Фотографията, като зряла жена на 33

  • 19 491
  • 454
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Като станат големи ще питат "ама аз ли съм правил така?" Laughing
Като се има предвид, че това са моите две гарджета, т.е. брат и сестра, очаквам в предпубертетния период да кажат "Пфууу, как съм могъл да я/го целувам" Grinning

Мерси за препоръчките, ще пробвам ЧБ, но утре на служебния компютър, че от домашния само с кроп и ротейт мога да действам. Така съм му наблъскала харда с какво ли не, че вече няма място за никакъв софтуер.
Сега се заглеждам по едно малко лаптопче с таблет. Някой от вас ползвал ли е таблет за обработка? Чудя се дали ще може да ми върши работа във ФШ или Корел. Особено в Корела тези криви ме морят доста... ще ми се да мога да си ги рисувам по-лесно.

Херко, добро начало. Да му имам закачливия закачливия поглед... Страшен е!  bouquet
И на мен ми е крив фликъра  Wink

p.mariana, идеята на първата снимка (с булката) е много добра, но изпълнението не е много прецизно. По-мека гума за контурите на жената щеше да ти свърши по-добра работа.

windy [YES], чудесни фрезии. Много свежо изглежда.
Ефекта с преливката на фона (горе в дясно) със светкавица ли си го докарала?

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
кое ви е трудно във фликр?

Самата организация на сайта е доста по-различна от другите сайтове за качване на снимки.
Има някои специфични неща по него. Например, когато във фотобъкет триеш снимка от някой албум, а в същото време я имаш качена и в друг, втората не се изтрива. При фликър забелязах, че не е така.

Сигурна съм обаче, че е въпрос на свикване.

# 107
  • Мнения: 6 039
Jade, във Фликр няма албуми, има сетове, към които присъединяваш вече качена снимка, Така с едно качване можеш да я вкл. в много сетове. Затова като я изтриеш, тя изчезва от сетовете.
Аз много харесвам ФликР, както и повечето тук де:Simple SmileSimple SmileSimple Smile

 Куче в чекмедже
, много сладък бебок, вече е готов да участва в сесиите ти. Налко въздух отдолу ми лимсва на мен, но какво от това:)Simple SmileSimple Smile

 windy [YES]
чак ухаят тези фрезии. мммммммммммм.

Лекси, аз предпочитам без обработка /освен ако не се налага/ снимките ти са хубави:)Simple SmileSimple Smile

днес и вчера поснимах вкъщи, ето малко материал

http://flickr.com/photos/9457358@N05/

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Jade, във Фликр няма албуми, има сетове, към които присъединяваш вече качена снимка, Така с едно качване можеш да я вкл. в много сетове. Затова като я изтриеш, тя изчезва от сетовете.
Анджък де, това му е специфичното Wink

много цветни и весели снимки  Grinning

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 22:35 от Jade

# 109
  • Мнения: 4 371
Малена, с удоволствие разгледах всичките ти снимки. Моделът ти е един път.

# 110
  • Мнения: 702
Благодаря ви за посрещането  Hug
Ето линк към профила ми във ФМ


http://photomoment.bg/folder/portfolio/829


и към ФК

http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=69915

Към други сайтове няма да ви давам линкове защото снимките се повтарят.
Признавам, че в снимките ми има доста фотошоп  Embarassed

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Признавам, че в снимките ми има доста фотошоп  Embarassed
Ама на място  Wink

Ето това дърво много ме впечатли.  bouquet

# 112
  • Мнения: 2 242
много хубави кадри сте пуснали, мислех да лягам но ще повися във фликър Mr. Green
Добре дошли на всички нововключили се и от мен  Hug
Да се запиша все пак с нещо  Laughing


 

# 113
  • Мнения: 1 910
Jade, няма светкавица. Лампата осветяваше цветето и аз просто се наместих спрямо осветено-неосветената част.

шоши, вярно доста ФШ, но то и за това си трябва талант.  yes
Имаш чудесни неща, аз си харесах много тази

Slavi, тази с Крум (мисля) е чудесна!

# 114
  • Мнения: 2 242
изивнявам се за спама windy [YES] точно теб се боря да открия във фликър??? дай линк
ПС да Крум е, мерси  Hug

# 115
  • Мнения: 1 910
Slavi , гледам - открита съм. Grinning Сложих те и в контакти. Реших, че това е причината да не можеш да ме намериш.

# 116
  • Мнения: 405
Ето и от мен малко street



Nikon D300 & Tamron 17-50/2.8

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
кое ви е трудно във фликр?
Направо незнам даже и да ти кажа какво ми е трудно. Немога да се ориентирам въобще. Нито как се качват..нито имена...абе просто цъкам ей така и даже незнам какво правя.
Май качих двете снимки там http://www.flickr.com/photos/34258413@N03/?savedsettings=3302909 … 6#photo3302909676 ама дали е така незнам Rolling Eyes
Много хубави фотоси сте пуснали Hug Особено на Слави полето Hug Куче в чекмедже /уф ма Вечке утрепа ме с този ник Mr. Green/ много са ти хубави фотосите....ама и моделите ти са един път.
И понеже сутрин докато пия кафе няма какво да правя ето сладурите на Джейд и Митя в черно-бели нюанси Crazy
 

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 07:08 от Хера

# 118
  • Мнения: 6 039

Сега се заглеждам по едно малко лаптопче с таблет. Някой от вас ползвал ли е таблет за обработка? Чудя се дали ще може да ми върши работа във ФШ или Корел. Особено в Корела тези криви ме морят доста... ще ми се да мога да си ги рисувам по-лесно.


Чак сега се зачетох.
Имам HP Pavilon with tablet  Има 2 основни недостатъка, предполагам, че този който си избрала няма да е по-добър, защото е поти 2 пъти по-евтин. Та:
1. дисплеят не е много хубав, като на обикновен лаптоп, не става за обработка.
2. таблета е много хубав за презентации, за бележки, но не и за обработка във ФШ или Корел. Имам друг таблет, на Ваком, несравними са. За рисуване просто забрави.
Т.е. мисля си, че изобщо не си струва да се подлъгваш заради таблета.

# 119
  • Мнения: 702
Slavi , снимката с детенцето е много сладурска   Peace

Аз си имам един модел в къщи, който изобщо не ми съдейства. Всеки кадър е откраднат или измъчен.

Искам да попитам как се качва тъмбнейл или по малък размер на снимка?

Общи условия

Активация на акаунт