Карлово и Сопот - пияни от любов и вино!

  • 11 916
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 232
Ай сега казвайте какви манджи ще готвите днес, с по-малко цапане да е. Едната ми идея е яйца на очи. Други?
Grinning Многолистни закуски от хот Laughingизпързаляхме се и излезнахме ама умряхме от студ.
Мики не си само ти бялата птица аз два дена незнам ,че имаме нова тема и си мисля,че домакинствате ли домакинствате без вода Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 360
E,не е чак такъв проблем де...Хората цял живот живеят без вода,ние за някакви си 10 часа се вайкаме WinkПък като няма какво да се яде и пържолките стават Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 232
E,не е чак такъв проблем де...Хората цял живот живеят без вода,ние за някакви си 10 часа се вайкаме WinkПък като няма какво да се яде и пържолките стават Mr. Green
бе ние профилактично да си поревеме.Тути права си за това как хората живеят без вода,справка индийските филми наскоро гледах Бедняка милионер този който е номиниран за оскар е няма такава мизерия.А нашите баби как са носили менците с вода а Laughing

# 33
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
ее ай сега кой живеел без вода,който както си го е направил.
у нас вече има вода Laughing

# 34
  • Мнения: 3 360
  sport027 help има ,имаааааааааsmile3501

# 35
  • Мнения: 3 166
У нас водата дойде още на  обед!

Ели, ти що не спиш?

Мики, имам въпросчета аз към теб за пустото захранване, ама ще те набарам на скайп май, за да не занимавам тук всички!

# 36
  • София
  • Мнения: 70
У нас водата дойде още на  обед!

Ели, ти що не спиш?

Мики, имам въпросчета аз към теб за пустото захранване, ама ще те набарам на скайп май, за да не занимавам тук всички!

Питай направо тук, че и аз съм заинтересована Simple Smile

# 37
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елеее, на вас просто ви е рано за захранване, вече и карловските джипита препоръчват на поне 5 навършени. Аз съветвам да е със зеленчуково пюре или каша, по избор на майката. В кърмаческия подфорум има много хубава тема Примерна схема на захранване, там може да прочетете много полезна информация. Не ви давам линк към темата, защото доста бързо се изписва.
Светле, питай, той скайпа ми е постоянно вкл.

# 38
  • Мнения: 3 166
Ок - питам тук тогава. Значи чета си аз в кърмаческия и събирам инфо,че да не задавам после тъпи въпроси. Попадам на следното -препоръчва се захранване след 6, след 7, че дори  и след 9-ти месец, а на едно място попаднах и след година. Peace Няма проблеми. Амбицирам се, че ще устискам колкото може повече. Обаче в същото време виждам, че повечето от момичетата в кърмаческия са захранили на 5-6 месеца. Защо се получава така? newsm78
Още повече, че вчера от педиатър, който считам за достатъчно кадърен отново бях посъветвана да захранвам. Та в крайна сметка съм в чуденка да захранвам или не. Вчера отново чух и това, че вече кърмата ми е бедна на минерали.  Thinking

Не съм захранила и засега стискаме кълки, ама не искам да се окаже,че съм го лишила от нещо. newsm78
Такиви ми ти размисил ме гонят. Confused
За капак май ще се окаже, че правим някаква реакция към Пентаксим. Цяла нощ се буди с рев,а сутринта имаше леко повишена Т.  Sad

Лек ден на всички! Hug

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Светле, това с липсата на минерали е пълна глупост. Както и че, АМ е по-добро откъм желязо, вит. Д и разни други неща. Вярно е, че кърмата е с по-малко съдържание на тези неща, спрямо АМ, но усвояемостта им е над 90%, срещу 30-40% в АМ. Препоръчително е до една годинка детето само да се запознава с различните вкусове, а не да се замества изцяло хранене. Затова може би някои казват, че захранват на 9 и повече месеци. Няма да го лишиш от нищо съществено. Ако ще се чувстваш по-спокойна, може да пробваш вече. То детето само ще си покаже дали е готово за захранване. Знам, че в Карлово трудно ще срещнеш разбиране защо не бързаш със захранването и ще се наслушаш на доста абсурдни твърдения. Виж това, а и самия сайт, има доста рецепти и интересни неща за здравословното хранене
http://mamaznae.com/wp/?p=77

# 40
  • Мнения: 3 166
Благодаря много!  Hug Ще стискаме още засега. Grinning Имах нужда от мъничко подкрепа - благодаря ти!

# 41
  • Мнения: 42
здравейте,и аз захраних след 6-ти.много рових и се чудих с каша ли със зеленчуково  пюре ли.в крайна сметка това е решение на майката.само моя съвет е да не даваш сокчетата,които нашите педиатри препоръчват.

имам една карта на памперс +няколко мечета.ако някой я иска да свирка.аз се отказвам от памперс,на всяко наакване се преобличаме до кожа.плюс това съм пуснала за всички играчки

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
мимчо, ели искаше, запазвам я от нейно име, като се появи да каже иска ли я още

# 43
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
искааам

# 44
  • Мнения: 7
http://surcare-bg.com/baby_422.php   ЕЙ СЛАДУРКИ Я СИ ДАЙТЕ ГЛАСЕЦА ЗА МОЯ  ГЕОРГИ И зА МАРИ НА БЕБЕШОРА:)

http://surcare-bg.com/baby_449.php

Общи условия

Активация на акаунт