До кога с мен момченцето в тоалетната и банята?

  • 14 254
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Здравейте, моето момченце е на 3,5м но все още влиза с мен в тоалетната,къпем се заедно, но той не се впечатлява от голотата ми? До кога е приемливо момчето да вижда майка си гола? Мен лично не ме притеснява,но си мисля дали това рано или късно ще трябва да се прекрати или той ще започне да ме отбягва като започне да расте и да разбира повече.
При вас как е при майките с момченца?

# 1
  • Мнения: 959
Не съм чакала, да започне сам да ме отбягва.
Не помня на каква възраст беше ( относително след 2), започнах да му обяснявам, че в 00 всеки човек ходи сам (не само аз).
За къпането, като по малък го къпеше баща му, сега се къпе сам - в смисъл той във ваната, някой от нас отстрани му помага.

# 2
  • Мнения: 625
Моят син сам започна да се "срамува" от нас преди около 5-6 месеца,т.е. когато беше на 3,5 години.Сега не позволява никой да го притеснява докато е в тоалетната и се сърди,ако види,че го наблюдаваме.Вика ни накрая да му помогнем с бърсането на дупето.А за къпането-ние го къпем(или аз или баща му),но само той е гол,аз стоя отстрани и асистирам.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 352
Моят герой се къпе с тате . Но другите работи ги върши сам на тоалетната , само ме вика да му затворя вратата , защото миришело . Така се изразява . Понякога влиза при мен , когато се къпя , за да ми каже нещо , но досега не е казал нещо относно моята голота . Обаче каза , че момичетата в дг нямат п..., а имали само дупе . Което означава , че вече е огледал нещата и е видял някаква разлика . Поне за сега не ми е задавал въпроси относно разликите .

# 4
  • Мнения: 1 447
Ще следя темата.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За сега и ние се къпим заедно.Не се впечатлява.Ще следя темата

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  За влизането в банята, няма нищо лошо.Много родители нямат и намерения дакрият голотата си от децата.Това е въпроса на принципи и разбирания.Но да влизате двамата в тоалетната - смятам, че е време да го прекратиш.

# 7
  • Мнения: 3 611
Моят синковец (6 г.) не се впечатлява от голотата, може би щото никога не съм се крила. Не е проблем, докато съм в тоалетната да дойде и да ми каже нещо, разбира се не да стои и да ме притеснява; не е проблем и да се къпем заедно, макар че напоследък рядко се случва...
Абе както дойде, не си го правя на въпрос

# 8
  • Мнения: 2 448
Моят син е на 5 години, никога не сме се къпали заедно, защото на мен не ми е удобно да го къпя така, защото предпочитам да се къпя сама на спокойствие.
Все още се случва да ме види гола, но не се впечатлява особено. Забелязва го някак радостно, но го приема съвсем нормално.
Той обаче се срамува вече да ака пред мен, за пишкането не.

# 9
  • Мнения: 299
Не го пускам с мен в тоалетната вече , за банята още се случва да влизаме заедно, но вече ще спирам. Имах случка с племенника ми , когато беше на 3 г се наложи в заведение да влезнем заедно в тоалетната и като ме видя почна да се хихика и да ми казва че дупето ми е изяла пишката. След това го разгласи и на другите , аз бях  Embarassed . Затова край с ходенето заедно до 00 , а и в банята.

# 10
  • Мнения: 2 475
И сега отбягвам синът ми да влиза в тоалетната,когато съм там.Но се къпем заедно всяка вечер.Мислила съм кога ще огранича пълната си голота пред детето и може би ще е скоро.

# 11
  • Мнения: 242
Синът ми се къпе и ходи до тоалетната само с баща си още от бебе.Обичам сама да се къпя!И вече не се разсъбличам пред него,защото почва да се хили и да ме щипе по зърната   Embarassed,а е само на 2,7год  ooooh!

# 12
  • Мнения: 281
Не защото голотата е срамна,а когато вече нямаше нужда от мен в банята и тоалетната,спряхме да ги посещаваме заедно.И така постепенно и от самосебеси се получи.Той стана самостоятелен от възрастна си.

# 13
  • Мнения: 22 513
Не се притеснявам от голотата си,както и детето.До тоалетна не ходим заедно отдавна ,но него започна да го е срам вече от нас.

# 14
  • Мнения: 7 263
Моите синове са вече големи - на 11 и на 7, но все пак мога да се включа. Никога не сме се къпали заедно \ само понякога по почивки да речем\ така че на този въпрос ще отговоря по друг начин. От малки те са във ваната и някой от нас ги къпе - сапунисва, трие, мие косичка и толкова. Спрях да къпя големия на около 6-7, приблизително на толкова спрях да къпя и малкия - е от време на време ги наглеждам, защото понякога излизат със сапун по косата или пък със сух гръб  Rolling Eyes Party
Но от друга страна никога не съм се крила от тях - в смисъл и до ден днешен биха могли да ме видят без дрехи - не че се разхождам така из къщи, но не се притеснявам и не крия голотата си.
В тоалетната влизаха с мен само като бебета - до към 2 годинки, след това се отказаха постепенно.

Общи условия

Активация на акаунт