хемангиом

  • 812
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,моля някой от Варна да ми каже нещо за д-р Шейтанов или Петришки.Откриха хемангиом на сина ми на единия тестис и насрочиха операция,а мъничето е едва на 1 месец.Много съм притеснена,някой ако е минал през това-моля пишете ми!!!Как протича операцията,нужен ли е престой в болницата.

# 1
  • Мнения: 344
За тези доктори не мога нищо да ти кажа , но мога да ти дам координати и на друг специалист в Пловдив , ако искаш да се консултираш.Казва се Пенка Стефанова-032/602977, 0888969277.Работи във ВМИ хирургически блок , ет.10.Моето дете също е с хемангиом на гръдния кош и аз го водя при нея.Успех!Да но всичко да мине както трябва! Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Подкрепям loli_b за д-р Стефанова.
Синът ми имаше на ръчичката в задната час под мишницата хемангиом. На около годинка беше, когато тя го оперира. Всичко мина успешно....е вече той е на 19г. Но пък тя е много добър специалист...
Виждам, че си от Варна и ще ти е далече, но...

# 3
  • Мнения: 2 898
Здравейте,моля някой от Варна да ми каже нещо за д-р Шейтанов или Петришки.Откриха хемангиом на сина ми на единия тестис и насрочиха операция,а мъничето е едва на 1 месец.Много съм притеснена,някой ако е минал през това-моля пишете ми!!!Как протича операцията,нужен ли е престой в болницата.
  Здравей! На дъщеря ми й излезе хемангиом, когато беше на по-малко от месец. Мястото беше много гадно - на гушката, до сънната артерия. Оперира я д-р Шейтанов, когато стана на 2 месеца. Всичко свърши за двайсетина минути, пълна упойка. Беше показна операция пред студенти. И беше преди....20 години. Така, че аз съм ЗА  Шейтанов.Днес белегът дори не се забелязва.

Общи условия

Активация на акаунт