Помагайте!

  • 4 027
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
По принцип от близо година не се пазим но не сме се и засили кой знае колко да бебеправим.Е до сега няма резултат.
Аз по принцип имам страшно болезнен цикъл.Пих Ясмин няколко месеца.
Сега съм го спряла.Пап2 съм от изследването преди 2 месеца на което излезе,че имам влагалищна инфекция и левкоцити+++. Лекарката ми предписа Фасижин -4 хапчета на веднъж аз и партньора,Далацин-7 вечери по една доза във влагалището и Лактажин след един цикъл за възтановяване на микрофлората.
Сега ги слагам.Обаче лекарката на предния преглед ми разви едни теории,че нямало нужда да си изследвам хормоните тъй като след като имам болезнен цикъл това само по себе си говори,че имам овулация на 99% тоест,че няма проблем с хормоните.
И ето,че чудо-преди малко направих тест за Ову и две чертички еднакво наситени Heart Eyes Наистина много се радвам !!!!Обаче сега не можем да се възползваме тъй като пием лекарства при това влагалищното лекарство е антибиотик и се притеснявам,че ако забременея може да се окаже фатално.
Всъщност не знам какво да помагате,по-скоро да споделя радостта си. Поне единия проблем го изключвам.И ще се моля от следвашия месец и ние да се похвалим Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 268
Успех, мила, стискам палци, бъди сигурна, че имаш пълната подкрепа на всички тук!
Само да не ти става фикс-идея, спокойно и не мисли много за бебето като основна цел при правенето на любов, а просто се наслаждавай и съм сигурна че скоро ще ни се похвалиш с 2 чертички не само на теста за овулация , ами и на един Шуър Чек!  bouquet

# 2
  • Мнения: 404
Ами това е чудесно.Смятам, че няма от какво да се притесняваш на този етап.Щом я има овулацията ......Пожелавам Ви успех.  bouquet

# 3
  • Мнения: 293
Просто понеже не ставаше толкова време бях предубедена,че сигурно нямам овулация.
Даже сигурно подсъзнателно не съм проверявала до сега , защото си мислех,че няма да имам.
Бях предубедена,че след като толкова много ме боли по време на меснтруация нещо не ми е наред с хормоните,а то се оказа точно обраното.

Това не значи,че не може да се окаже,че има друг проблем. Rolling Eyes Но за сега едното поне го изключвам Praynig

# 4
  • Мнения: 629
Успех!!! Сигурна съм, че всичко ще е наред. А като си видяла двете чертички на ову теста не стой пред компютъра, а грабвай таткото Simple Smile
А тоза за болезнения цикъл и овулацията за първи път го чувам?!?! Наистина ли има такава зависимост?

# 5
  • Мнения: 718
Страхотно за 2-те чертички.  Hug
Но е най-добре да сте в перфектно здраве като бебеправите, т.е като приключи лечението и всичко е ок. Peace
Успех и да се похвалиш скоро! Hug

# 6
  • Мнения: 90
Наистина е много вълнуващо като видиш двете чертички на теста за овулация.
Най-добре се пазете този месец, заради лекарствата и за да си спокойна, че нищо няма да навреди на бъдещото ти бебче.
От другия месец пак тестче и  luvbed
Желая ти успех. Hug

# 7
  • Мнения: 130
AGAPH наистина е страхотна новина за 2 чертички за ову.,но искам да ти кажа че при мен цикала също е мног болезнен но си имам и хормоналните проблеми,не мисля че едното има общо с другото даже мисля че по болезненият цигъл може да се разберат проблемите с хормоните,поне при мен беше така newsm12,Дано твията лекарка е права но за всеки случаи си пусни едни хормончета.УСПЕХ newsm10

# 8
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
... тъй като след като имам болезнен цикъл това само по себе си говори,че имам овулация на 99% тоест,че няма проблем с хормоните ...
Ти направо ме хвърли в джаза!  Crazy Това значи ли, че при мен след като цикълът ми преминава без всякакви болки, овулация липсва?!  newsm78 Ову тестове никога до сега не съм правила, но ти сериозно ме караш да се замисля. Не съм просветена по въпроса, я някой, който е по - компетентен по темата да сподели.  Thinking

# 9
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не мисля,че има връзка между едното и другото.Аз също съм с болезнен цикъл, но това не пречеше да имам и хормонални проблеми Crazy

# 10
  • Мнения: 1 334
Няма връзка болезнен цикъл и овулация Naughty Да не говорим,че прекалено болезнения цикъл дава предпоставки за не дотам приятни диагнози...Единствено лекар може да докаже дали има овулация.Предполагам е ясно,че един тест за овулация не доказва нито нейното наличие,нито нейното отсъствие.

# 11
  • София
  • Мнения: 639
...Единствено лекар може да докаже дали има овулация.Предполагам е ясно,че един тест за овулация не доказва нито нейното наличие,нито нейното отсъствие.
Peace

# 12
  • Мнения: 293
Момичета сега да ви обясня.Как е при мен де и какво каза моята доки - това в никакъв случай не значи,че и при вас е така.
Значи аз откакто се помня и откакто има цикъл съм с невероятни болки,стигам до припадане,не мога да стоя без свещички,просто съм като труп,пребледнявам абе ужас.Именно за това тя ми беше изписала Ясмин и наистина докато го пиех нямах никакви болки-не можех да повярвам,че това е възможно, просто бях на 7мото небе.Обаче тъй като искаме бебче, а още повече,че съм пушачка,а не е добре да се приемат с цигари, а постоянно като ги пиех ме тормозеха гъбички,реших да ги спра и да действаме.Обаче се замислих защо като ги пия не ме боли грам , а като не ги пия умирам от болки и си помислих,че може би защото те ми набавят даден хормон,който може би при мен е занижен и споделих това с лекарката преди да си пусна хормони. Съмнявам се и за ендометриоза но се успокоявам с : 1. Ендометриозата е заболяване, за което можем да съмняваме тогава и само тогава когато цикълът НЕ е бил болезнен от самото начало, а на по-късен етап става  болезен.Тогава може да се говори за такъв проблем.А моя цикъл откакто се помня си е такъв. 2.Лекарката каза,че за дисменореята ( болезненния цикъл ) до сега няма човек,който да я е обяснил научно от какво,как и защо.Просто има такива жени.
В края на цикъла ми изтича кафяво и я попитах нормално ли е, да не би да са шоколадови ендометриозни кисти , а тя твърдо отрече тъй като каза,че при шоколадовите кисти течността не изтича навън.
И в края каза,че не е нужно да си пускам хормони на този етап.Обясни ми,че Ясмина подтиска овулацията,затова и няма болка докато го пия.Самите болки при цикъл са продиктувани именно от овулацията,цикъл без овулация не може да боли.Тоест след като имам такива болки на 99% имам овулация следователно на тоя етап да хвърля 100 лв за хормони не е нужно.

Това е   bouquet

# 13
  • Мнения: 293
След този преглед си изчаках 14 ден от цикъла и направих тест за Ову който беше с две наситени червени чертички,затова реших да се похваля Simple Smile Дано да съм била от полза на някой  Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съветвам те да мине лечението първо.От другия цикъл започни дамериш температурата ректално и да правиш тестове за овулация.Има много информация в библиотеката.А ние сме насреща да помагаме.Ще се види има ли двуфазност в графиката,тоест има ли овулация.Другото,което е най-сигурното е да ходиш на фоликулометрия,но при добър лекар.Проследи ги тези неща. Hug

# 15
  • Мнения: 293
Защо казвате,че тестовете за овулация не могат да покажат налична такава или липса на такава??? newsm78

# 16
  • Мнения: 319
Понеже имам възпаление на шийката (нещо което се случвало много често) и ми изписаха същите лекарства казах на дотора,че не се пазим и може да сме бременни, той категорично забрани да ги пия докато не ми дойде. Каза, че тези въспаления не били опасни за бебето, но лекарствата са. Ако сме бременни ще се лекувваме чак след 3 м. с други лекарства. И нещо друго - възпалението не пречи на бебето, но пречи на самото забременяване. Не го прави невъзможно, но намалява шансовете. Също и няма ясно изразени симптоми и можеш да си го имаш много време без да разбереш. Аз лично го открих с тестове при микробиолог. Когато на мойта АГ и казах,че имам леко течение тя ми пусна тест само за гъби и когато се оказа, че нямам, каза че това сигурно е цервикална слуз.

