Казвал ли ви е синът ви :"Искам да се оженя за мама"?

  • 4 301
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Моят син е много превързан към мен. Знам че на тази възраст момченцата са влюбени в майките си, а момиченцата в бащите, но на някой случвало ли се е? Обяснявам му че като порасне ще си намери млада хубава жена на неговата възраст за която ще се ожени, както принцовете се женят за принцески в приказките, че аз тогава ще съм малко стара и неподходяща Laughing, но той твърдо ме убеждава,че ще се ожени за мен и това си е.
Това малко ме притеснява честно да си кажа Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 00:25 от boboblina

# 1
  • София
  • Мнения: 4 052
Мила, светът за това три годишно дете си ти. Не се втелясвай толкова, това е напълно нормално. Аз лично нямам син, но съм чувала за подобни желания при малките деца.  Peace

# 2
  • Виена
  • Мнения: 725
Мила, светът за това три годишно дете си ти. ..
Така си е  Peace.И според мен нямаш никакви основания да се притесняваш!Повечето деца са страшно привързани към майките си  Heart Eyes.Виж,ако на 18 год. ти го каже вече си е за притеснение,но сега... Wink

# 3
  • Мнения: 3 376
Ще го израсте.

Сега е малък,наистина ако като по-голям мисли така тогава ще е за притеснение Mr. Green

# 4
  • Мнения: 148
И моят 4-годишен син ми предложи брак наскоро. Обясних му, че няма как да се ожени за мама по ред причини. Мисля че нормално на тази възраст да имат такива желания. Важното е им обясниш защо не може и кое е редно.

# 5
  • Мнения: 19 289
Нормално е. Карай таткото да играе повече с него, когато има време. Може и той да му обясни, че мама е женена за тати и много се обичат.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 361
Не не ми е казвал , той се жени за две девойки . Едната била принцеса София , а другата му е красавицата Симона . Едната е от площадката на която играем , а другата е от дг . И на всичкото отгоре първата девойка - София , я вижда много рядко , но не я е забрвил и говори много за нея .

# 7
  • София
  • Мнения: 12 051
Нищо по- нормално от това- нарича се едипова фаза. Отговорът, който му даваш е много правилен от психологическа гледна точка. Единственото, за което трябва да се внимава да не му се насади чувство за вина заради тези му желания към мама. Ще премине и тази фаза. Wink

# 8
  • Мнения: 8 999
Естествено, че искаше да се ожени първо за мен. После насочи вниманието към сестра си. Обяснихме му подробно, че за роднина не може да се ожени, защото ще му се родят болни деца. Накрая прие компромисно решение - да се ожени за кака си /това е дъщерята на мъжа ми от първия брак/, защото, както обясни той, тя му била полу-сестра и нямало да навреди.

# 9
  • Мнения: 9 973
всички сми били така ми се струва.Много скоро ще каже,че вече си има гадже Joy

# 10
  • Мнения: 1 523
Дъщеря ми мина през период,в който искаше да се омъжва за баща си.Израсна го, а още с тръгването на училище беше запленена от свой съученик.

# 11
  • Мнения: 299
Нормално е , и моят син на тази възраст искаше да се ожени за мен и  казваше , че е влюбен в мама. Сега на 8 г. момичетата са нещо "досадно" , а след още някоя година ще търчи след тях.

# 12
  • Мнения: 323
Нормално е , и моят син на тази възраст искаше да се ожени за мен и  казваше , че е влюбен в мама. Сега на 8 г. момичетата са нещо "досадно" , а след още някоя година ще търчи след тях.
[/quote
и при мен е така

# 13
  • Мнения: 6 031
Моят големият син на три години си имаше  две "гаджета", но искаше да се ожени за мене.
Сега почти на седем нямаме "гаджета", защото е много "срамно" да харесваш момичета.
В групата са образували една "банда" от 6 момчета и никой от тях не си признава, че харесва някое момиче.

# 14
  • Мнения: 2 448
Моя си има "гадже" от градината. Дори вчера за свети Валентин момиченцето му подари плюшено сърце.  Simple Smile
Но той като че ли още не може да осъзнае какво значи брак и такива неща.
Най много казва, че обича мен и понеже е маниакално пристрастен към Spiderman и казва, че той е Питър Паркър (Spiderman) , а аз съм била Мери Джейн (любимата на героя) и преди няколко дни поиска да ме целува така както се целуват те във филма и беше много разстроен, че не му позволих. Подадох си ръката да ми покаже как би ме целунал, леле, само от гледане такива умения в целуването.  Crazy И все още ми е малко сърдит като му отказвам такива целувки с отворени устни.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт