Огладнявате ли през нощта?

  • 6 106
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Не съм хапвала нощем , с изключение на онази вечер , когато се събудих с идеята да изям една купа зелена салата - така и направих  Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 1 535
Не съм ставала и с двете бременности.
Втората дори ми беше намален апетита и се хранех малко по задължение  Embarassed

# 17
  • Мнения: 292
Огладнявах на сън, но тъй като спях като заклана ме мързеше да стана ...  smile3507

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
До сега не ми се е случвало да се събудя от глад през ноща.

# 19
  • Мнения: 748
при първата бременност - не, но при втората редовно ставах по 1 - 2 пъти за среднощна закусчица newsm55 но пък за цялата бременност качих само 7 кг, за разлика от първия път, когато качих 17.

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не не съм огладнявала през нощта

# 21
  • Мнения: 1 240
И с първата и до момента с втората бременност не съм огладнявала през нощта.

# 22
  • Мнения: 8 999
Не, никога не съм се будила през нощта от глад. А дори и да се е случвало, съм го подтискала. През ума не ми е минавало да скачам от леглото, за да ям.

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
Не ми се е случвало да огладнявам през нощта, и слава Богу, защото хранта погълната през деня беше толкова много. Все пак трябва да се има предвид и как ти се отразява това - аз пълнеех и от въздуха, а и преди това бях пълна ...  Rolling Eyes

Лека и безпроблемна бременност и раждане!  Peace

# 24
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Докато бях бременна не.Обаче първите 2 месеца, когато бебо се хранеше и нощем и аз си похапвах.Най-често праскова или някакъв друг плод.

# 25
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не нямам навика да ставам и да ям посред нощ.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Когато бях бременна не , но сега понякога ми се хапва сладичко но му отстоявам  Blush

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз редовно се събуждах през нощта от глад, но не ядях.Пиех вода и пак лягах

# 28
  • Мнения: 1 740
Никога не съм ставала да хапвам.
Лека бременност.

# 29
  • Мнения: 164
Не съм ставала, но това не означава, че не съм огладнявала  Laughing, просто ме мързеше. Чувството за глад беше най-силно към 5 сутринта, направо ме прерязваше  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт