За бабините деветини!

  • 1 509
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
нарочно така ти казва,щото е свекърва  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 587
Не и вярвай-завижда Laughing.Това са пълни глупости миличка,хич не се връзвай Wink

И аз това си мисля.Ако беше тя на мястото на майка ти нямаше да ги говори.

# 17
  • Мнения: 1 763
Това и аз за пръв път го чувам. Всичко, свързано с моя син първите две седмици след раждането, го правихме трима души- аз, майка ми и мъжът ми заедно го къпехме, обличахме, сменяхме памперси. Много ни беше страх да го пипаме това бебе.

Шпунц, явно бабите не винаги сте пълни с подобни бисери Grinning. Моята майка от мен чу за осоляването.  Захар във водата за пиене не беше сигурна дали са ми слагали.

# 18
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Изобщо не вярвай на такива неща.Тези суеверия са пълни глупости,измислени са само за да ни усложняват живота.Моето бебе след баня винаги много плаче,когато го обличам и понякога така"бързаме", че да спре да се дере.

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Поредните глупости. Хич не и вярвай и аз мисля , че просто завижда. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 344
За мен са пълни глупости!Има толкова много грижи и ангажименти покрай бебока , та изобщо не ми е хрумвало да се съобразявам с тези неща.Къпя го аз от първия ден вкъщи , обличам го сама ,и.т.н.Когато ме нямаше за една седмица го къпа баба му. Баща му кат осе прибере от път се занимава с него , аз си почивам Laughingуж

# 21
  • Мнения: 69
аз също съм го чувала дали е истина не знам,но при нас само  по един човек е обличал малкия.

# 22
  • Мнения: 2 171
Добре че беше тази тема, за да разбера, че в обличането може да участва повече от един човек ooooh!. Не би ми минало през ума, честно Simple Smile. Винаги сама съм си обличала децата. Ако аз не мога, то тогава баща им, баба им и тн., но винаги един. На мен ми изглежда много по-трудно двама да си кръстосват ръцете над бебе.
В суеверия се опитвам да не вярвам, въпреки че някои са ми зловещи и определено ме плашат като става дума за децата ми Rolling Eyes.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
Поредната дивотия е това.
Не разрешавай на разните баби, лели, стринки и др. подобни да ти плямпат за суеверия и да те плашат.

# 24
  • Мнения: 7 474
Не е добре жената, а мъжа ти ако и се връзва е още по-зле  ooooh!
Не мога да повярвам, че още се вярва в такива глупости ooooh!

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 17:13 от L e o

# 25
  • Мнения: 8 999
Честно да ти кажа, изобщо не мога да си представя как двама души обличат едно бебе! Не си ли пречите, бе жени?
То и само умрелите се возят с краката напред, ама повечето модерни колички са позиционирани така, че детето да е с главата към дръжката. Т.е. да гледа напред.

# 26
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Това са глупости! И моята свекърва веднъж ми го каза. Как пък все свекървите ги ръсят тези бисери... ooooh!

# 27
  • Мнения: 9 392
Благодаря за мненията ви момичета!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 174
Да си призная честно, преди да започна да посещавам този форум, знаех за едно единствено суеверие - червен конец, вързан на ръката я на бебе, я на бременна.
А сега толкова неща "научих"  Mr. Green
Майтапът настрана, в кой век живеем, хора?
Забравете за суеверията, ще си живеете много по-добре!

# 29
  • Мнения: 955
Тази глупост не я бях чувала Joy. Ей, кога свекървите ще разберат, че не са ни необходими техните съвети и ще спрат да се месят Naughty!

Общи условия

Активация на акаунт