Какво е новото при мен 12

  • 45 784
  • 853
  •   1
Отговори
# 1
  • на път
  • Мнения: 2 804
Luska   bouquet  bouquet  bouquet

Честита радост МАМО  newsm07

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сега вече мога официално да честитя новото попълнение във семейството на Дидка. Hug
Още една мома огрява домът им,да им са живи и здрави всичките им дечица. Hug
Радвам се,че познавам такъв човек като теб,винаги си била пример за мен и така ще си остане.   bouquet

 

# 3
  • Мнения: 2 172
Сега вече мога официално да честитя новото попълнение във семейството на Дидка. Hug
Още една мома огрява домът им,да им са живи и здрави всичките им дечица. Hug
Радвам се,че познавам такъв човек като теб,винаги си била пример за мен и така ще си остане.   bouquet

 

Дидка? Защо си трае, да знаем какво да честитим!

# 4
  • Мнения: 2 172
Сори, Дидка, то новото било написано, ама в темата да се запознаем!
Много се радвам за всики вас, най-вече за детето, намерило дом!Разкажи повече! Hug

# 5
  • Мнения: 2 084
Дидка, нещо май става?   newsm78 Отивам в да се запознаем.

# 6
  • Мнения: 3 715
Честито, на всички с новини.

Моята новина е, че преместването се отлага, съвсем ненадейно се оказа, че се откриват някои нови моменти за професионална реализация и на двама ни, при мен даже две. Идеята с преместването остава, но след 2-3 години Сега ще задвижваме въпроса с местене в Елин Пелин, да спестим малко от времето за път, че ми омръзна да се влача по пътищата непрекъснато.

# 7
  • Мнения: 2 172
Абе, нема да те пусне Софето! Mr. GreenЩе ти се спокоен живот далеч, ама неее...
Пък може и да пуснете корени в Елин Пелина, кой знае.

# 8
  • Мнения: 3 715
Ааааа, не шопско не ме кефи.

# 9
  • Мнения: 1 669
Красивата Мия стана вече на една година. Аз съм горда мама на пораснало момиче! newsm38

# 10
  • Мнения: 1 325
Честито Бобкас! Да ти е жива, здрава и много щастлива! И да те прави още по-горда, макар че май няма на къде повече Simple Smile Simple Smile Така поне предполагам

# 11
  • на път
  • Мнения: 2 804
Красивата Мия стана вече на една година. Аз съм горда мама на пораснало момиче! newsm38

 4470 baloni Честито и на двете ви!


Аз не съм излизала от къщи вече 4 дни (не броя това за 2 часа до работата) покрай варицелата. Болестта минава в по-поносима фаза - страшни рани без сърбеж. За да не "скучая" докато детенце спи правя коронки на пролетни цветя за празника в градината.
На 4тия мак съм ... с кой акъл обещах 18 коронки  smile3538

# 12
  • Мнения: 3 246
Красивата Мия стана вече на една година. Аз съм горда мама на пораснало момиче! newsm38
Да ти е жива и здрава порасналата госпожица, горда майчице Hug  bouquet
ku[d]ku[d]yaka, ех отлага се местенето но пък излиза друго, така че както казват хората всяко зло за добро, късмет  Peace

# 13
  • Мнения: 157
Честит Първи Рожден ден, Мия!  bdbaloni 
Расти здраво, усмихнато и добро дете, радост и гордост на мама!

# 14
  • Мнения: 2 084
Bobkas, щастливо детство на твоята принцеса!

Общи условия

Активация на акаунт