Да похваля един стоматолог - хирург

  • 25 455
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Най-накрая се престраших да си извадя последните 2 мъдреца (бяха ретинирани и се налагаше да се вадят оперативно) и моята стоматоложка ме изпрати при д-р Ради Венков. Не съм очаквала, че ще мине толкова лесно и въобще не ме боля.
По мое настояване (аз почти го бях ударила на молба, че нямаше кой иначе да ми гледа децата), извади и двата мъдреца в един ден, с което съм убедена, че малко лекари биха се справили. Упойката ме държа до вечерта, а после болката беше само при преглъщане - като при болно гърло, пих един аулин, за да ми пази страх и да спя спокойно и ми мина.
Нямаше подуване, нито синини. На третия ден след операциите бях в Банско и се хранех съвсем нормално. Всъщност още няколко часа след изваждането на мъдреците се хранех нормално, но на следващия ден докторът ме скастри, че трябва повече да пазя раните. Свали ми конците на осмия ден, което също не боля.
Та вече 2 дни съм без конци и още не мога да повярвам как всичко мина толкова лесно и без болка (а бях чела и чувала за ужасяващи неща). Много съм благодарна на този човек, както и на сестрата (изключително симпатична жена, която определено умее да общува с пациентите).
Още нещо, което ми направи изключително впечатление - д-р Венков се занимава с изкуство, прави страхотни пластики, някои от тях е сложил в кабинета, а дори ми показаха снимки на други негови пластики. Кабинетът и чакалнята са направени с много вкус и докато човек изчаква да му дойде реда, може да плакне очи в чудесни картини и графики. Самият доктор ми каза, че всъщност стоматологията му е хоби  Wink.
Да е жив и здрав, и той, и сестрата, че са толкова добри в това хоби, защото не съм си представяла, че ваденето на 2 мъдреца и заздравяването на 2 рани с шевове може да мине без болка и без да наруши ритъма ми на живот!
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 16:24 от evelinar

# 1
  • София
  • Мнения: 3 752
Дай координати,адрес,плаща ли се?

# 2
  • София
  • Мнения: 280
Аз от край време ходя при него. Страхотен лекар! Винаги има много хора и се е случвало други стоматолози, които не са могли да се справят да препращат пациентите си при него.
На мен ми е правил почти всички зъби вече, сменях аналгами /имам си ги доста/. Преди години ми направи и операция на мъдреца, защото растеше срещу другите зъби.
Общо взето взима малко по-скъпо, но си заслужава. Кабинета му се намира в кв.Лозенец, забравих как се казва улицата, близо е до площад "Журналист". Телефона в кабинета му е 02/8654952.

# 3
  • Мнения: 1 671
Телефон вече са дали, кабинетът е на ул. "Хр. Смирненски" 52А.
Операцията ми не е по здравна каса, така че си я платих (и на двата мъдреца). Впечатленията ми са, че цените са по-ниски отколкото на други места - преди това бях разпитала и ми бяха казали да си подготвя двойно по-голяма сума, отколкото ми поиска докторът.
По-важното е, че докторът си свърши работата изключително добре, защото когато знаеш какво точно се прави при зъбна операция няма как да не ти е леко страшно. Този лекар успя да ме успокои и извърши всичко така, че няколко часа след изваждането на 2 мъдреца, аз си бях съвсем добре и така и не разбрах какво е болка от операция на зъб.
Затова съм много благодарна и на него, и на сестрата и си позволих да ги похваля тук за чудесно свършената работа!

# 4
  • Мнения: 2 110
На мен скоро ще ми се наложи и аз да го посетя. Много благодаря за информацията !

# 5
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Моля ви дай малко повече инфо.Например колко струва една пломба и други услуги които се сетите!

# 6
  • София
  • Мнения: 304
Д-р Венков е много добър като хирург - вадих си зъб при него преди месец - нито се подух, нито имах болки.

# 7
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
И все пак колко струва вадене на зъб?

# 8
  • Мнения: 1 671
Huba_Buba , на този въпрос може да ти отговорят само в кабинета, все пак това не е кило домати, всеки случай е различен  Wink. Като се обадиш и обясниш за какво става въпрос - ще те ориентират за цените. Аз така постъпих.

# 9
Някой може ли да ми даде gsm на д-р Венков,спешно!!!

Общи условия

Активация на акаунт