# 17
  • Мнения: 1 334
Защо казвате,че тестовете за овулация не могат да покажат налична такава или липса на такава??? newsm78
Тестовете за овулация отчитат хормона ЛХ.Съответно когато има пик на този хормон,имаме 2 еднакви черти.Но има много фактори,които могат да повлияят на резултата.Понякога може да даде положителен резултат,но все пак на не настъпи овулация.При ПКЯ чертичките са си 2,но овулация няма,защото там ЛХ си е перманентно увеличен.Или пък друг вариант.Не си спазила точно определеното време за неуриниране и теста може да покаже отрицателен,а реално овулация да има.

# 18
Най-сигурния начен за доказване на овулация е фоликуметрията.  Peace Не , че см против тестовете, но ако опитваш от година мисля, че намя да е излишно да се проследиш и да си видиш хормоните. От опит ти казвам, че така се лъгах 3 години и сега съжелявам, но всеки решава сам. Пожелавам ти бързо да сее излекуваш и да се похвалиш с положителен тест. Wink

# 19
  • Мнения: 293
Понеже имам възпаление на шийката (нещо което се случвало много често) и ми изписаха същите лекарства казах на дотора,че не се пазим и може да сме бременни, той категорично забрани да ги пия докато не ми дойде. Каза, че тези въспаления не били опасни за бебето, но лекарствата са. Ако сме бременни ще се лекувваме чак след 3 м. с други лекарства. И нещо друго - възпалението не пречи на бебето, но пречи на самото забременяване. Не го прави невъзможно, но намалява шансовете. Също и няма ясно изразени симптоми и можеш да си го имаш много време без да разбереш. Аз лично го открих с тестове при микробиолог. Когато на мойта АГ и казах,че имам леко течение тя ми пусна тест само за гъби и когато се оказа, че нямам, каза че това сигурно е цервикална слуз.

Аз пия лекарствата заради резултат от цитонамаска Пап2, много левкоцити и инфекция. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
За съжаление,положителния ову тест не е повод за радост,просто защото нищо не означава сам по себе си.Ако имаш доказана чрез фоликулометрия овулация-да,тогава може да си правиш тестове,за да определиш най-благоприятните дни.Но тестовете не доказват овулация,а само повишаване на ЛХ.Какво става след като той се повиши,това тестовете не могат да ти покажат.Съгласна съм с Аниа,пример:имаш пол.тест,но след това фоликула вместо да се спука,остава задържан и впоследствие-киста!

# 21
  • Мнения: 293
Защо казвате,че тестовете за овулация не могат да покажат налична такава или липса на такава??? newsm78
Тестовете за овулация отчитат хормона ЛХ.Съответно когато има пик на този хормон,имаме 2 еднакви черти.Но има много фактори,които могат да повлияят на резултата.Понякога може да даде положителен резултат,но все пак на не настъпи овулация.При ПКЯ чертичките са си 2,но овулация няма,защото там ЛХ си е перманентно увеличен.Или пък друг вариант.Не си спазила точно определеното време за неуриниране и теста може да покаже отрицателен,а реално овулация да има.

Да обаче аз се надявам при мен наистина да има овулация тъй като усещам болки всеки месец в един от яйчниците точно на 14,15,16 ден от цикъла и затова все си мисля,че е Ову newsm78

# 22
  • Мнения: 293
Оф момичета направо ме шашнахте и пак малката ми радост се превръща в размисли дали или. Cry

И още нещо -ако имам някакви възпаления на шийката то няма ли да се видят при цитонамазка? Ако имам някакви кисти то няма ли да се видят на видеозон?

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 20:58 от AGAPH

# 23
  • София
  • Мнения: 4 884
Оф момичета направо ме шашнахте и пак малката ми радост се превръща в размисли дали или. Cry
Никой не искал да те шашка HugПросто не може да ти кажем ,че всичко е ок,като не знаем дали е така.Отиди на фоликулометрия 2-3 месеца и ще се изясни им ли ову или не.Най-важното е човек да търси причините и да не се заблуждава.Мисля,че няма да е лошо да се посъветваш с друг гинеколог.Болезненият цикъл рядко може да бъде интерпретиран като нещо положително,камо ли като сигурен признак за ову Peace

# 24
  • Мнения: 1 334
AGAPH,идеята на форума не е да се шашкаме взаимно,а да може всеки да изкаже своето мнение по даден проблем.Ние не сме лекари.Не ни е било за цел да те притесним,а по-скоро да си обърнеш малко повече внимание.И категорично мога да кажа,че лекарката,която посещаваш има меко казано доста пропуски.На първо място трябва да се види как са хормоните.Никой тук не твърди,че ти нямаш овулация Wink Но аз не разбрах дали лекар я е доказвал.


П.П.Изследвала ли си се за хламидия?

# 25
  • Мнения: 293
Не,лекарката просто искаше да ми обясни,че Ясмин не ми набавят даден хормон,а по-скоро подтискат овулация затова и когато ги пия нямам болки.Това беше основното,което искаше да каже. Затова като не ги пия имам болки,защото имам овулация най-вероятно .Има логика в това. Вие как можете да ми обясните липсата на каквито и да е болки при вземане на противозачатъчни?При положение,че без тях се гърча от болки? Tired

За хламидия не съм . Това е следващото , което ще изследвам....

# 26
  • Мнения: 1 334
Причината да се чувстваш добре от противозачатъчните е,защото те влияят на баланса между естрогени и прогестерон.Когато има обилен и болезнен цикъл обикновено има завишени естроегени.Затова ти трябва да приемаш препарати с превес на прогетогени.Ясмин е точно такъв препарат.Той съдържа
Дроспиренон,който е синтетичен прогестерон.

# 27
  • Мнения: 293
Оф вече съвсем се шашнах.Смятам другия месец да използваме Овуто и дано резултата ни е едно стрелче за каквото си мечтаем  Rolling Eyes
Ако ли не....ще видим.Пак ще ходим при доки и ще започваме с изследванията.Както казах от една година не се пазим но и не целим Ову и т.н. и досега не сме правили никакви изследвания освен мойте обичайни прегледи,гъбички и т.н...

# 28
Най-добре другия месец се проследи при лекаря ти за да си сигурна в овулацията ти. Болките не винаги съпровждат пукането на фоликули, защото прага е различен и едни я усещат, други не. Пожелавам ти успех и не си губи времето с тестове, след една година е редно да се прегладаш сериозно. Peace

# 29
  • Мнения: 1 085
Цитат
Няма връзка болезнен цикъл и овулация  Да не говорим,че прекалено болезнения цикъл дава предпоставки за не дотам приятни диагнози...Единствено лекар може да докаже дали има овулация.Предполагам е ясно,че един тест за овулация не доказва нито нейното наличие,нито нейното отсъствие.
Peace

[/quote]

Какво искаш да кажеш с това.Аз имам прекалено болезнен цикъл и нищо ми няма, доктора каза че всичко ми е ок.Недей така да казваш неща с които не си на ясно защото някои момичета които имат и те болезнен цикъл и като прочетат поста ти ще хукнат по доктори и то може би за няма нищо. Naughty

# 30
  • София
  • Мнения: 102
Напълно подкрепям мнението на volleyball Peace
Няма нито права,нито обратна връзка между болезнен цикъл,овулация и гинекологично здраве като цяло.Наличието /липсата на овулация  може да бъде доказано само чрез фоликуметрия.
ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ, тук целта ни не е да се плашим или объркваме взаимно,а да си помагаме.Ако попрочетеш малко литература, можеш сама да се увериш, че прекалено болезнената менструация се сочи като ВЪЗМОЖЕН симптом на някои гинекологични заболявания, в това число и на ендометриоза.Това не изключва опцията да си абсолютно здрава и пак да имаш болезнен цикъл,но темата не беше точно за това Peace

Успех на авторката!  bouquet

# 31
  • Мнения: 293
Напълно подкрепям мнението на volleyball Peace
Няма нито права,нито обратна връзка между болезнен цикъл,овулация и гинекологично здраве като цяло.Наличието /липсата на овулация  може да бъде доказано само чрез фоликуметрия.
ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ, тук целта ни не е да се плашим или объркваме взаимно,а да си помагаме.Ако попрочетеш малко литература, можеш сама да се увериш, че прекалено болезнената менструация се сочи като ВЪЗМОЖЕН симптом на някои гинекологични заболявания, в това число и на ендометриоза.Това не изключва опцията да си абсолютно здрава и пак да имаш болезнен цикъл,но темата не беше точно за това Peace

Успех на авторката!  bouquet


За еднометриозата писах малко по-нагоре. Аз също се съмнявах. Но единственото,което ме крепи да вярвам,че не е ендометриоза е ,че когато се говори за заболяване става дума за болки след известно време, а моя цикъл откакто се помня е болезнен тоест първично болезнен.  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 085
А аз просто искам да ти кажа че имам страшно болезнен цикъл и съм си напълно здрава(проверено е).Така че нека не плашим младото поколение......

