дали е възможно?

  • 2 780
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здрасти на всички мами от форума,имам едно питане мамчета..Смятате ли,че има и най-малка вероятност да се забременее,преди цикъл?Да речем 3-5 дни преди датата на цикъла?Някой да знае за такъв случай,или дори самата тя да е "такъв случай"? WinkМили мами,питането ми е съвсем сериозно,ще съм благодарна за малко разкази и разсъждения по темата..И да си нагушкате бебешоците за "назидание".. Grinning Wink

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 05:06 от mamu21

# 1
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 297
възможно е разбира се. възможно е във всеки един ден, а има случаи и по време на менструация. този т.нар. календарен метод е доказал своята ненадеждност. все пак шансът е по-малък, отколкото в средата на цикъла...

# 2
  • Мнения: 9 776
Възможно е забременяване във всеки един ден от цикъла. Това го знам от лекар. Е, понякога вероятността е по-малка, но не е невъзможно.

# 3
  • Мнения: 2 521
Възможно е.Моя приятелка е забременяла в последните 2-3 дни(сигурна е понеже мъжа и е бил заминал през другото време).След това по лекарски термин,тя роди в края на 10 месец Laughing.По нейни си изчисления обаче преноси само 2 дни.

# 4
  • Мнения: 239
Възможно е,но шанса е минимален

# 5
  • Мнения: 5 393
Както вече са отговорили преди мен- всичко е възможно. Има жени забременели по време на цикъл даже. Рядко се случва наистина, но не е невъзможно.  Аз лично съм наблюдавала при себе си, че понякога овулацията ми настъпва почти веднага след края на менструацията, друг път се е случвало да е 4-5 дни преди да ми дойде.....

# 6
Възможно е. Имам позната, която е забременяла ден два преди цикъл.

# 7
  • Мнения: 1 310
Абсолютно е възможно.  Peace
Нали имаме два яйчника.  Wink

# 8
  • Мнения: 1 554
Възможно е Peace

# 9
  • Мнения: 4 433
Възможно е всичко Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 973
възможно е,да

# 11
  • София
  • Мнения: 44 017
има възможност всеки един ден от месеца, дори по време на цикъла.....

# 12
  • Мнения: 8 999
Възможно е да се забременее, когато си в овулация. А овулацията при всяка жена е в различно време. Може да е малко преди, малко след или в средата на периода от цикъл до цикъл.

# 13
  • Мнения: 306
по моите сметки аз така забременях. правихме секс два-три дни преди да ми дойде, после закъсня, после изобщо не дойде и така... passifier

# 14
  • Мнения: 2 013
Да,възможно е!

Общи условия

Активация на акаунт