ПОМОЩ!!!

  • 993
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте всички,

Преди дни правих пункция и след това се получи хиперстимулация. Сега се пълня с вода по корема, бедрата и талията. Моля, ако някой от вас е преживял подобно състояние да сподели. Интересува ме колко време продължава и как по-бързо /и с какви средста/ да изведа водата от тялото си

# 1
  • Мнения: 108
Веднага се свържи с доктора си! Положението ти може да се окаже много сериозно.

# 2
  • Мнения: 65
Да, докторът ми знае, бях на системи, положи много грижи. Сега обаче съм вкъщи и трябва да чакам просто да отмине - затова ако някой го е преживявал моля да сподели . Едва стоя в седнало положение и ще съм благодарна ако споделите своите изживявания

# 3
  • Мнения: 4 700
Zнам, че аспержите много помагат. И мноооого течности.

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Яж аспержи, помагат да се отводни организма. Хавай по малко и начесто и пий айрян, но като цяло течностите да не са повече от 1,5 литра на ден.
Наблягай на протеините, защото организмът ти в момента губи ценни вещества. Може да си купиш направо протеинови десертчета, продават ги в хипермаркетите, аз съм си взимала от Хит.
Избягвай резките движения, не яж храни, които предизвикват газове.
Общо взето няма кой знае какво да направиш - почивай, пази се, организмът ти трябва да абсорбира течността в коремната кухина.

Преживяла съм го два пъти, единият път особено тежко, така че ти съчувствам. Доколкото разбирам си с първична хиперстимулация - не си правила трансфер още? Моите и двете бяха вторични - подувах се на 6-7 ден след трансфера.

# 5
  • Мнения: 2 259
Яж аспержи, помагат да се отводни организма. Хавай по малко и начесто и пий айрян, но като цяло течностите да не са повече от 1,5 литра на ден.
Наблягай на протеините, защото организмът ти в момента губи ценни вещества. Може да си купиш направо протеинови десертчета, продават ги в хипермаркетите, аз съм си взимала от Хит.
Избягвай резките движения, не яж храни, които предизвикват газове.
Общо взето няма кой знае какво да направиш - почивай, пази се, организмът ти трябва да абсорбира течността в коремната кухина.

Преживяла съм го два пъти, единият път особено тежко, така че ти съчувствам. Доколкото разбирам си с първична хиперстимулация - не си правила трансфер още? Моите и двете бяха вторични - подувах се на 6-7 ден след трансфера.



 Спазвай тези препоръки и ще си ок.
И аз съм минала от там.
Преминава бавничко, но по-важно е сега да мислиш за успешния финал! Peace

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет, аз бях в подобно положение и освен всичко по-горе написано пиех протеин 82%.
При мен също се получи ден след пункцията.

# 7
  • Мнения: 65
Благодаря ви момичета, заемам се да изпълнявам всичко, което което ме съветвате. За аспержите как точно да ги приготвя и по колко да ям от тях дневно. Също така тези протеини 82% откъде да си ги набавя - може би от магазините за спортисти, и колко точно да вземам. Другото което ме интересува е колко горе-долу продължава това състояние

Общи условия

Активация на акаунт