# 33
  • София
  • Мнения: 4 884
Цитат
Няма връзка болезнен цикъл и овулация  Да не говорим,че прекалено болезнения цикъл дава предпоставки за не дотам приятни диагнози...Единствено лекар може да докаже дали има овулация.Предполагам е ясно,че един тест за овулация не доказва нито нейното наличие,нито нейното отсъствие.
Peace


Какво искаш да кажеш с това.Аз имам прекалено болезнен цикъл и нищо ми няма, доктора каза че всичко ми е ок.Недей така да казваш неща с които не си на ясно защото някои момичета които имат и те болезнен цикъл и като прочетат поста ти ще хукнат по доктори и то може би за няма нищо. Naughty
[/quote] ooooh!
Нека не реагираме като ощипани госпожици,никой не е имал предвид конкретно твоя случай!Това,че си с болезнен цикъл,но си здрава,е наистина чудесно!За съжаление, това далеч не означава,че всички момичета с болезнен цикъл са в добро гинекологично здраве!Що се отнася до това,че поста на Аниа може да провокира някои момичета да посетят лекар,не виждам нищо лошо в това.Съвсем в реда на нещата е да посетиш доктор,ако нещо те боли,а и така е редно Peace

# 34
  • Мнения: 332
Защо се карате? newsm78
 И аз съм на мнение, че няма връзка болезнен цикъл и овулация, но няма връзка и неприятните диагнози. Пък и на всеки 20 нераждали само една е без болезнен цикъл, което не прави останалите 19 болни от нещо. Вярно е, че не ги прави и здрави, но пък дайте да не се шашкаме излишно Naughty

# 35
  • Мнения: 293
Аз мисля,че трябва да се разграничават нещата. Има понятие ,,дисменорея,, като диагноза за болезнен цикъл , която сама по себе си нищо не значи. Никой до сега не е успял да я обесни но е факт,че има много жени с такъв цикъл.
Една жена с болезнен цикъл може да има заболяване но може и да няма-което се отнася и за жени ,които нямат болезнен цикъл.
Тук ставаше дума за връзката силни болки-овулация. Едни са на едно мнение други на друго. Това в никакъв случай,не значи,че след като аз имам овулация и силни болки, то друга жена , която няма болки няма и овулация или пък ,че друга жена,която има болки също има и овулация.

  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 382
Връзката между болезнен цикъл и овулация ще да е някакво нововъведение в медицината Wink.
Овулация се доказва единствено и само с фоликулометрия.И това е първото изследване ,което се прави след спермограмата Peace.

# 37
  • Мнения: 293
Логиката е ,че цикълът боли от овулацията.Когато тя се подтисне няма болка.
Дали има връзка или не , не знам но аз имам и болки и овулация Hug Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 268
Браво за овулацията!!!!
Дано скоро имаш и още нещо......  Hug

# 39
  • Мнения: 2 382
Повечето момичета най-добронамерено се опитаха да ти обяснят, че това са глупости, но щом си решила, продължавай да си пръскаш парите на вятъра Peace.
Това е почти толкова култово, колкото зелката с прясното мляко и определено ще влезе във форумския фолклор Laughing

# 40
  • Мнения: 293
Ама аз не пръскам пари . Плюс това си усещам овулацията тъй като е болезнена.
Не твърдя,че има връзка между двете,а това,че имам овулация.
Исках да се похваля ама вече съжалих. ooooh!

# 41
  • Мнения: 268
AGAPH, аз стигнах до същото мнение. В началото бях много ентусиазирана когато разбрах, че ще си имам бебче, но някои от момичетата тук явно са забравили каква е емоцията и ме позастреляха с изказвания от типа  "Бялкова , разбрахме вече, радостта ти става натрапчива!" . И аз реших, че освен момичетата , които влизат тук, за да помагат с каквото могат и да си изяснят, каквото не им е ясно, има и доста такива, които явно влизат във форума, за да си покажат раздразнителността от радоста на хората!
Просто не обръщай внимание! Радвай си се на овулацията, защото след нея може да последва и ...... Praynig

# 42
  • Видин
  • Мнения: 4 921
AGAPH, аз стигнах до същото мнение. В началото бях много ентусиазирана когато разбрах, че ще си имам бебче, но някои от момичетата тук явно са забравили каква е емоцията и ме позастреляха с изказвания от типа  "Бялкова , разбрахме вече, радостта ти става натрапчива!" . И аз реших, че освен момичетата , които влизат тук, за да помагат с каквото могат и да си изяснят, каквото не им е ясно, има и доста такива, които явно влизат във форума, за да си покажат раздразнителността от радоста на хората!
Просто не обръщай внимание! Радвай си се на овулацията, защото след нея може да последва и ...... Praynig

Малко е грозничко и не на мястото си във всяка тема в подфорум ИСКАМ БЕБЕ да виждам твойте хвалби, че си успяла на първия месец и си много щастлива.Знам колко е вълнуващо да видиш 2те чертички!Но има много по-важни неща от това, като например бременността ти да върви леко и безпроблемно и накрая да гушнеш здраво бебе.Тук има момичета, които чакат своето чудо с години, и някак не е удобно със всеки твой пост да им натякваш как те не успяват, а видиш ли ти си хванала от въздуха едва ли не.Има си подфорум Бъдещи и настоящи майки - иди се хвали и изявявай там.
В случая има една думичка, която ти явно не знаеш - ТАКТ се казва  Peace
AGAPH , много хубаво че си "усещаш" овулацията, ама тя не зависи само от твойте усещания и размисли.Иди на фоликулометрия и тогава вече можеш да кажеш имаш или не  Peace

# 43
  • Мнения: 268
Аз не смятам за грозно да споделиш радостта си и да вдъхнеш надежда на останалите, момичета, които също от доста време мечтаят за това! ИЗВИНЯВАЙ !!!

# 44
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Е щом точно ти им вдъхваш доверие, ок  ooooh!

# 45
  • София
  • Мнения: 102
Ами на мене лично позитивните постове и добрите новини ми вдъхват далеч повече надежда и ми действат мноого по-успокоително,от злобарските коментари и менторското размахване на пръст ! Peace

П.С. Жалко,че дори такъв прекресен момент от живота на жената като бремеността ,неможе да направи някои жени и бъдещи майки по-добри. Confused

П.С.2 Извинявам се на авторката за спама и и желая късмет и скорошно сбъдване на най-съкровените мечти! Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 268
Е щом точно ти им вдъхваш доверие, ок  ooooh!
Да, определено мисля че аз бих могла да им вдъхна надежда с позитивизма си, а не  мненията и коментари на хора с твоето мислене, които не могат да изтърпят еднодневната радост на току-що научилите ,че ще стават майки.
Amanita, извинявай ! С това ще приключа спора, че започна да става грозно! Не му е мястото тук!

# 47
  • Мнения: 9 973
губи се смисъла на темата и не виждам защо мод не я е заключил още?Не намирам смисъл да чета последните страници...просто е срамно да си дърпате косите за глупости...Едната има овулация,другата има бременност,а аз пък имам самолет Crossing Arms ха гръмнете ми сега  Whistling
Като ученички пред второкурсник сте  Naughty

# 48
  • Мнения: 293
Когато някой стои тук с години и няма бебе и се е отчаял, в темите за проблемите всички са много мили. Обаче когато в един момент види искра надежда и светъл лъч или му се е случило най-хубавото бива линчуван,че не му било мястото тук.Аз по същия начин исках да се похваля,защото наистина се бях сериозно притеснила след някои случили се неща и докторката ми обясни едно по едно кое как и ми вдъхна светлина ,че няма нищо страшно и,че засега няма място за притеснение.

Преди да дадете съвет или злобно изказване просто се опитайте да помислите как бихте се похвалили вие ако на вас се случи нещо такова.

За момента нямам намерение да ходя на фоликуметрия. Ще се доверя на тестовете. Ако не стане- тогава ще се захвана по-сериозно.

Не мисля,че в постовете на Бялкова липсва такт. А тези,които не се радват за нея и го изказват постоянно какво им липсва?

# 49
  • Мнения: 319
Съжалявам, яе се намесвам ама това запояна да прилияа на лов на вещици. Радва се жената, не мойе ли? И вместо да споделите радостта... smile3511

# 50
  • Мнения: 1 586
Честно да ви кажа:
Срам ме е, когато чета постовете ви Embarassed А бях забравил, какво е да те е срам от делата на други  Sad

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Много възмутени видях тук.

Общи условия

Активация на акаунт