съпругата на ловеца?!?!

  • 3 213
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
аз станах ловец - а как е в женски род ?!? Тъй като мъжа ми искаше да го придружавам и там Wink  Но за 2 години не съм виждала животно по голямо от лисица или чакал.
Просто си правя разходка заедно с ловците - много е разтоварващо сред природата Wink е, трябва да мъкна на гръб и раница и пушка, мъжо много обича да се хвали, че ми я е купил за Р.Д.

# 16
  • Мнения: X
За любовник замисляла ли си се?

# 17
  • Мнения: 2 388
аз станах ловец - а как е в женски род ?!?

Ловджийка. Simple Smile Имам приятелка, която вече е.
Аз също съм се навивала много пъти, но по ред причини не съм го направила досега.

За любовник замисляла ли си се?

Той пък сигурно ще е с някое друго хоби.

# 18
  • Мнения: X
Абе не знам, ама със сигурност няма да й е трудно да се отърве от него, когато й омръзне  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 388
Абе не знам, ама със сигурност няма да й е трудно да се отърве от него, когато й омръзне  Sunglasses

И тя ли е ловджийка? Mr. Green

# 20
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Ха, радвай се че има хоби! Най-добре е всеки да си има лични интереси, така се поддържа огъня  Wink Аз не бих могла да съм с човек, който е залепен по цял ден за мен. Така всеки запазва лична територия и после има за какво да си говорите и споделяте. Аз винаги проявявам интерес към хобито на мъжа си, макар и да не ме влече особено, но съм щастлива когато се радва. Той пък е запален по моторите и има два. Постоянно си купува разни джаджи за тях и ми се хвали, но е щастлив и когато си купи нещо по скъпо, държи да си купя и аз нещо, за да съм също щастлива. Такъв съм го харесала - див, питомен едва ли би ме радвал толкова. Все едно да оскубя перата на красив папагал  Laughing
 Всеки мъж има хоби. Това е факт. Ако това хоби не е други жени или нещо което застрашава семейството и уюта ми, не бих го спирала. Все пак ще постреля, постреля и ако не му правиш фасони постоянно, ще се връща при теб винаги и с кеф.

# 21
  • Мнения: X
Абе не знам, ама със сигурност няма да й е трудно да се отърве от него, когато й омръзне  Sunglasses

И тя ли е ловджийка? Mr. Green
Не, мъжът й е ревнив, примерно.
Ама не ме слушайте мен, де, аз ей така си се разфантазирах на глас.

# 22
  • Мнения: 45
За любовник замисляла ли си се?
ама те другите са просто  Sick Shocked Joy

# 23
  • Мнения: 2 388
Не, мъжът й е ревнив, примерно.
Ама не ме слушайте мен, де, аз ей така си се разфантазирах на глас.

А слушам те аз, просто бавно захапвам днес.

# 24
  • Мнения: X
За кои говориш? За мъжете ли?
Не знам, щом не те влече това, намери си и ти някакво хоби, йога-мйога , рейки-мрейки, фитнес-митнес.

# 25
  • Мнения: 123
А моят мъж е запален рибар. Всяка свободна минута е на Дунава. Колко риба хваща е отделен въпрос... hahaha
Веднъж се излъгах да отида и аз сред природата. Ха познайте дали повторих за 17 години...
Да ходи сам или с приятели и да виси там като прани гащи на тел.  Mr. Green
Онази вечер се кани пак да ходи за риба.Казвам му, че ще вали дъжд. А той : " Ако ще пастърма и бяло вино да валят, пак ще отида..."

# 26
  • Мнения: 82
не  сте ме разбрали правилно-не искам да го отказвам от хобито му ,изобщо даже.исках да разбера другите дами на какво мнение са и дали с всички мъже е така?може би трябваше да си взема мъж готвач или нещо такова та поне полза някаква да има? Laughing

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 703
и моя е ловец , но не толкова заради дивеча а за разтоварването, приеми го , от време на време го гъделичкам на тази тема и му става приятно да си говори за дивеч и пернати, най добре е през това време да си намериш нещо приятно и за тебе, ние разпускаме с дружки , мъжете на лов , децата при бабите и така позитивно настроени минава студената зима Laughing

# 28
  • Мнения: 982
не  сте ме разбрали правилно-не искам да го отказвам от хобито му ,изобщо даже.исках да разбера другите дами на какво мнение са и дали с всички мъже е така?може би трябваше да си взема мъж готвач или нещо такова та поне полза някаква да има? Laughing

Е, то сигурно и сега има някаква полза.

# 29
  • Мнения: 15 619
Моят съпруг - рибар,
аз - ловджийка ще ставам.
Какво толкова!? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт