Кои сме ние и кои са лошите

  • 3 058
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 284
Хайде и аз да попълня лексикона Mr. Green


Да не забравяме, че тук всички сме:
- преуспели - на страхотни позиции в страхотни КОМПАНИИ, с огромен доход -Хич не съм преуспяла, въпреки образованието ми.
- богати - караме страхотни коли, живеем в прекрасни къщи, ползваме само черна техника-По всички точки - да, но не мога да кажа, че съм богата. Имам други представи за това.
- благородни и великодушни, никога не злобеем - Благородна и великодушна - зависи. Да злобея, значи да завиждам, не - не завиждам на никого
- чистофайници - вземаме душ по три пъти на ден, сменяме чаршафите всеки ден, мием тоалетната при всяко влизане, къщите ни са подредени и светят, на печките винаги има здравословна и питателна храна, чаршафите ни задължително се гладят, дрехите ни са под конец по гардеробите- Къпя се, да Mr. Green, (през лятото често и по 3 пъти на ден), но останалите точки са 50/50, а гардероба ми няма да ти казвам в какво състояние е Laughing
- мъжете ни никога и по никакъв повод не изневеряват, винаги са задоволени и обичани- Обичан и задоволен е, а дали изневерява няма как да съм 100% сигурна. Въпрос на доверие.
- децата ни са умни, надарени, възпитани и прекрасни и никой не се грижи по-добре за тях освен нас, които знаем всичко за здравето и възпитанието на децата-Нямам деца
- кучетата ни са расови, дресирани и чисти до блясък-Имам котарак - сладур - в подписа ми се вижда. По-чисто животно не съм виждала от него.
- а лошите просто не са открили нет-а и колко е хубаво да се правиш на това, което много ти се иска да си, ама не можеш-В нета винаги могат да те изкарат лош и доказателство е тази тема. Ако не си изкараш керливите ризи (да пишеш за проблеми в личния ти живот), излиза, че пак си лош, защото уж лицемериш. Форумът е последното място, в което бих споделила за подобен род проблеми. И то съвсем не защото съм човек без проблеми.

Какво значи лош - за мене лош е убиеца, крадеца, измамника, изнасилвача, бияча на жени. А това, че някой се опитва да се представи за идеален, прави ли го лош? Според мене лицемерието в живота е още по-голямо от това тук. И не разбрах лошотията как така е свързана с доходите ти и с чаршафите newsm78

...и дали авторката е лоша, защото е анонимна..



п.п. ahasver - котето ти е мнооого сладко Hug Crazy

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 18:43 от doby80

# 31
  • Мнения: 560
Да не забравяме, че тук всички сме:
- преуспели - на страхотни позиции в страхотни КОМПАНИИ, с огромен доход
- богати - караме страхотни коли, живеем в прекрасни къщи, ползваме само черна техника
- благородни и великодушни, никога не злобеем
- чистофайници - вземаме душ по три пъти на ден, сменяме чаршафите всеки ден, мием тоалетната при всяко влизане, къщите ни са подредени и светят, на печките винаги има здравословна и питателна храна, чаршафите ни задължително се гладят, дрехите ни са под конец по гардеробите,
- мъжете ни никога и по никакъв повод не изневеряват, винаги са задоволени и обичани
- децата ни са умни, надарени, възпитани и прекрасни и никой не се грижи по-добре за тях освен нас, които знаем всичко за здравето и възпитанието на децата
- кучетата ни са расови, дресирани и чисти до блясък
- а лошите просто не са открили нет-а и колко е хубаво да се правиш на това, което много ти се иска да си, ама не можеш.



И на всичкото това отгоре, сте по цял ден във форума.   Joy Joy   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 471
Бе, от лошите съм - сврака.

# 33
  • Мнения: 4 965
Гледам, че доста ССФ  Wink са попълнили лексикона. Та и аз "барабар Петко с мъжете":

- преуспели - на страхотни позиции в страхотни КОМПАНИИ, с огромен доход
На този етап, да, доволна съм от себе си и имам по-високи цели. Т.е. успяла съм, но още 2 позиции в йерархията ми трябват, за да съм преуспяла...
За компанията и за дохода, няма да си кривя душата - вярно е.  Mr. Green

- богати - караме страхотни коли, живеем в прекрасни къщи, ползваме само черна техника
Не мисля, че сме богати. Средна класа, да речем. Семейната кола е по-евтина от месечната ми заплата, но това е предимство, ако реша да я сменя всеки един момент /а и хич нямам желание да се обръщат след колата ми по улиците/. И, всъщност, колата е моя /т.е. на мое име/  Sunglasses, но я кара мъжът ми - аз не шофирам от години...
Къщите ни наистина са прекрасни - инвестираме много в тях /време, пари, усилия, нерви/. Виж, апартаментите са по-зле, че не остава време да се занимаваме.
А ползваме и бяла техника - респ. домашната помощница не я викаме всеки ден /1 път в седмицата, че и по-рядко/.

- благородни и великодушни, никога не злобеем
"зависи от отношението към мен"
Пък и не съм светица, все пак /а имам и други кусури - даже и анонимни теми съм пускала/...

- чистофайници - вземаме душ по три пъти на ден, сменяме чаршафите всеки ден, мием тоалетната при всяко влизане, къщите ни са подредени и светят, на печките винаги има здравословна и питателна храна, чаршафите ни задължително се гладят, дрехите ни са под конец по гардеробите
Наистина се къпя минимум по 2 пъти. Чаршафите сменям веднъж в седмицата. Тоалетната не я мия /гнус ме е/. Вкъщи светят ... само крушките. В една съседна тема си признах неумението да разбъркам най-проста супа и колко много обичам е-та. Нямам ютия. Гардеробите ми са като след паднала бомба.

- мъжете ни никога и по никакъв повод не изневеряват, винаги са задоволени и обичани
Обичан е. Дали /и той ми/ изневерява - той си знае.

- децата ни са умни, надарени, възпитани и прекрасни и никой не се грижи по-добре за тях освен нас, които знаем всичко за здравето и възпитанието на децата
Тук - категорично ДА.

- кучетата ни са расови, дресирани и чисти до блясък
Кучето ни е кръстоска от булдог и "дворна превъзходна" /расово си е, я/. Никога не сме и правили опит да го дресираме. Чисто е, колкото едно обезпаразитено и често къпано дворно куче - т.е. въпросът е спорен.

- а лошите просто не са открили нет-а и колко е хубаво да се правиш на това, което много ти се иска да си, ама не можеш
Лоша съм - питайте мъжа ми, любовника ми, майка ми, баща ми и понякога колегите, ако съм станала сутринта с левия крак /а и принципно спя от лявата страна на спалнята/...

А и страницата на форума наистина ми е отворена по цял ден и редовно се изкушавам да надничам в нея...

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Да не забравяме, че тук всички сме:
- преуспели - позицията ми е страхотна, малко жени в Бургас са на такава работа /но тя просто си е странна/. Пък и тъкмо започвам да катеря стълбичката. Така, че само съм успяла да се реализирам.
- богати - не карам кола, живеем в апартамент, само телевизор ползвам и едно друго нещо ама е розово с батерии  Mr. Green. От друга страна мъжът ми кара кола 4 или 5 за три години. Ама късмет една в моргата, една продаде, една изгоря като факла и така.
- благородни и великодушни - никога не злобеем. Аз поне съм такава.
- чистофайници - душ! Не три пъти на ден. Не бърша прах. Не чистя достатъчно добре.. Поне готвя, мамка му.
- мъжът ми де да го знам дали изневерява, ама му вярвам. Винаги е нахранен и сам се облича, и се глади.
- децата ни са умни, надарени, възпитани и прекрасни и никой не се грижи по-добре за тях освен нас /за това не съм сигурна/, които знаем всичко за здравето и възпитанието на децата/и за това не съм сигурна/. Ама си е умен и каква майка ще съм ако каже, че е обратното.
- кучетата ни са расови, дресирани и чисти до блясък /на 14 години е, мирише страшно, но е защото едвам ходи и се цапа и даже я къпя/

# 35
  • Мнения: 15 619
Да не забравяме, че тук всички сме:
- преуспели - на страхотни позиции в страхотни КОМПАНИИ, с огромен доход
- богати - караме страхотни коли, живеем в прекрасни къщи, ползваме само черна техника
- благородни и великодушни, никога не злобеем
- чистофайници - вземаме душ по три пъти на ден, сменяме чаршафите всеки ден, мием тоалетната при всяко влизане, къщите ни са подредени и светят, на печките винаги има здравословна и питателна храна, чаршафите ни задължително се гладят, дрехите ни са под конец по гардеробите,
- мъжете ни никога и по никакъв повод не изневеряват, винаги са задоволени и обичани
- децата ни са умни, надарени, възпитани и прекрасни и никой не се грижи по-добре за тях освен нас, които знаем всичко за здравето и възпитанието на децата
- кучетата ни са расови, дресирани и чисти до блясък
- а лошите просто не са открили нет-а и колко е хубаво да се правиш на това, което много ти се иска да си, ама не можеш.


Доживях и това! ooooh! ooooh! ooooh!
Не се разпознах. Shocked Shocked Shocked
Значи съм от лошите! Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 1 303
Повече от ясно е ,че част от "чистофайници' тук са си мърли от всякъде  Laughingи я се сетят да измият тоалетната 1 път в месеца я не или пък страхотните домакини и съпруги всъщност имат гледачки и чистачки-така,че аз тука не вярвам на никой-кой каквото ще да се пише-ако не тук къде другаде може да се направиш на нещо по-така bowuu
Не говоря за себе Mr. Green си-аз съм си невъзпитана,разхвърляна,имам чистачка,не гладя(само в краен случай),е,къпя се редовно-тука няма какво да се лъжем,гардероба ми е пълен хаос,обичам да се заяждам и рядко пропускам и не се срамувам от това  Laughing

# 37
  • Мнения: 3 715
Аз май бия рекорда с кучката, която не е къпана вече втора година. Но за сметка на това мъжът ми и детето чистят, аз само си вдигам краката като мият пода, щото им пречели.

# 38
  • Мнения: 301
За лексикона:
- преуспели - на страхотни позиции в страхотни КОМПАНИИ, с огромен доход - не гоня кариера - тя гони мен, но не се оплаквам
- богати - караме страхотни коли, живеем в прекрасни къщи, ползваме само черна техника - добре сме си, коли си имаме отделни, ако това е доказателство за стандарт, и имах дом. помощничка (стана баба и сега чисти на бебето Laughing), та се оглеждам за нова
- благородни и великодушни, никога не злобеем - ако ми порастнат крилца и ореолче, непременно ще се снимам за първа страница на Клюто или ДиС
- чистофайници - вземаме душ по три пъти на ден, сменяме чаршафите всеки ден, мием тоалетната при всяко влизане, къщите ни са подредени и светят, на печките винаги има здравословна и питателна храна, чаршафите ни задължително се гладят, дрехите ни са под конец по гардеробите, - много вода хабим - вярно е, но пък мразя да гладя, обаче все пак готвя редовно  Thinking от друга страна според мъжа ми и целия апартамент да направим гордероб пак няма да ми стигне ...та незнам кое надделява
- мъжете ни никога и по никакъв повод не изневеряват, винаги са задоволени и обичани - единствено мъжа ми може да каже колко точно е обичан от мен  Laughing винаги мога и повече обаче (поне малко ССФ да съм), за изневярата - вярвам му, защото е обещал ако случайно, нещо, така ... да си признае сам
- децата ни са умни, надарени, възпитани и прекрасни и никой не се грижи по-добре за тях освен нас, които знаем всичко за здравето и възпитанието на децата - абсолютно вярно, които смее може да се пробва да ми противоречи - моето си е най-  Crazy
- кучетата ни са расови, дресирани и чисти до блясък - язък! пропаднах! животни нямаме, но мъжа ми се бори успешно и в тази категория - расов е, още работим по дресировката обаче
- а лошите просто не са открили нет-а и колко е хубаво да се правиш на това, което много ти се иска да си, ама не можеш.

Не търся виртуални признания, нито в любов, нито в перфекност, просто разпускам между задачите.

# 39
  • Мнения: 800
и аз наскоро се чудих къде са тия "добрите" ... Всички много се хвалим, във всички тема се дават съвети къде и какво да направиш и да решиш проблема, но като се наложи напрактика да събереш хора, които да дойдат с теб например при директорката на градината на дъщеря ти, за да кажеш, че не си доволна от задължителноот висене пред телевизорите по три пъти на ден?! Няма никой, а иначе всички сме съгласни, че не е правилно, като си говорим в градинката/нета, сме много устати, а на практика ...

# 40
  • Мнения: 301
D.Stoyanova коя е ДГ за която говориш? може и на лични
извинете за спама  Embarassed

# 41
Лоша ли търсите - ето ме Grinning

# 42
  • Мнения: 15 619
Лоша ли търсите - ето ме Grinning
Ммммм, докарай го на емотикони поне! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт