GSM Мания

  • 3 647
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Аз си влача Нокия N73 но мисля за N95 8GB. и N96 ме кефи но най вероятно ще се взема 95-цата Докато не беше излязла Ен-серията и аз се чудех какъв да бъде излезе и вече не се чудя Nokia N-series това е има дамски телефони по-груби мъжки камери,памет много,всякви простотии имат само един дефект не могат да перът дрехи

# 16
  • Мнения: 3 770
Фен на Нокиа съм - от първия ми телефон  още.Мобилните устройства са ми наистина мания , интересни са ми.Разглеждала съм телефоните на всичките ми познати , изобщо каквото ми попадне и мога да пипна на живо и да го разуча.Смея да твърдя , че добре се оправям с техника и технологии и лично за мен , по-лесно и логично меню от това на Нокиа няма.В момента съм с n95 8gb , с нетърпение чакам  n97.

# 17
  • Мнения: 71
5800 на нокиа ми е перфектен-тъч скрийн, с много фукнции.но работя в магазин за телефони и съм пристрастна специално за това

# 18
  • Мнения: 1 745
И аз работех в магазин за телефони и съм сменила доста!Това,което съм установила е,че Нокиа са най-здрави и звука им е най-добър,а пък камерите на Самсунг са най-добри! Peace Това са мои впечатления де,да не ме изяде някой сега! Mr. Green
Сега съм със СониЕриксон,но не съм доволна нито от камерата (2МП),нито от звука.Но пък малката ми го хвърля на ляво и на дясно нон стоп и работи! (пу-пу-пу WhistlingMr. Green
Сега съм се спряла на Самсунг F480 или iPhone,но малко го отлагам. Rolling Eyes Иначе за тях съм чела и чула много добри отзиви!

# 19
  • Мнения: 6
Моят е Нокиа N95 8 Gb  http://www.mobilegazette.com/handsets/nokia/nokia-n95-8gb/nokia-n95-8gb-combo.jpg
Не е с тъч скрийн.

Взех си го през интернет, като чрез този сайт  http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/ избрах от къде да го поръчам (според офертите). Беше скъпичък и доста мислих, преди да го взема. Докато мислих, пробвах един самсунг U600 - симпатичен телефон, лекичък, но в един момент нещо блокира и започна да набира само петици. Видях се в приключение, докато намерих къде да го занеса на поправка - един единствен сервиз, по-скоро нещо като мазе, някъде в Гео Милев. Пробвах и с LG, не помня кой модел точно и така се завърнах отново на Нокиа. Не че не се чупят и не се развалят (имала съм няколко нокии и всички, освен Н95-цата са били на ремонт), но ми е най-удобно менюто, слушам си музика, пък и хубави снимки прави, има и възможности за интернет. Има аларма, има групи, въобще не се сещам нещо, което да няма. Всички вкъщи сме с Нокии, а тъй като са масови, почти на всяка бензиностанция можеш да се снабдиш с аксесоари, ако недай боже си забравиш зарядното.

Негативното при Нокиа е, че в сервизите им пък са малко надменни и се чака седмица, десетина дни. 

Ако се наложи да го сменям, поне на този етап, ще е с АйФон 8 Gb или друг нокиа.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 443
Аз пък не понасям Нокиите  Mr. Green Crazy Много са ми грозни и прекалено опростени, аз обичам да се боря с телефона си  hahaha Шегуфка  Wink

В момента съм с Sony Ericsson Z610i:


 в графитения му вариант и съм много доволна. Изял е не един и два удара , но още работи  Mr. Green Много ми е красив /по моите си критерии за хубост/, но от известно време не ми върши достатъчна работа и минавам и аз на смартфон. Постоянно съм в движение , а трябва да следя ел. пощи, да пускам мейли и т.н. Мъжа ми си харесал този, та и за мен ще има един :



Sony Ericsson Xperia X1 - успя да ме заинтригува Simple Smile Грозничък, но ще ми е мноого полезен  Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
5800 на нокиа ми е перфектен-тъч скрийн, с много фукнции.но работя в магазин за телефони и съм пристрастна специално за това

haha,  аз също съм с такъв и също работя в магазин за телефони!

# 22
  • Мнения: 718
Почти всичките ми телефони са били Nokia, както беше споменал някой преди мен, имат най-логичното и удобно меню и сравнително приятен дизайн Simple Smile Напоследък обаче моделите са като че ли по-мъжки, ръбести, големи и тежки. В момента съм с N76, който е тънък и лек флип-флоп, но изобщо не съм доволна, въпреки, че много ми беше мерак да го имам, може би защото е червен Laughing Ползвам го повече от година и някои от недостатъците му са:
- за пореден път си купувам флип-флоп и за пореден път се убеждавам колко е неудобен този модел Laughing;
- дизайна му е страхотен, изглежда много елегантен и дамски, но за съжаление след няколко месеца се излющи покритието - и боята и сребристото по края ooooh!, сега не става за нищо!
- развали му се страничното копче за регулиране на звука (като на много други модели на Nokia, между другото);
- страшно бързо му падна цената, когато го купих беше наскоро излязъл модел, струваше 900 лв. близо, след няколко месеца му падна почти наполовина (както и с повчето модели, де);
- няма wi-fi Sad
С 2 думи - доста несполучлив избор! За LG Prada, който споменава авторката съм чувала много негативни отзиви, въпреки, 4е много ми допада като дизайн.
Засега съм се насочила към iPhone, мисля той да е следващия Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 175
Изненадващо се сдобих с Iphone..

Ориентирах се вече, но имам въпрос:
смс-ите - как се настройват за репорта, че са доставени newsm78
 Praynig

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 110
аз от както се помня съм все със Сони ериксон,а вчера в киберпространството срещнах моя бъдещт Simple Smile LOVE AT FIRST SIGHT!!!На кратко 12Mp камера,16:9 touchscreen,само паметта забравих колко е... Още го няма в България,до колкото разбрах края на годината ще е тук,ще го чакам с нетърпение Simple Smile както всеки маниак на тема техника.Мисля че това вече сложи в малкия си джоб iphone-а и други подобни Simple Smile Sonny Ericsson RuLeZZZZ
ПС:освен това цената ще е по-добра,както обикновенно стил SE Simple Smile

# 25
  • Мнения: X
Предпочитам мобилните телефони на Nokia, в момента съм с N95 и нямам забележки. Задължително когато си избирам телефон, гледам и функциите, а не само външният вид. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 158
И аз сега съм  Nokia N73 и имам един  Samsung модел от преди 4 години,но съм мн доволна.И да си кажа честно предпочитам Samung...някак си са ми по като за жена

# 27
  • Мнения: 3 211
между htc-то и iphone-а, съм за втория.
но пак има някой забележки, няма някой, който да ме кефи отвсякъде.
ще отида да видя тази нокиа 5800.

# 28
  • Мнения: 1 207
След 4 месеца ползване установявам,че няма по-глупав тел. от HTC Dimond.

# 29
  • Мнения: 42
здравейте.в момента съм с LG KE500-но искам да си взема нов,в предвит че съм имала 3 сонита,1 нокия,1 симен о време оно,сега искам сони отново.
Питането ми е за този w 910i,но ме притесняват някои мнения от чужди сайтове,че не работи добре и все се растартира.
някой може ли да даде мнение за това сони.

Общи условия

Активация на акаунт