Карлово и Сопот - пияни от любов и вино!

  • 11 931
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 343
готово

# 46
  • Мнения: 7
благодаряяяя!!!!  friendship

# 47
  • Мнения: 3 166
Гласувах! Peace

# 48
  • Мнения: 236
Така-имам следното чудене-защо след като изпратих карта за играта на Памперс на 29.01 (2 дена след Ирен,а тя си получи уолкъра преди 10 дена,например) нямам никакъв уолкър още?И дали въобще ще имам?Възможно ли е някъде да ми се е изгубило писмото или какво,нямам идея каква може да е при4ината....Някакви идеи?Някой ако е по-запознат...
Гласувах и аз PeaceГолеми сладури са Hug

# 49
  • Мнения: 7
Така-имам следното чудене-защо след като изпратих карта за играта на Памперс на 29.01 (2 дена след Ирен,а тя си получи уолкъра преди 10 дена,например) нямам никакъв уолкър още?И дали въобще ще имам?Възможно ли е някъде да ми се е изгубило писмото или какво,нямам идея каква може да е при4ината....Някакви идеи?Някой ако е по-запознат...
Гласувах и аз PeaceГолеми сладури са Hug
защо не им се обадиш да ги питаш директно на тел;024899491

# 50
  • Мнения: 0
Къде са тези мами от Карлово и Сопот? Много слаба агитка сте!!! Никой няма на фронта  Thinking

# 51
  • Мнения: 7
цоооп тук съм бре!!! Добре си дошла при наща скромна дружинка:))))))  bouquet

# 52
  • Мнения: 0
Половин час нагласям снимката и пак не става!!!  #Cussing out

# 53
  • Мнения: 7
 newsm12  СТАНАЛА Е БЕЕ smile3501

# 54
  • София
  • Мнения: 70
Елеее, на вас просто ви е рано за захранване, вече и карловските джипита препоръчват на поне 5 навършени. Аз съветвам да е със зеленчуково пюре или каша, по избор на майката. В кърмаческия подфорум има много хубава тема Примерна схема на захранване, там може да прочетете много полезна информация. Не ви давам линк към темата, защото доста бързо се изписва.

Офффф....Незнам дали ще мога толкова да издържа  newsm78  Другата събота навършваме 4месеца. Нашта педка днес ни каза захранването да става с плодово пюре  Rolling Eyes Защо се препоръчва със зеленчуково или оризова каша????

# 55
  • Мнения: 42
ще дам картата на микки Peace

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ок, ще предам за ели.
елеее, дори и по старата схема на захранване, плодово пюре са дава между храненията, защото няма голяма хранителна стойност, а и ако не се лъжа плодовите са без мляко. с плодово пюре не се замества хранене. до годинката трябва всяка хранене да е млечно. другото е, че плодовите повече дразнят стомаха. аз, напр., на Ачо не съм давала изобщо плодови пюрета и сокове. на около 7-8 месеца започнах директно със сурови плодове.
Данна, здр!

# 57
  • София
  • Мнения: 70
елеее, дори и по старата схема на захранване, плодово пюре са дава между храненията, защото няма голяма хранителна стойност, а и ако не се лъжа плодовите са без мляко. с плодово пюре не се замества хранене. до годинката трябва всяка хранене да е млечно. другото е, че плодовите повече дразнят стомаха. аз, напр., на Ачо не съм давала изобщо плодови пюрета и сокове. на около 7-8 месеца започнах директно със сурови плодове.

Ами, да. Моята педка каза плодовото да го давам м/у храненията, а не да замествам хранене. Като стигнем определени милилитри (забравих колко  Embarassed ) ще започваме със зеленчуково. Но за мене това също си е захранване,т.е. за мен всичко освен кърма или АМ си е захранване.

# 58
  • Мнения: 3 360
dannabg -добре дошла Hug
Петя,бебешорче-гласувах с удоволствие за сладурите Peace

# 59
  • Мнения: 133
Благодаря за гласуването! HugДанче,добре дошла!  bouquetАз дадох първо плодово пюре на 4 месеца,между храненията,а на 5 започнах със зеленчуково и изместих обедното хранене с него.Както е казала Микки плодовете по принцип повече дразнят стомахчето,но ако не сте имали много колики мисля няма проблем,поне при мен беше така.Отедел е въпросът колко ги яде тези плодови пюрета Crossing Arms,а като почнахме зеленчуковите грам не ги иска и не и давам(за ужас на бабите Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт