и кашкавали (всъщност, кашкавала позволен ли е???), кетчуп и горчица + къде мога да ги намеря (т.е. вие от къде сте ги купували)? Както и къде бих могла да намеря диетична сол и овесени трици? Предполагам някъде из диабетичните магазини, за това държа да кажа, че живея в София вече 2-3 години, но си пазарувам само от Фантастико-то до нас => изобщо не съм наясно къде бих могла да намеря такива магазини. Confused
Извинявам се предварително, че задавам (и много вероятно ще продължа да задавам) тъпи въпроси, които може би сте разисквали и на които вероятно е отговаряно! smile3525

# 437
  • Мнения: 170
Благодаря за линка.Сутрин като стана пия кафе после си правя палачинка от трици някаде към 10часа изяждам  едно плодово млеко 01% на обят пилишка паржола на скара после похапвам малко сирини със извара и едно яйце и за вечеря може риба или пиле.

Предлагам ти да избягваш плодовите кисели млека, то в БГ според мен няма достатъчно подходящи плодови млека за нашия режим (в смисъл хем достатъчно обезмаслени, хем без захар), прави си плодово кисело мляко със степче, това сирини, сирене ли ще рече, защото, ако е сирене-в БГ няма достатъчно обезмаслено такова и същото не става за първа и втора фаза от режима( е освен Екскуизата- exquisa fitline 0.2%(тип свежо сирене за мазане), но аз нея трудно мога да я оприлича на сирене, тя обаче е позволена, но не е за наяждане, аз лично я ползвам при направата на десерти или за бърза салата "Снежанка").

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 23:38 от Tumba_lumba

# 438
  • Мнения: 3 202
*Teddy* Здравей! Магазините се наричат - Диетични Simple Smile)
Тайна, не се плаши. Храните в този режим са подмножество на тези, с които се хранят хората с диабет. Наистина заболяването непозволява своеволия. Затова е задължително  да поддържаш връзка с ендокринолога си. Успех!

# 439
  • Мнения: 170
Здравейте!
Мога ли да ви помоля по същия начин да ми дадете примерчета за постни шунки, подходящи сирена и кашкавали (всъщност, кашкавала позволен ли е???), кетчуп и горчица + къде мога да ги намеря (т.е. вие от къде сте ги купували)? Както и къде бих могла да намеря диетична сол и овесени трици? Предполагам някъде из диабетичните магазини, за това държа да кажа, че живея в София вече 2-3 години, но си пазарувам само от Фантастико-то до нас => изобщо не съм наясно къде бих могла да намеря такива магазини. Confused
Извинявам се предварително, че задавам (и много вероятно ще продължа да задавам) тъпи въпроси, които може би сте разисквали и на които вероятно е отговаряно! smile3525

Опакованата шунка на "Браво" на слайсове-понякога е соленичка, така че с шунките принципно по внимателно, има подходящи филета и шунки на щандовете в по големите вериги хранителни магазини( аз намерих един пуешки пушен бут без кост на "Никас"-страхотен е/мисля, че една дама беше питала по горе в постовете точно за това месо, наистина е вкусно и не е солено и няма никакви жили и мазнинки/).Сирене и кашкавал в първа и втора фаза-НЕ, т.к. в БГ няма достатъчно обезмаслени такива, които да стават за режима(освен Екскуизата- exquisa fitline 0.2% - тип свежо сирене за мазане, тя става и е режимна, но се използва повече като подправка отколкото за наяждане). Овесени трици има в почти всички по големи супермаркети и хранителни вериги-на щандовете за диетични/диабетични храни/продукти, както и в специализираните магазини. За София обаче не мога да ти помогна откъде да си ги набавяш. И сега Добре дошла Теди и успех Hug!

ПП За кетчуп незнам, аз не обичам кетчуп, а горчица може да си набавиш едрозърнеста"Ретро" горчица, тя е в стъклени бурканчета и е без захар(аз лично я обожавам, но и нея я ползвам рядко).

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 23:42 от Tumba_lumba

# 440
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Бачиня, много ме радва линийката ти!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 441
  • Мнения: 5
Във софия можеш да намериш овесени трици в била

# 442
  • Мнения: 7
да си кажа и аз мнението - 15 дена бях на тази диета и наистина резултат има, свалих 6 кг. Да вметна че това ми беше крайната цел, но започна страшно много да ми пада косата и да ми кървят венците.Затова започнах леко да се захранвам като не спазвам точно указанията, минаха 15 дена и засега съм запазила свалените килограми пък по нататък ще видим.

# 443
  • Мнения: 459
geri_ml, докато си казваш мнението, вземи, че отиди на лекар.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 236
baci ,виждам промяна на линийката! thumbsup newsm51
И СЕГА- ДА ВИ КАЖА ЛЕКА НОЩ!
И УТРЕ-МЕЧТАНИТЕ И ЖЕЛАНИ МИНУСИ!

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 03:18 от sanny3

# 445

Общи условия

Активация на акаунт